Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Fibra Vitale Ktoś bierze

Polecane posty

Gość gość

Cześć ! Szukam opinii wśród osób, które przyjmowały Fibra Vitale.Nie znalazłam ich w sieci. Jakie opinie? Działa? Warto jest się szarpnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka39
Nie jest takie tanie ale warto z uwagi na wydajnosc. Mnie na fibra vitale namowiła koleżanka, nie byłam przekonana bo jednak nie jst to tanie ale biroe już od miesiąca i nie zużywał nawet połowy opakowania tak wiec cena wydaje się bardziej znośna. NO i co najważniejsze: minęły bigunki i zaparcia. Nie od razu ale z czasem przyjmowania. Czuję się o wiele lepiej a wcześniej naprawdę potrafily mnie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najtańszy nie jest ale sama równięz uważam,że warto jest kupić. Najtańszy błonnik kosztuje jakies 3 zł w supermarkecie, sama kupowałam kiedś i wrzucałam sobie do owsianki ale jakiś czas temu przestałam bo jednak działanie nie było takie jakiego oczekiwałam. Fibra vitale jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym momencie biorę inny błonnik ale Fibra vitale brałam w przeszłości i równiez byłam zadowolona. Mimo,ze nie tani to jest to jeden z lepszych środków tak iwec jeśli masz fundusze to możesz sobie spokojnie go kupić. W sumie to dobrze,ze mi o nim przypomniałaś bo może do niego wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fibra vitale jest moim zdaniem bardzo fajny. Pierwszy raz przywiozła mi siostra z Uk bo jes to tam popularne ale miesiąc temu zamawiałam już w Polsce bo sprowadzili. Musisz jednak wiedzieć, że sam błonnik to nie wszytko. Musisz zmienić raczej swoją dietę bo inaczej błonnik nie będzie miał dzialania.... Szczególnie jeśli chodzi o odchudzanie. Najlepsze kombo to błonnik, cwiczenia plus zdrowa dieta. I dopiero wtedy rzeczywiście można się odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamarin
Ja też go jem. Najczęściej do sniadania albo na drugie śniadanie. Jak mi bardziej pasuje, do jogurtu albo do wody. Wcześniej próbowałam brac błonnik w naturalnych produktach takich jak otręby czy chleb ale nie było efektu wow. Poza tym nie zawsze mam możliwosc przygotowania sobie czegoś takiego bo pracuję i jestem poza domem przez większość dni w tygodniu. Fibra vitale sprawdza się u mnie zdecydowanie lepiej. Poza tym mam lepszą przemianę materii i nie miewam już zaparć. Czuję się lepiej chociaiz wiadomo,że nie jest to spowodowane samym błonnikiem ale moja dietę oraz ćwiczeniami jakie wprowadziłam do swojego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarujaca812
Ja ze swojej strony mogę zaproponować Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje życie zmieniło się na lepsze;) czuję się piękna;) zrzuciłam 32kg w 4 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak patrząc sie na skład to faktycznie jest to jeden z lepszych błonników. brałam go kilka miesięcy temuBył to pierwszy błonnik z jakim miałam do czynienia. Moja trenerka mi go poleciła. Potem probowałam wiele innych bo chciałam zobaczyć czy są inne błonniki lepsze i jednak przyswajanie nie było takie dobre jak w przypadku Fibra Vitale. Tak więc w tym miesiącu ponownie do niego wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jest to pierwszy błonnik, który nie powoduje u mnie wzdęć. Do brania błonnika podchodziłam bardzo wiele razy, za każdym razem kiepsko sie po nim czułam i nawet nie mogłam przetestować jego działania z tego powodu, ze za krótko go brałam. Na szczęście ten nie powodował u mnie ządnych przykrych efektów wzdęciowych. Efekt jest i jestem bardzo zadowolona. W ciągu 4 miesięcy razem z ćwiczeniami poleciało 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Błonnik jak najbardziej wart polecenia. Fakt faktem, cena nie powala, ale produkt jest mega wydajny. I co najważniejsze działa. Ja zamawiałam z polecenia z tej strony - http://vitaleziola.pl/fibra-vitale/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby trzymać dobre rezultaty trzeba