Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Madziu nie chciałam Cię straszyć, ale widzę, że miałaś "lepiej" ode mnie... :-/ Kto Ci robił zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia jutro zaczynam 7 tydzień mam nadzieje ze z ta Ecoli to pomyłka ja miałam ja raz i wyleczylam jedna seria antybiotyków mój M niestety długo się męczył żeby się jej pozbyć.Polecam ci jeść suszona żurawine i soki ale takie ze sklepów ze zdrową żywnością 100%żurawiny i będzie dobrze trzymam kciuki! Rubin ja zamiast nospy biorę magne b6 3x2 i naprawdę pomaga polecam.Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia w aptece jest sok z żurawiny 100% ja bralam w ciazy i pomoglo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sympatyczna pani blondynka, zapomniałam nazwisko :) ale to było okropne :( Tera jedt juz ok, ale ja dziękuję za takie atrakcje a i przytulać się nie można ok 5 dni. Powiem wam super tutaj łazienka rewelacja zawsze mydło ręczniczki, prysznic, wkładki, podpaski wszystko..I na leżąco intralipid który schodzi ponad 4"h czyli tak jak powinno być :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja jak mialam scricing ostatnio to jak schodziłam z fotela to tez odleciałam. Rubineye dr.M. tez mało co mówi czy odstawic jakies leki a dr.Cz taka sama nieraz się zastanawiam czy my jestesmy pacjentami czy lekarzami bo musimy mieć rękę na pulsie . Nie mam mrożaczków i kończe kariere z gyn poprostu podejscie tasmowe to mogą robic w fabryce a nie w klinice za grubą kase .Musze zrobic posiewy i wymazy z powodu gyn .Dzieeczyny badajcie sobie piersi po stymulacjach i po crio. Nieuwierzyła bym gdy bym sama nie zobaczyła na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Ja miałam transfer w piatek 8 lipca...to czekanie mnie dobije... Macie jakieś sprawdzone sposoby na te dni po transferze? Miałam podane 2 zarodki, jeden 8 komórkowy klasy A i drugi 6 komórkowy klasy A cos tam..troszkę gorszy od tego pierwszego. Wczoraj i przedwczoraj miałam dziwne bóle tzn skurcze w dole brzucha...to normalne? Wzięłam nospe,dzisiaj juz jest ok..powiedzcie mi kiedy moge testowac najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a gdzie miałaś ten zabieg robiony?czy dostałeś znieczulenie? Myślałam że to jest bezbolesne; /..ja też to chce mieć ..a musislas miec swoją piżama?czy po zabiegu normalnie w ciuchach lezalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia trzymaj się kochana- oby ten ból przyniósł efekt za miesiąc :-) A z innej beczki- w Gliwicach jest jakaś plaga małych czarnych robaków. Oblazly mnie na spacerze a jak wrocilam to musialam wyodkurzac okna i sciany bo mialam tego tysiące w mieszkaniu. Teraz siedzę z zamkniętymi oknami- chyba się uduszę :-) MaBo jak ten czas leci- pewnie Dziecki na usg nie przypominają jeszcze cxlowieka ale już na kolejnym będą pieknymi Juniorami :-) Karolcia to Ci pech- na zzwykłym badaniu moczu to paskudztwo wyszło? Może glupio zapytam czy podmywalas się i czy oddalas srodkowy strumień? Ja kiedyś źle przygotowałam się do badania i wyszło mi białko w moczu. Oby powtorka nie potwierdziła bakterii. Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Vicky...a Ty kiedy się rozpakujesz? Masz już termin cc czy naturalnie rodzisz? :-) wszystko przygotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peonia88
W końcu was znalazłam ☺️ Madzia i Mandy, tez mam mieć ten scratching i teraz jestem przerażona. Ale dr P mówiła, ze podczas histero maja mi go zrobić. Jak dobrze się orientuje to dodatkowe 500 zł za ta ryske kasują w GC. Póki co czekam na okres. Oddałam krew na Kariotypy i 20 badań immunologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia nic się nie martw - histeroskopia jest pod znieczuleniem :-) Prywatnie robisz te badania z krwi czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Hej dziewczyny.. od dwóch dni Was szukałam. Dziś miałam z rana brązowe plamienie-strasznie się wystraszyłam i pojechałam na usg. Dr mówi, że ok ale mam leżeć. To chyba było spowodowane wczorajszym myciem podłogi. Sprzątacie dziewczyny czy macie ludzi od tego? Karolcia- ja na bakterie coli brałam antybiotyk cipronex 250mg i się tego pozbyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, wszystko na NFZ mi się udało dzięki dziewczynom z forum. Byłam u dr Grygi i w Genomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania miałam w invimed koszt 200 zl podają intralipid i w miedzy czasie masz scrething (ponoc endometrium dobrze reaguje gdy łączy się scrething i intralipid w jednym dniu) nic nie musisz mieć spódniczkę buciki dostajesz nawet podpaski są w łazience..tylko zarezerwoj sobie ok 4.5h :) no i niema żadnego znieczulenia, mnie okropnie bolało i na dodatek zaslablam odrazu po jak wstałam :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
