Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia1212

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chcesz skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że przyjmiesz dietę i będziesz ją stosować przez jakiś czas bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko dieta wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę polecić Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań: Kasia (kom.739 202 359)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brejna200
Mi bardzo pomogły zabiegi w klinice Cosmetologica. A dokładnie endermologia. Fajnie wygładziło to moje nierówności i uporczywy tłuszcz. Wszystko za sprawą pożądnego masażu! Faktycznie mają tam nowoczesny sprzęt, a panie kosmetolożki to miłe, sympatyczne Panie z wiedzą i pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum dziewczyny polecały środek BIPHASIC SLIM, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. podobno rewelacja. Zamówiłam od polecanej tam dziewczyny Dominiki - 732 845 431. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartosc przy odbiorze bo troche obawiałam się oszustów. Jakie rezultaty będę miała z zbędnymi kilogramami? zobaczymy :P ale jestem dobrej myśli bo dziewczyny z forum przechwalały się swoimi osiągnięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomaga wrócić na dobre tory dieta z https://www.maczfit.pl/, dzięki której jem zdrowo, dietetycznie, a przede wszystkim regularnie. I waga spada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem dla mnie okazały się regularne ćwiczenia i suplementy, które zakupiłam w www.elitesportfood.pl Spotkałam się tam z profesjonalną obsługą, która bardzo mi pomogła w doborze odpowiednich suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli decydujemy się na odchudzanie to trzeba odpowiednio zaplanować swoją dietę, bo można w bardzo łatwy sposób nabawić się problemów trawiennych. Pamiętam jak ja profilaktycznie przyjmowałam Intestę w trakcie gubienia wagi, bo bałam się że dopadną mnie znowu te okropne wzdęcia, które kiedyś mnie dosłownie prześladowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wybór padł na Biphasic Slim. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów i leków na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, ostatecznie 10 kg bez żadnych skutków ubocznych czy efektu jojo itd. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Dominiki, kom 732 845 431. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka dieta pudełkowa jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, duża wygoda i pomoc w odchudzaniu. Ja sama zamawiam https://www.maczfit.pl/czestochowa/ i bardzo sobie chwalę rezultaty takiej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało schudnąć na diecie Lightdiet to dieta pudełkowa zaczęłam od kwietnia tamtego roku, spadło mi sporo kilogramów. już nie będę się tu przechwalać ile. dla podtrzymania efektu nie zrezygnowałam z diety. zresztą odzwyczaiłam się od tego że sama gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo pomogła pani dietetyk z enel sportu, super podejście do czlowieka, ułozona świetnie dieta, super wskazówki i mega motywacja. generalnie polecam kazdemu teraz, kto mysli o odchudzaniu, podejsc do tematu powaznie i udac sie do specjalisy. sama sie przekonalama kilkukrotnie, ze diety cud nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie kuracji ziołami Tybetańskimi, a już nigdy nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam treningi z Mel B, a do tego racjonalne odżywanie. Do niedawna nie potrafiłam rozplanować sobie prawidłowo posiłku, ale postanowiłam pójść na KURS DIETETYKI i ODCHUDZANIA. Kurs ukończyłam w NOVA CE w Bydgoszczy (http://novakursy.pl/kursy-dietetyka) i powiem wam, że dowiedziałam się sporo praktycznych rzeczy. Mogę teraz sama układać sobie jadłospis i doradzać znajomym. Bo jak to wszędzie powtarzają klucze do sukcesu polega w 80% na racjonalnym odżywianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM UCZCIWEGO SPRZEDAWCĘ 733566390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam spirulin plus oczyszcza i odkwasza organizm czuje się o wiele lepiej po zastosowaniu tego suplementu. Kupiłam to na tej stronce http://nplink.net/0RX7Lx2a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na stronkę www.klinikasylwetki.xja.pl wczoraj ja odkryłam i wydaje się in teresująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cwiczę i staram się jeść zdrowo. Kilogramy powoli lecą w dół. