Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość malamii89
Anies 3maj sie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny ogromnie. Nigdy na żadnym forum nie pisałam i nie będę raczej ale dajecie dobre słowo a to wiele. Tylko Wy rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnieS. .tule mocno :( Wiem co czujesz.. życie z człowieka odchodzi :(( ale za parę dni znów nabierzesz sił na dalszą walkę ta nadzieja na szczęście dają taka siłę i kopa!! Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi proszę jakie badanie warto zrobić przed crio..te immunologiczne i nie...z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Anies jesli zdrowko i finanse pomoga to walcz o dzidzie dalej. Ania ja przed crio nie robilam nic takze nie pomge. Evela myślę ze wizyta w ciazy u stomatologa nie jest wymagana bo ja nie bylam i wiele dziewczyn ktore byly w ciazy tez nie bylo takze moze wtedy gdy gin prowadzacy tego wymaga. Mamcie jak maluszki? Daja popalic;) moj zaczyna puszczac jedna rączkę albo obie i sam juz biegnie kilka kroczkow takze dziennie km mozna troche przy nim naprodukowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeet7789789789
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi; a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc. może was namierzyć i podglądać. Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+/(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... X Z czasem coraz więcej urządzeń posiada ukryte kamerki połączone z WIFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia... wizyta w ciąży u stomatologa nie jest wymagana ale warto pamiętać, że zęby "są do końca życia tylko jedne" lepiej zadbać o to a niżeli potem żałować. Ja do stomatologa zawsze chodziłam systematycznie a tu ku mojemu zaskoczeniu mam 5 ubytków. Także "ciężarówki" dbajcie o swoje ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chodziło mi o to ze samej chodzic jak najbardziej ale nie jest wymagana jakas pieczatka odnosnie wizyty w ciazy u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do sprzedania 27 kapsułek Lutinusa. Termin ważności 07.2018. Niestety nie mam aplikatora. Mój mail: gutekk@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Mi lekarz zalecił kontrole u dentysty i czytałam tez o tych w poradnikach dla przyszłych mam itp tu chodzi chyba o to ze w ciąży warto wyleczyć zęby i zadbać o nie ponieważ po porodzie często się. .. Kolokwialnie mówiąc sypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodalo mi chyba wpisu... Jest termin na najblizszy pt ok 13 do dr papugi jakby ktoras chciala szyszybciej :-) mi sie udalo zamiast 11 sierpnia mam 22 lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena jak beta? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... "ciężarówki" a co myślicie o robieniu sobie paznokci żele, hybrydy? Czy to jest bezpieczne dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro ide na bete bo dopiero wracam do domu nic nie czuje zadnych objawow dzis rano zrobilam test sikany i wyszla jedna krecha dzis 11 dpt 3 dniowcow tak wiec sie nie nastawiam Arwena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena pamiętaj testy sikane to zło!!! trzymam kciuki a Ty nie trać nadziei, beta wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Arwena trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Testy sie robi po becie pozytywnej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja robię hybrydy z tego co czytałam nie ma przeciwskazań, słyszałam że nie można robić paznokci akrylowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Karolcia... też czytałam o tym, że nie ma przeciwwskazań ale jednak... sama lampa uv, lakier ok -ale chodzi mi o aceton bo nim się zmywa paznokcie czy on nie jest zbyt "agresywny" dla naszego organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam płyn do usuwania hybryd nie jest to czysty aceton. Zapytaj lekarza jeżeli masz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena kciuki zaciśnięte ;) U mnie brak @ juz tydzień. Jutro kupię test choć to tylko dla pewności tej 1 kreski... To byłby CUD gdyby pokazała się 2ga... Odebrałam kolejny wynik badania immuno. No niestety 2 antygeny wskazują na ten toczeń... Nie jest ten wynik jakoś bardzo wysoki ale jest na plusie. Wizytę mam dopiero za prawie 3 tygodnie. Niby encorton który bierze sie przy transferach pomaga tez na to ale przypuszczam ze w moim wypadku czeka mnie dłuższe przyjmowanie tego typu leków. W sumie to by pasowało bo przy tym organizm odrzuca wszystko co "obce" wiec jesli tak to bez leczenia moje transfery nie miały sensu no ale kto to wiedział... Muszę myślec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Na początku gratuluję wszystkim mamusią, a za pozostałe dziewczyny trzymam mocno kciuki. bardzo dawno nie było mnie na forum :-) Dziewczyny w ciąży, jeśli chodzi o dentystę to cała opieka Należy się na NFZ, kobiety w ciąży mają zwiększone pakiety do opieki. Ja chodziłam ok 6 m-ce, nawet brałam Znieczulenie. I nie dajcie się zrobić tak jak ja, lekarz wmówił mi że np za leczenie kanałowe muszę zapłacić, wiedziałam że mam rację, przyszłam z wydrukiem ze strony NFZ i oddawał mi kasę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula to trzymam kciuki aby to jednak był cud ;) ..chodź mi 1@ po crio trochę się spóźnił ale jeszcze na kolejny miesiąc to dostałam dopiero w 40dc :/..agula a jakie badania robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogole dziękuję wam za informację na forum ze terminy u immunologa sie pozwalnialy przepisalam się na 12.08 chodź troszkę bliżej. .dzięki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez mam immuno na 12.08 ;) Ja robiłam: ANA1, ANA2, ANA3 -to ostatnie teraz właśnie przeciwciała przeciwjądrowe Anty TPO, anty TG Przeciwciała przeciw kardiolopinie Poziom vit d i to chyba tyle. Ja własnie zaraz po crio @ dostalam w miare szybko teraz się spóznia choc objawy miałam. Pewnie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×