Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Karola2288
W sprawie fragminu proszę o wiadomość karola22@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewuszki. Zbadalam dzisiaj progesteron i wyszedl mi 32. Wg labo norma dla pierwszego trymestru liczy się w przedziale od 11 do 90. Czy moj wynik jie jest za niski jak na 11tc? Dziewczyny- ciezarowki czy Wy badalyscie swoj progesteron w okolicach 12 tc? Z gory dziękuję za pomoc. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wiecie czy można się "przytulać " po scratchingu? Jutro to mam, boli? :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie wiem czy można, ale mogę Ci powiedzieć jak było u mnie :-) Ja plamiłam po scratchingu, więc do tego czasu absolutnie żadne przytulanki, ale jak śluz się całkowicie wyczyścił to się przytulaliśmy. Co do bólu hm... Ja będąc szczerą przyznam, że mnie bolało, ale w sumie to nie sam scratching wywoływał duży ból, u mnie p. dr miała problem z wejściem tej pipety do jamy macicy i coś tam robiła, żeby wejść i te poczynania wywoływały ból. Ale jest to porównywalne do bóli miesiączkowych, spokojnie da się przeżyć, nic się nie bój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
cześć dziewczynki :) ja też się melduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z okresem po transferze miałam normalne krwawienie a w tym cyklu nie mam okresu tylko 3 dni temu pare kropek bardzo jasnej krwi dziś trochę brązowy śluz ,czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podobno żadnego krwiaka nie ma wszystko jest dobrze dzieciaczki rosną.Rubin piękna beta i progesteron tez ok pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Hej dziewczynki jesteśmy i my ciężko Was było znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo dobrze że nie masz krwiaka i ze z dzieciaczkami wszystko ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Allesa życie z moim dzieciaczkiem wspaniale. Czasami daje popalić ale jej uśmiech wynagradza wszystko. Kochane każdej z Was życze takich widoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena jakoś nic. Nic szczególnego dzisiaj trochę zaklulo mnie w lewym jajniku to wszystko. A przeczucia marne, mimo że staram się myśleć pozytywnie :( A Ty jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola powtórz badanie zeby zanim zaczniesz brać antybiotyki wykluczyć pomyłkę laboratorium bądź zle pobranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Hej Dziewczyny :) Ale się porobiło :) Catrina dzięki za info o anevivo - a jak się czujesz ? Czy te kolejne prenatalne wszystko wyjaśnia? Pod koniec miesiąca masz ? Cały czas ciepło myślę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo świetnie ze nie ma krwiaka ☺ A którym jesteś tygodniu? Jutro powtarzam badanie moczu mam nadzieję ze obejdzie się bez antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo dobrze, że z maleństwami wszystko ok :) Ja też postanowiłam wybrać się do mojej Pani dr pod koniec tygodnia, tak żeby z kimś porozmawiać bo Cz za wygadana nie jest:( Arwena, Anies myślcie pozytywnie będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye moje gratulacje niech betka rosnie wystrzałowo :-) Robiłam usg piersi bo kazł mi zrobic gin z powodu naszych konskich dawek hormonów i wyszy powiększone węzły chłonne i odebrałam wynik cytologi po nieudanym crio i okazało sie ze jest odczyn zapalny czyli w klinice czyms mnie zarazili bo przed crio było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia a to dostałaś jakiś antybiotyk? Źle to brzmi:( Masz jeszcze jakieś zarodki? Dziewczyny macie jakieś zalecenia dawkowania No-spy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak jest teraz w gyn dalej dzikie tłumy? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin różnie mówią, wiem że niektóre kliniki zalecają standardowo, mnie dr M powiedział że mogę brać 2x1, ostatnio brałam , teraz dr Sz pytał czy coś bolalo ze brałam ze lepiej nie brać więc teraz wzięłam tylko 2 jak bolało. Wiecznie coś. Ja odebrałam wyniki właśnie na hcv,hbs itd. I babka w rejestracji mnie wystraszylaa ze jestem zarazona a ja mam porostu przeciwciala! Czy prywatnie czy nfz wszędzie są lekarze i lekarze .... A i tak dużo zależy chyba po porostu od szczęścia, Boga, diety,tego dnia.... dla każdego od czegoś innego . Nic mnie dalej nie boli, dzisiaj 5 dpt. Miłego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jak byłam ostatnio to tak średnio było, ale dr M przyjmował od popołudnia, to może wtedy się znowu zagęściło... Daj znać jak po scratchingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, któraś z was brała robione globulki na streptoccoctus agalitale? Dr przepisał, a ja nigdzie tego dostać nie mogę, w aptekach robią na mnie oczy, że lekarz coś takiego zlecił.. że przecież są gotowe leki. Nie wiem czy to tylko na Żelaznej mi zrobią, bo to mąż odbierał receptę, ale prosiłam żeby nie kupował tam na dole bo leki są tam drogie. Farmaceuci radzą żeby Pan dr coś innego zlecił. Pierwszy raz mam taką sytuację, a martwię się bo prawdopodobnie 22go zaczynam stymulację i nie wiem czy zdążę się wyleczyć i czy te bakterie będą przeciwwskazaniem do transferu. Dodam ze ja nie mam żadnych objawów infekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, wczoraj jak byłam to czekałam ok. 40 minut na wizytę, a potem kolejne 20 żeby zapłacić za wizytę i odebrać L4:) Anies - dzięki:) To jest właśnie najgorsze, że jedni mówią tak, a drudzy tak. I bądź tu człowieku mądry. Tak jak miałam z wiesiołkiem. Cz. kazała brać, a nie powiedziała mi, że mam przestać. Kiedy robisz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, któraś z was brała robione globulki na streptoccoctus agalitale? Dr przepisał, a ja nigdzie tego dostać nie mogę, w aptekach robią na mnie oczy, że lekarz coś takiego zlecił.. że przecież są gotowe leki. Nie wiem czy to tylko na Żelaznej mi zrobią, bo to mąż odbierał receptę, ale prosiłam żeby nie kupował tam na dole bo leki są tam drogie. Farmaceuci radzą żeby Pan dr coś innego zlecił. Pierwszy raz mam taką sytuację, a martwię się bo prawdopodobnie 22go zaczynam stymulację i nie wiem czy zdążę się wyleczyć i czy te bakterie będą przeciwwskazaniem do transferu. Dodam ze ja nie mam żadnych objawów infekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubineye, pisałyśmy tu kilkakrotnie, że wiesiołek stosuje się tylko do transferu, potem już się odstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye jeżeli chcesz się suplementować dalej kwasami Omega3, polecam olej lniany - jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po screthingu było strasznie...po wyjściu z sali zemdlałam słabo mi się zrobiło była akcja nogi do góry..mam nadzieje ze ostatni raz to miałam :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie droznosci jajowody do tego to NIC..:( Bol okropny a teraz taki jak na mega okres..:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×