czesc dziewczyny:) jestem i ja:) Peonia prosze napisz jak tam pi wizycie u dr grygi?na jakie badania Cie skierowal? oddawalas od razu krew czy jeszcze raz musialas tam jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a w pokoju mógł być przy tobie mąż ? Już się boję tego tego ..:/a jak się czujesz teraz? ..na drugi dzień można iść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Mam pytanie do co mają mutacje mthfr czy oprócz wiekszej dawki kwasu foliowego bierzecie dodatkowo femibion natal czy nie? Możecie mi przypomnieć ile sie czeka na wizyte do dr grygi? Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja czekam prawie miesiac na wizyte bo mialam na 13 a on poszedl na urlop i mam na 3.08 ale tak normalnie czeka sie ok 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam bardzo krótko, bo mi przesunął termin i udało się 2 tyg wcześniej załapać. Dr Gryga całkiem ok. Dał mi kartkę z badaniami i jeszcze na niej dopisał inne. Problem był w diagnostyce, bo nie chcieli mi tyle krwi na raz pobrać. Dziś zrobiłam 2 cześć badań i mi pielęgniarka powiedziała, ze ostatnio robili komuś cały zestaw na raz, wiec zależy na kogo się trafi. Ogólnie jestem zadowolona. Pani laborantka powiedziała, ze komercyjnie 2 tys by noe wystarczyło na te badania i ze do tęgi dr jeżdżą ludzie z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ten dr Gryga przyjmuje prywatnie czy tylko na NFZ? jaki tam jest do niego nr? i gdzie on przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania sama byłam bo leżałam na intralipidzie 4,5h, a to raczej taka sala przed zabiegowa jak w gyn same kobiety w tych spodniczkach chodza przezroczystych nie bardzo żeby mąż tam z Tobą siedział. Ja jak juz wychodziłam to czułam się normalnie brzuch juz nie bolał także nie martw się, odrazu po tylko miałam odjazd i te bole jeszcze ok 2 h trwały a potem już ok. Gryga jak zobaczył wynik badania genetycznego mthfr kazał brać kwas foliowy miesiąc 15 mg a następnie 5 mg. .a w genomie genetyk powiedział ze metylowana formę czyli femibion 1 natal i to wystarczy.. także nie wiedząc kogo słuchać biorę femibion i 2.5 mg kwasu foliowego ;) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia a to robilas badanie u siebie w miescie w diagnostyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Dzięki dziewczyny jutro kupię sok z żurawiny :) Myślę że ta bakteria to nie pomyłka, bo wcześniej z badania ogólnego wyszły mi liczne bakterie i białko... dobrze że leukocytów jest tylko 2-4 wpw. Byłam wczoraj u lek rodzinnego i przepisała mi duomox ale na razie nie wziełam bo musiałam powtórzyć badnie moczu. Jutro się okaże czy muszę wziąść antybiotyk.... Aneta ja też dzisiaj miałąm leciutkie brązowe plamienie byłam u gina i wszystko ok . U mnie najprowdopodobniej jest to reakcja organizmu na zmniejszanie dawki ptogesteronu... 2 tygodnie temu zmniejszyłam dawkę utrogestanu i też pojawiło się plamienie. A od wczoraj zmniejszyłam dawkę luteiny. Nie może być za spokojnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a kiedy jedziesz do gyn?mowilas w gyn ze robisz ten zabieg w innej klinice? Będziecie powtarzały introlipid w dniu transferu? Peonia badania od grygi robiłaś w ten sam dzień co miałaś wizyte?trzeba być na czczo? jakie pytania ci zadawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciagle problem z okresem :/..dzis znowu bylo wievzorem troche jasnej krwi na papierze..nie wiem ..nigdy tak nie miałam :/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...staram się jak najmniej robić w domu. Umyje naczynia, poodkurzam czy umyje podłogę (mopem) ale u mnie przeważnie mąż teraz sprząta. Jak masz kogoś kto Cię odciąży to nie szalej. Każda z nas inaczej przechodzi ciąże, jedna będzie robiła wszystko i będzie ok a u drugiej zaczną się komplikacje. Mamy ciąże bliźniacze (ryzyko jest duże ) nie chciałabym większości ciąży przelezec w szpitalu lub w domu w łóżku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania idę w przyszłym tyg na wizytę, bo bede na dniach przed okresem po leki do crio, na sztucznym cyklu chce nie ryzykuje na naturalnym bo raz juz criotransfer miałam odwołany bo owulacji nie było i powiem ze jestem po screthingu w 23 dniu cyklu nie będę się tłumaczyć gdzie robiłam. Intralipid myślę czy powtarzać mam w domu butelkę wiec pogadam z lekarzem czy jest sens powtarzać jeżeli mnie przekona to wezmę 100 ml. Będę brała tez klej i atisoban wsztstjo co jest możliwe żeby zwiększyć szanse ahhh...tak się boje porażki :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania jak się boisz reakcji dr ze bdzie krzywo patrzył ze gdzue indziej Screathing (aczkolwiek uważam ze mamy prawo tam gdzie nam wygodniej, taniej) to nie musisz się przyznawać ze robiłaś procedura i tak jest taka sama tylko musisz wiedzieć kiedy crio żeby zrobić we wcześniejszym cyklu Screathing. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×