Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty owsiAk

Na Woodstock młode gówniary golą publicznie krocza

Polecane posty

Gość gość
anty owsiAk dziś A panny co tam jeżdżą - włosy w nieładzie, brudne rozwalone glany - totalnie nie mój styl. Wlasnie ten nieład i luz jest fajny . Fajnie te brudasy wygladaja . Moja jak wrocila w tamtym roku to buty miala jakby kladem po błocie jeździła , juz jeździła kiedys i wlasnie tak wygladala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18 taki zlot nie jest celem zamachowców, co innego Światowe Dni Młodzieży Znow mily post :):) milo czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś anty owsiAk dziś A panny co tam jeżdżą - włosy w nieładzie, brudne rozwalone glany - totalnie nie mój styl. x Buhahaha jaki twój styl? Twój styl to Renia Rączkowska, więc co ty możesz wiedzieć o kobietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podobaja te ludzie na Woodstocku :) bardzo fajny widok. Totalny luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Woodstock ma wiele twarzy. I piszę to, bo jeżdżę i jestem tam zawsze kiedy mogę. Najczęściej jadę na kilka dni chociaż przyznaję, że jestem raczej fanką muzyki i klimatu niż bezpośredniego udziału w zbiorowych kąpielach, czy innych przynależnych temu miejscu tradycjach :D No ok. Wygodna jestem i śpię w zamkniętej strefie z ciepłą wodą i pachnącymi toaletami, ale mam znajomych, którzy twierdzą, że serce im krwawi kiedy widzą taką postawę. :D Trudno, niech każdy świętuje jak lubi. ;) Co do bezpieczeństwa. Jest bezpiecznie. ale rozumu w główce nic nie zastąpi ;) jak już wspomniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty owsiAk
Mój styl to studentki, które chodzą do fitness clubów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, z tym rozumem to swieta racja. Glowa na karku to podstawa. Zawsze jej mowie by uwazala na siebie a teraz jeszcze jej powiem by byla rozsądna. Kazdy zrobiony krok ma swoje konsekwencje. Ona wlasnie chciala tak jak Ty spac w takim miejscu , tzn w mieszkaniu a nie w namiocie bo w tamtym roku byla w namiocie i troche mowila ze bylo niewygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja śpię pod namiotem. Woodstock w hotelu ? Hmm Aż tak wygodna nie jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknieta strefa? A jak to zalatwic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nawet bedziecie sie mijaly ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
W tym roku już jest chyba za późno, jest szansa kupić miejsce już na festiwalu chociaż ja kupuję dużo wcześniej Pola - bo są dwa zazwyczaj - obsługuje firma Toi Camp http://toicamp.eu/terminarz#e4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
W przyszłym roku pomyślcie o wcześniejszej rezerwacji jeśli córce nie minie zapał. :) No raczej na pewno będziemy sie mijać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, tak pomyslalam , ze chyba juz za pozno by lepsze miejsce zalatwic ale dzuekuje Ci bardzo za informacje :) Napisze Ci, ze jestes bardzo mila i sympatyczna a to rzadkość tutaj :) Zycze Ci wspaniałego pobytu i super zabawy i duzo szczescia w zyciu :):) jestes super osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzięki :) Mam zamiar dobrze się bawić i luknę Ci na córkę jak chcesz. Powiedz młodej żeby się pilnowała jakby co ;) haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :) no i dziekuje za fajny link :) Kiedys tez pisalam gdzies na temacie o Woodstocku i jakis chlopak napisal ze chetnie ja popilnuje ale po chwili napisal, ze chyba jednak nie bedzie w stanie pilnowac bo sam bedzie nawalony ze trudno mu bedzie nawet sam siebie pilnowac ;) fajnie piszecie na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja nie piję na Woodstosku, bo nie cierpię sikać w krzakach haha :) Ale nawalonym błogosławię, skoro lubią i nikomu tym krzywdy nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie:) jesli nikt krzywdy innym nie robi to jest super. Slyszalam ze super ludzie tam jezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anty owsiAk dziś Wszyscy wiedzą, że to festiwal rozpusty i lewactwa. Jeśli bywa tam seks "pozazwiązkowy", to już to przekreśla cały sens istnienia tego spędu. x czyżby? pierwszy i ostatni raz słyszałam odgłosy kopulujących ludzi....w namiocie obok...na pielgrzymce..i nie było to małżeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
