Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty owsiAk

Na Woodstock młode gówniary golą publicznie krocza

Polecane posty

Gość gość
Kraj jest co prawda nasz dziki i ułomny, a państwo tylko teoretycznei w tym jest właśnie mocna wioskę motocyklową żaden czarnuch nie wjedziea Niemców, Holendrów i Szwedów będzie dużono i będą jeszcze Czesi, kumlpe moi i przywiozą złotego bażantanic w szkle tam nie można wnosićale przyjaciel załatwi wszystko i trochę ziółka teżkto jedzie to pamiętajcie, żadnych kuchenek, butli gazowych, noży, siekier, ani cegieł wnosić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dokładnie. Żadnych dżemów w słoiku bo zabiorą i zeżrą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palcami ;)plecaczek wjazd 30 zł, i w piątek jedzenie gratis, wody zimnej ile zechce, i miejsce pod namiota jak przyjaciel go polubi to normalny prysznic u koleżanki blisko bo na Osiedlu Leśnymi najważniejsze, w paradzie może przejechać przez sam środek wood100kupiwko teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hahah :) Nie. Teraz jestem w robocie niestety :( ale widziałam szczęśliwców z pierwszego pociągu w poniedziałek . Miałam na myśli coś koło Hej ;) https://youtu.be/URPQTphV07k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No ok. Wiem, że umawianie się na piwo pod balonem Allegro to jak wysłanie kogoś w rejon trójkąta bermudzkiego ;) Już to testowałam w sumie. Ech. Znikam w takim razie. Już mi cała zgraja psów gończych siedzi na plecach. Nie dadzą się poobijać. No nie dadzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blisko jest las, i do tego lasu nie wchodzić samemu, nawet jakbyś w majtki miała się posikaćkoniecznie zabrać ze sobą latarkęjeśli będziesz w glankach to koniecznie też jakieś klapki zabierzjeśli będziesz akurat miała okres, to spoko, jest miejsce z ciepłą wodąi uważać na niektórych gnojków z pokojowego patrolu, potrafią sprowokować ofertą zioła, albo czegoś innegopod Allegro w sobotę wieczorem, biały AS pik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niewygolona jeszcze
pewnie jestes wlochata hipiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontroli anusów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osoby ktore juz byly prosze o jakies cenne rady :) jesli chodzi o bezpieczenstwo no i takie tez praktyczne rady :) bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za odpowiedz :) ktos pisal ze latarka sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że oszczędziłam mamie nerwów jeżdżąc tam bez jej wiedzy.:-) Wróci cała, zdrowa i z nowymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak na plaży naturystów też wszyscy podobno uprawiają seks.Co za głupi naród,nie myśli nigdy tam nie był a wie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no tak :):) Moja corka zawsze mi wszystko mowi i dlatego wiem. W tamtym roku bylam w pracy . Ona bardzo sie bala ze nie pozwolę i zadzwonila do mnie i mowi mamo jestem w drodze na Woodstock ;) zamarlam ale wiedzialam ze nie jest sama. Kilka tyg wczesniej chodzila za mna i prosila ;) a ja krecilam nosem az w koncu pojechala ( ale wiedzialam dokąd) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden bogacz nie jedzie na Woodstock. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostrzeńca także. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja córka już zerżnięta w doopkę na pewno :) w końcu po to się jedzie na woodstock haha. trud wychowawczy na próżno poszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tez jedzie. Pojutrze :) . Powiedzialam jej co ma zabrac ( wasze rady) a ona : przeciez papier kupie w lidlu , albo mowie trzeba naladowac porzadnie tel na 3 dni a ona : przeciez tam mozna naladowac ;) , latarka : a poooocooo mi lataaaarka ;) A potem na koniec mowi : " a mamo powiedz tacie by mnie zawiózł " ;) Hahaha to bedzie jakies 250 km w jedna strone albo 300 . To jest moja corka. Przesiadki pociągami jej nie podpasowaly w tamtym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co bedzie tam robic :) jest dorosla , jedzie z banda rownymi sobie wariatkami . Ja jej zawsze mowilam co robic by sobie nie narobic .. . bajzlu w zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra powiem tacie by ja zawiózł ;) w koncu powiedzial ze dla niej zyje i jak zwykle wszystko dla niej robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarocin, czy Woodstok? hehe A to tylko "muzyka". Już dobrze, bo czytają to pewnie melomanii, to napiszę. ostre słowa i debilne teksty. ;) https://www.youtube.com/watch?v=i9r9yfWK6k4 ;) Pewne teksty piosenek, raczej czegoś co zostało wykrzyczane do mikrofonu jest nadal aktualne. :) I naprawdę chciałbym, by wszystkie wszystkie imprezy organizowane w Polsce, miały problemy z nieletnimi. Młoda gówniara, to nie koleś z AK 47, który chce pokazać na co go stać. :O Kogo boi się obecna władza? Własnych obywateli. Co gorsze, nie chcą dbać o ich bezpieczeństwo, bo uważa ich za niebezpiecznych. Już komuna miała więcej wyobraźni i dlatego był Jarocin, nie żadne tam kumbaya. Za rok będzie wojna i co się wybawią, to ich. Mi udało się dorastać w "spokojnych" czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechac i nie bac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie zadnej wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o karwa ..... 😴 To jadę na woodstoka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy z roku jeździ na woodstock. To prawda, że to impreza dla narkomanów i dziwek. Opowiadał jak dziewczyna robiła laskę za fajka. Nie mieli prezerwatyw, ale chętniej na anal nie było ciężko znaleźć. Nie wiem z czego Pani się tak cieszy :O Nikt normalny nie będzie się tam dobrze bawił. Jak ktoś chce wypić parę piw i dobrze się bawić to jedzie z ekipą do Gdańska np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ze szczególnym szacunkiem odnoszę się do opinii ludzi zatytułowanej: mój znajomy wie. :P Byłeś ? Widziałeś ? Podniecanie się rzeczami, które są poza Twoim zasięgiem, jest niezdrowe. Zastanów się co piszesz wyrażając opinie, bo głupio nawet to czytać. Trochę pomyślunku człowieku, nikomu jeszcze nie zaszkodziło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ośmieszaj się. Dlaczego miałby kłamać? Nigdy nie byłam w burdelu, a jednak wiem co się tam dzieje :) To nie jest tylko jego opinia. Zresztą wystarczy wpisać "woodstock" w google, żeby zobaczyć jak się "wariatki" bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wpisać w google hasło: woodstock, żeby zobaczyć jak się "wariatki" bawią. Wierzę, że to co mówił jest prawdą:) Czego można spodziewać się po szmatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1do10.blogspot Odszukaj przystanek woodstock. Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ave szatan ? ;) :D Potrzebujesz pomocy, ale nawet z przydomkiem jaki mam, nie czuję się na siłach :) https://youtu.be/-O69nTy1UQI Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×