Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gośćkasia
Ania dr nie bedzie robil problemu,naprawde...ja tez kariotypy robilam w invimedzie i wiedzial o tym ze tam jest taniej... Nie martw sie tym,przeciez placisz gruba kase za to!!!!nikt ci nic nie powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Jestem i ja! W końcu Was znalazłam :) Ja właśnie wracam z wakacji w Wiśle! Dzięki za info o Genomie! Bylam - bardzo fajna pani dr. I dzięki za wieści o screchingu w Invimedzie- 500 zl w Gyn to juz przesada. Tymczasem pozdrawiam Was ciepło i uroczego dnia! Dredzik84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, badania od Grygi robiłam w ten sam dzień co wizyta. Wskazał nam diagnostykę całodobowa, jednak jednego badania genetycznego nie dało się zrobić, bo robią je od poniedziałku do czwartku do godz. 13. A ze miałam długa listę badań, pielęgniarki podzieliły mi to na dwa dni. Pytał czy były w rodzinie jakieś problemy z zajściem w ciąże, o iui i o ivf. Czy nie ma problemów z tarczyca i czy już robiliśmy jakieś badania immunologiczne i wymienił cała listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i maz tez miał skierowanie do dr Grygi, a jemu nic nie zlecił. Powiedział, ze skupimy się na mnie, bo skoro do ivf podchodzimy, to i tak nam to nic nie da. Ciekawe co tam wyjdzie? Mam nadzieje, ze w końcu coś znajda, ale coś co da się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez słyszałam, ze w innej klinice jest taniej ten scratching niż w GC, ale jak będę tam miała histeroskopie, to chyba lepiej jak mi to przy okazji zrobią niż cierpieć na żywca? Co wy byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przyznawania się gdzie jakie badania/zabiegi robimy, to lekarzom obojętne. To do nas należy decyzja, a jak gdzieś taniej, to logiczne, ze jak ktoś sprytny to szuka gdzie jest taniej. Chyba, ze ktoś nie musi pieniędzy liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia ja mialam w Gync histeroskopie a ze byl polip,usuwali mi go i brali probke do badania hist pat to jakby "przy okazji" ryse zrobili ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ivf miałam robioną histeroskopię diagnostyczną w gyncentrum. Dr M nie nalegał żebym robiła u nich ale zaznaczył że wolałby żeby zrobić u nich bo mają dobrych specjalistów itd. Dobrze że zrobiłam bo miałam jakąś przegrode która usunęli kto wie może dzięki temu się udało.... Mam 2 opakowania Fragminu 5000 do sprzedania jak by któraś potrzebowała to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ostro działasz i super ;-) Ja mialam histeroskopie w 10dc w gyn usuneli zrosty na scricing umowili mnie w 22dc bo nie moze byc wczesniej wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam prośbę możecie mi dokładnie napisac co mialyscie na skierowaniu do grygi napisane i jakie rozpoznanie ma byc wpisane a byłabym wam wdzieczna. Jeśli nie mam jeszcze skierowania to czy mnie zapisze na wizytę? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w gyn centrum nazywa się to biopsja endometrium wiec powinni pobierac i dac do badania histopatologicznego, a w invimed jest tylko ta ryska (choć mi robiła to 3"ryski :O), ale na gyn jest opis:Biopsja endometrium (endometrial scratching) to celowe i kontrolowane uszkodzenie błony śluzowej macicy (endometrium). Wywołany uraz endometrium powoduje reakcję zapalną w obrębie macicy zwiększając podatność endometrium na implantację (zagnieżdżenie) zarodka w cyklu poprzedzającym transfer. Zabieg ma zatem na celu podniesienie skuteczności implantacji zarodka. Wskazania do zabiegu Zabieg zalecany jest  pacjentkom, u których mimo prawidłowej rezerwy jajnikowej i uzyskania dobrej jakości zarodków, co najmniej dwukrotnie nie doszło do implantacji. Nic nie piszą żeby badali próbkę hmm.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia zapisz się telefonicznie nie musisz siw przyznawac ze jeszcze nie masz skoerowania idź do lekarza rodzinnego niech wystawi i wpisze w rozpoznaniu nieplodnosc i to wszystko :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czemu nie idziecie do innego immunologa w tej feminie przyjmuje chyba 3... szkoda czasu najlepiej iść niech da juz jakieś badania zrobic je i juz po badaniach na konsultacje do grygi bo zanim on wam wypisze na te niektóre wyniki czeka się do 2 tyg..ja na pierwszej wizycie byłam u pani doktor :) wiecie co gryga za badania przepisuje można tej pani zasugerować :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Mi dr Gryga przepisał tylko 1 badanie... Co prawda miałam juz 6 zrobionych prywatnie ale powiedział ze musimy po trochu bo to drogie badania (wiem bo robiłam je prywatnie) Żałuję ze