Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty owsiAk

Na Woodstock młode gówniary golą publicznie krocza

Polecane posty

Gość gość
cos jest z tymi bobrami dziś tam jezdza typowe hipiski w plecakach kostkach i glanach, co nosza raczej bobry X wyobrażasz sobie jak taka w upał zdejmuje glany z nóg co się dzieje? ten od wąchania stóp byłby w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat dobre glany
sa ze skory i nogi sie wrecz w nich nie poca. nie mowie o wysokich, ale np. w krotkich martensach noga lepiej oddycha, niz w trampkach i adidasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dx68
Do wszystkich tych nie tolerancyjnych w szczególności do konserwatystów z zacięciem religijnym fanatyków krytykujących zachowania ludzkie kieruję pytanie. Co u diaska tu robicie!? Na tym grzesznym erotycznym forum wy którzy uważacie się za wzór moralny I macie czelność mówić komus ze jest k rwą. A w niedzielę pierwszy biegnie taki do komunii! Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 Wywyższasz się i kreujesz na kogoś z zasadami. Fakt, że istnieje coś takiego jak woodstock jest smutne. Festiwal może śmiało służyć za symbol upadku. Tam swój stały namiocik ma sekta, ale dla was to pewnie też normalne. Jeśli kogoś nie kręcą patologiczne klimaty to na woodstock nie pojedzie. Możecie zgrywać kulturalnych, nowoczesnych i tolerancyjnych, ale to nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 Widziałaś na pielgrzymce kobietę z cycami na wierzchu, sektę i ludzi po kwasie? :P Bardzo ciekawe i prawdopodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne jak ktoś wierzy w Boga, nie jest łatwy i nie biega po polu z cycami na wierzchu to jest nawiedzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glany latem, bobry :O Może jeszcze pod pachami i na nogach też zostawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę do koscioła, kler mnie wkurffia ale obiektywnie rzecz biorąc nawet jeśli są moralne wyłomy w tych religijnych spędach to jednak napewno taka dziewczyna czy chłopak z pielgrzymki ma coś więcej w życiu do pomyślunku niż tylko taplanie się w błocku jak świnia i jaranie blantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gość 14:38 - to co widziałam zostawię dla siebie ;-) Najlepiej przekonać się samemu, prawda ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynom z bobrami
mowie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj Blee napalm spuścic na ten syf one w p*****e pewnie po kilku dniach maja takie szamba że jedynie tym można zdezynfekowac byłem raz przypadkowo powinni ich pociągami powrócić w p**du co za kible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tam giną ludzie. A mamuśka uradowana chwali się, że córka już tam jest. Brawo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 Pijesz do tego, że mnie nie było na woodstocku? ;) Powiedz komuś, że na pielgrzymce widziałaś to samo co na woodstocku i zobaczysz jak zareagują ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gość 15:40 - nie, nie piję do Ciebie. I mówiłam o tym ludziom :-) O dziwo powiedzieli mi, że mało widziałam. Może patrzyłam nie w te stronę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, Demonka, co z tym turlaniem?bo czas leci. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na woodstocku więcej nie widziałaś ? Jak to jest być tak zakłamanym i sądzić, że ktoś to łyknie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In spe w którym klubie jeździsz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Falubazie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tam atrakcyjnych dziewczyn, ani przystojnych facetów. Tam się jedzie, żeby zaliczyć albo popuścić szpary cool.gif Przemek podobno też się wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie giną wszedzie po pierwsze a po drugie mojej corki tam nie ma jeszcze a jak pojedzie to nie sama tylko z banda swoich przyjaciol. I najlepiej zamknij sie w domu i nie wychodz bo niebezpieczeństwo czeka na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zabronie dorosłej corce jechac tam bo bylabym kretynka gdybym zamknela ja w domu. Skoro bardzo chce niech jedzie. Pisalam tu bo sie martwilam. Zobaczylam na tematach Woodstock to odrazu weszlam i zapytalam o pewne sprawy. Byla w tamtym roku i mowila ze bylo swietnie, tylko namiot niewygodny ;) rowniez jezdzi syn mojej kolezanki, student prawa i wielu innych studentów na poziomie wiec nie pisz, ze jezdzi patologia. Jezeli ktos jest patologia to tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos z was juz tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzowana mamusia pewnie dumna z córeczki, która lubi menelskie klimaty;) Może będzie nawet 500+ Jasne, można zginąć nawet w domu. Na woodstock jest za dużo ludzi. Dochodzą narkotyki i alkohol, a później znajduje się wisielców w dziwnych pozycjach, albo ktoś zostaje przejechany przez pijaka nie widzącego tłumu przed sobą. Można też zostać pobitym i umrzeć parę miesięcy później ;) Wybieram się w tym roku na Mazury z paczką. Wolę jacht i pływanie w jeziorze niż błoto i towarzystwo meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być studentem prawa i być prostakiem. Nie wiedziałaś tego? Skoro córka lubi się puszczać to nie dziwię się, że wybiera miejsca gdzie można to robić legalnie;) Grunt, że ma już kozaczki zapakowane i błogosławieństwo mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie zabraniaj, ja piertolę co za natrętne babsko. Siedzisz juz którys dzień i piertolisz jak zdarta płyta. Ludzie ci odpowiedzieli co myślą i co teraz robisz? Po chóój pytasz jak sama wiesz lepiej? Puść córkę i spiertalaj w końcu z tego tematu bo już się czytać nie da twoich wywodów. Studenci prawa i medycyny kurfa uspokoiły Mamuśkę,co za tępa strzała.. Córeczka na woodstock a Mamuśka na erotycznym dniami przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho juz mamuśka od patologii wyzywa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie daj już spokój. Szkoda się tłumaczyć w kółko młotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co złego widzisz w nagości ? Pożyczyć gwoździa i młotek ? Przybijemy berecik, żeby nie odfrunął. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×