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem https://www.tillslim.pl/ . Moja znajoma korzystła z tego wyrobu i jest bardzo zadowolona. W trzy miesiące udało jej się zrzucić aż 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja przy odchudzaniu tez wspieralam sie suplementem + wiecej ruchu+ wiecej wody+ wiecej warzyw i owoców +nastawienie i nie poddawanie się :) teraz juz pilnuje się aby nie wracać do wagi z przed roku ...i powiem Wam ze stanowczo lepiej się czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kupiłam suplementy diety i schudłam. 6 kg w miesiąc czasu https://klinikaodchudzania.com.pl/ jest dieta proste szybkie ćwiczenia plus suplementy .Na początku dziwnie organizm jest w szoku ale potem jak ruszy to już leci .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam się za odchudzanie milion razy i zawsze brakowało motywacji, szybko się wypalałam. W odchudzaniu nie ma żadnych czarów, potrzebna jest dieta i niestety ta motywacja :( przerobiłam też różne tabletki, ale to tylko wyciąganie kasy i rozczarowania. W końcu koleżanka pokazała mi gościa, który układa ciekawą, różnorodną dietę, to na dodatek dostałam szkolenie video, które pozwoliło mi się dobrze nastawić i miałam po 1 filmie motywacyjnym dziennie przez całe odchudzanie. Zrzuciłam 9kg, dieta smaczna, codziennie filmy wciągające..no i "aktor" przystojny :p Jakby komuś brakło diety i motywacji: www.arrutan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy pomysł to skorzystanie z pomocy dietetyka. Tylko odpowiednio zbalansowana dieta, ułożona przez profesjonalistę może pomóc nam schudnąć. Mówię o tym z własnego doświadczenia, gdyż byłam mocno otyła a z pomocą http://www.eatfit-dietetyk.pl/ pokonałam ten wstydliwy kłopot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

kochane posiadam 2 opakowania Adipex 75 od ankafitness ( jedyna uczciwa osoba moim zdaniem), zostało mi po kuracji- po co ma leżeć jak może komuś pomóc? chętne zapraszam na maila senna.jesienna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Jeżeli się odchudzasz świetna decyzją będzie dołączenie naturalnego preparatu figurena slim, odkąd dołączyłam do swojej kuracji to znaczenie szybciej tracę na wadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam www.klinikasylwetki.xja.pl , szeroki wybór środków wspomagających odchudzanie, b.dobry kontakt, ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cudownych tabletek na odchudzanie. Takimi możecie sobie tylko zaszkodzić. Najważniejsze jest zdrowe żywienie zgodne z właściwościami waszego organizmu. To nietolerancje pokarmowe powodują nadwagę. 
Aby pozbyć się zbędnych kilogramów należy zmienić styl życia oraz dietę, która zacznie dostarczać organizmowi to czego naprawdę potrzebuje. Zbadajcie swój kod metaboliczny, to on jest kluczem do Waszego zdrowia i zadowalającego wyglądu. Poprzez eliminację szkodliwych dla Waszego organizmu produktów oraz wprowadzenie tych, które dostarczą odpowiednich witamin i mikroelementów poprawi się Wasze samopoczucie, znikną uporczywe dolegliwości a przy tym osiągniecie wymarzoną sylwetkę. To najzdrowszy i jedyny właściwy sposób na odchudzanie. Można wspomagać procesy odchudzania np. przez zabiegi typu Cell Body Lifting jednak bez odpowiedniej diety. stylu życia ciężko osiągnąć wymarzony efekt. Indywidualna dieta wcale nie musi być taka zła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta w nowym roku musi być. Ja zdecydowałam się na soki Nuja - nie jest to podstawa, bo jem całkiem sporo świeżych warzyw ale soki są pyszna i sycące. Dzięki nim w ogole nie chodzę głodna! także bardzo mi one odpowiadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie, Zaryzykowałam i zamówiłam od jednej z użytkowniczek Sibutraminę 20mg. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 7 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu - Agata, agataliszka1@o2.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×