powiedziałam mu ze sie nam poki co nie spieszy bo nie mamy zarodków to teraz to leczenie potrwa miesiącami a po 1 badanie 100 km nie chce mi sie jezdzic. Juz mam i tak wszystkiego dosyć. Wszystko mnie wkurza. Czekam na @ Choć mogła by sie nie pojawić... Jestem tez mega zła ze tak szybko wzielismy ostatniego zarodka. Bez zrobienia screchingu ktory sie nam tez nalezał jeszcze z funduszu. Dr powiedział ze jest wszystko ok i mozna podać a tu piszecie ze własnie jak jest ok a się nie zagnieżdza to jest on wskazany... Zwariować można. Pluję sobie w twarz, choć jesli sie okaże ze mam tego tocznia to nawet jak sie uda to bedzie problem z utrzymaniem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula przytul:* Rozumie Twoje rozżalenie i ciężko cokolwiek napisać, bo nie powinno być tak, że lekarz nie informuje o dodatkowych możliwościach/zabiegach itd. Po za tym wizyty nie powinny trwać 5 minut. To nie jest zabawa a każda próba ma silny wpływ na naszą psychikę i zdrowie. Zosia ma racje mówiąc, że traktują taśmowo, a nie jednostkowo. Mabo jakie bierzesz leki/suplementy, co jesz, żeby wszystko było dobrze? Bardzo bym chciała, żeby tym razem się udało na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Agulla nie dziwię się, że jesteś zła- trzymam kciuki żebyś i Ty niedługo zobaczyła wymarzoną bete! Już wiecie czy przenosicie się do Krakowa? Ja po wizycie- Junior wariował na usg- robił fikołki i świrkował. Za tydzień pierwsze prenatalne. Mam powoli odstawiać luteine- jestem w połowie 11tc. Jak Wy Dziewczyny odstawiałyscie progesteron dopochwowy? W którym tygodniu? Milego dzionka- fajnie Dredzik, że wypoczelas! Aha Rubi kiedy usg? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula niestety ja też mam takie zdanie ze oni traktują nas jak się uda to się uda a jak nie to masz kolejne próby. Faktycznie bardzo szybko wróciłas po mrozaczka no ale stało się teraz spróbuj skupić się na badaniach a ja trzymam mocno za Ciebie kciuki! Rubin ja biorę femibion, folic,wit d3,standardowe encorton itd) ale jeszcze biorę 3x2 magne b6 na skurcze zamiast nospy i powiem Ci ze działa nie odczuwam juz tak mocno jak tam mi wszystko rośnie polecam! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia a w jakim miescie robilas te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa - może rośnie Ci mały sportowiec? drugi "Lewy" :) Usg u Cz. mam dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, ale w piątek idę do mojej dr. żeby z nią pogadać:) Mabo a tą dawkę Magne B6 dr Ci zalecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki peonia za odpowiedź a powied mi czy wchodzisz o określonej godzinie czy są jakieś duże kolejki do grygi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi, w Dabrowie Górniczej. Tam jest diagnostyka całodobowa. Agula przykro mi, ze nie udało ci się dogadać z dr. Następnym razem mów, ze potrzebujesz wszystko na już! Bo chyba sama sobie to zawaliłas. Ale teraz juz o tym nie myśl, tylko poproś następnym razem o więcej badań, bo masz daleko. Na pewno coś da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin tak moja pani dr kazała mi brać ten magne w takich dawkach.Allessa świetnie ze juniorek pięknie rośnie fajnie ze taki *****iwy! Moje szczęścia są chyba bardziej aktywne wieczorem bo nie wiem co to poranne mdłości za to wieczorem to musze leżeć bez ruchu przez mdłości.MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, działam ostro, choć nie ukrywam, ze cieżko mi było się zmobilizować znowu. Poronienie wybiło mnie z rytmu i nie miałam ochoty widzieć żadnych lekarzy ani robić żadnych badań. A pózniej byłam zła na siebie, ze tak się obijam i wzięłam się do roboty. Dodam, ze robiłam tez posiew i niczym mnie w klinice nie zarazili. A miałam zabiegi w tym samym czasie, co zarażone dziewczyny. A do łapania infekcji jestem pierwsza. Z basenu zrezygnowałam całkowicie, mimo iż miałam dopiero co wykupiony karnet. A moj M tez ma zakaz chodzenia na basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo i Alessa, tak się cieszę z waszego szczęścia. Wyczekane ciąża to jeszcze większy cud! Rośnijcie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rubin, u mnie ok, leżę i kwitne. Betę ostatnio robiłam w 9dpt, teraz poczekam do 11dpt czyli do poniedziałku. Tak bardzo bym chciała zobaczyc coś innego niż 0 :( Ale czuje się normalnie. No i też robiłam posiewy,wymazy i nic nie wyszło a też jestem podatna jak Peonia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo a będziesz chodzić do swojej Dr czy do Gyn? Anies podziwiam Cię, ja bym nie wytrzymała tak długo. A miałaś świeże czy crio bo nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×