To prawda. Zachwyca mnie różnorodność. Kolorowe tłumy, świetna muzyka, energia i nie widziałam nigdy nikogo agresywnego. Kopulujących ludzi też nie widziałam, a szkoda w sumie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeździłam swego czasu na woodstocki i powiem tak: jak ktoś tam jedzie ćpać, to będzie ćpał, jak ktoś jedzie pić, to będzie pił, jak ktoś jedzie żeby się bawić, to będzie się bawić. woodstock to ogrom ludzi ale ludzi bardzo pozytywnie nastawionych i znajdują się w nich i ćpuny i normalni ludzie - jak na każdej dużej imprezie. jednego woodstocku, poznałam fajnych ludzi i koło nich miałam namiot. wszyscy ćpali - ja nie czułam takiej potrzeby, mi wystarczyło kilka piw i bawiłam się dobrze. to samo tyczy się seksu, jak ktoś lubi szybko i z nieznajomym, to będzie to robił na woodstocku i koło domu. nikt nigdy mnie nie namawiał do narkotyków itp. swoje dziecko, puszcze na woodstock (a może razem pojedziemy? hehe już to widzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z checia bym z wami pojechala :) moglabym gotowac dla wszystkich :) bylibyście jeszcze bardziej zadowoleni z imprezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno trudno o kawe ;) tzn samemu nie da rady zrobic, trzeba kupic gotowa a te chyba do najlepszych nie należą ;) Tez moge Wam robic kawki z "sercem" ;) corka uzależniona od kawy wiec po figlach tez by sie z checia napila kawy pysznej :) Gdy zapytalam czy moge jechac - tekst typu - nooo maaaamoooooo ;) hehe i wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygolona jeszcze
Aanty Owsiak zachecales zachecałeś i zacheciłes. Jadę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko Czytaczka ma pojęcieja byłem na każdym w Kostrzyniewczoraj zawiozłem córunię moją, pierwszy raz tam będzie sama z ekipą kontrola w każdy dzień, niezapowiedzianajest tam taki jeden gagatek, któremu powiedziałem że jak jej się cokolwiek stanie, to ja jemu jajca ze skóry obedrę i solą posypięa tatuś jedzie w czwartek się pobawić i w sobotęno i oczywiście na paradę motocyklową:p🖐️ a Wy tu sobie piszcie szczurki bez logunta. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie będzie jak wpadną w odwiedziny muzułmańscy imigrancji którzy znajdują się po sąsiedzku, we Frankfurcie nad Odrą. Przykłady z ostatnich tygodni: Niemcy: Podczas festiwalu Schlossgrabenfest w niemieckim Darmstadt kilkadziesiąt kobiet stało się ofiarami napaści na tle seksualnym. Trzy kobiety zgłosiły się na policję w dniu festiwalu, kolejne złożyły zawiadomienia we wtorek. Mężczyźni „zachowywali się nieobyczajnie, obłapiali ofiary i dotykali je w intymne miejsca” – informuje portal internetowy hessenschau.de Szwecja: co najmniej 35 nastolatek ze Szwecji zgłosiło przypadki molestowania po jednym z festiwali muzycznych w Karlstad na południu Szwecji. Najmłodsza ofiara miała 12 lat, najstarsza 17. Jak relacjonują pokrzywdzone, napastnicy m.in. dotykali ich intymnych części ciała. I wspomnienia jednej z dziewczyn: „Gdy znajomi Alexandry zwrócili uwagę kilku chłopakom, usłyszeli wyzwiska i groźby. „Zaraz umrzesz, k***!” – powiedział jeden z nich. Nastolatka ze znajomymi odeszła w inne miejsce. Wtedy właśnie ktoś chwycił ją za pośladki. Po chwili poczuła rękę między nogami. Na szczęście była w dżinsach. Zwracanie uwagi mężczyznom stojącym za nią nic nie dało. Wszyscy wypierali się, twierdzili, że to nie oni. „Powiedziałam tym moim przyjaciołom o tym, co się stało. Wszyscy byli w szoku. Wraz z koleżankami wyszłyśmy z koncertu. Tam było tylko morze ludzi” – opowiadała Alexandra. Zdaniem dziewczyny, wokół niej było wielu 17- lub 18-latków, którzy „nie wyglądali jak Szwedzi”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem młode gówniary a wolałbyś stare gówniary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie sądzę, żeby podobne zdarzenie miało miejsce na Woodstocku. Nie ten kraj, nie ta mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In Spe ? To co ? Piwko pod Allegro ? ;) :D Zapomniałam o wiosce motocyklowej. Też warto polecić jako miejscówkę. Można się zameldować niestety tylko jako właściciel motocykle, albo plecaczek. Na szczęście motocykliści, serce mają ;) często przyjeżdżają sami, więc zawsze jest szansa się jakoś wcisnąć. ;) Plusy ? Niekończąca się impreza w namiocie, gdyby ktoś miał chęć i siłę. Minusy ? Zimna woda pod prysznicem :( Nie dla mnie już, nie dla mnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksym
Bywałem jeszcze w Żarach :) Ale wtedy, to się nikt nie golił... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×