brać Fibra Vitale regularnie. Ja Fibra Vitale poznałam na http://ulotkazdrowia.pl/fibra-vitale sporo ciekawostek piszą o tym produkcie. Robi coraz większą popularność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po fibra vitale w końcu zniknęły zaparcia. strasznie długo sie z nimi męczyłam i już nic mi nie pomagało. są serio super, czuję się o wiele lżejsza jak je piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to też jest jeden z najlepszych produktów na rynku jeśli chodzi o zioła a piłam ich już naprawde bardzo wiele, bo babcia zawsze mi mówiła, żeby pic zioła a nie brać tabletki, które mogą jeszcze bardziej zaszkodzić tym bardziej na jelita i wątrobę. Jestem bardzo zadowolona z VibraVitale bo czuję się o wiele lżejsza i nie mam zaparć który powodowały straszny dyskomfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam pić FibraVitale po tym jak zmieniłam dietę na lżejszą, ale dalej męczyły mnie zaparcia. Jak zaczęłam pić ziółka to po jakimś czasie odczułam ulgę i poczułam się lżejsza :) Fajne uczucie funkcjonować jak normalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakim czasie poczułaś poprawę? Ja mam problem z zaparciami od kilku lat i brałam różne leki, ale ile można wątroba mi wysiądzie. Szukam teraz ziół, które by mi na to pomogło, bo jak widać nawet lekarstwa nie dają sobie z tym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt na Foreverslimie udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyczka_06
Na mnie Fibra Vitale podziałało po ok. 1,5 miesiąca, to chyba i tak nie jest źle, trzeba dać organizmowi dać się zregenrować. Ważne, że juz nie mam problemu z zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone44
Różnie działają te ziółka, u mnie już po 2 tygodniach było lepiej, znaczy czułam się lepiej, trawienie się poprawiło, teraz po miesiącu czuję, że chyba faktycznie oczyściłam się z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie spore problemy z trawieniem to lepiej wybrać się już do lekarza, bo to może być coś poważniejszego. Ja też na początku skontaktowałam się z lekarzem i zrobiłam badania. To zajęło prawie rok, ale okazało się, że wszystko jest w porządku, więc skupiłam się na diecie i również wspomagałam się Fibra. Widzę, że wielu osobom pomógł i nie dziwię się. Lepiej pić zioła niż łykać jakieś tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam pytanie, bo dużo osób tutaj chwali Fibra Vitale. Ja jestem osobą sceptyczną, od razu mówię, i zastanawiam się, czy te zioła czasami nie podrażnią mi tych jelit. Wiecie jak to mówią, jak jest za czysto to też nie dobrze. Co o tym myślicie? Czy można sobie "przedobrzyć" tymi ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam pytanie, bo dużo osób tutaj chwali Fibra Vitale. Ja jestem osobą sceptyczną, od razu mówię, i zastanawiam się, czy te zioła czasami nie podrażnią mi tych jelit. Wiecie jak to mówią, jak jest za czysto to też nie dobrze. Co o tym myślicie? Czy można sobie "przedobrzyć" tymi ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Mam pytanie, bo dużo osób tutaj chwali Fibra Vitale. Ja jestem osobą sceptyczną, od razu mówię, i zastanawiam się, czy te zioła czasami nie podrażnią mi tych jelit. Wiecie jak to mówią, jak jest za czysto to też nie dobrze. Co o tym myślicie? Czy można sobie "przedobrzyć" tymi ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajah

Jak będziesz się stosować do zaleceń na opakowaniu to na pewno nic Ci nie będzie, a jedynie możesz sobie wspomóc. Ja po miesiacu picia widzę różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisha

Kayah a dokladnie jaka roznice widzisz? Ja pije procto vitale juz ponad dwa miesiace i nie zauwazylam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka
Dnia 26.09.2018 o 14:42, Nimie napisał:

Witam serdecznie! Mam pytanie, bo dużo osób tutaj chwali Fibra Vitale. Ja jestem osobą sceptyczną, od razu mówię, i zastanawiam się, czy te zioła czasami nie podrażnią mi tych jelit. Wiecie jak to mówią, jak jest za czysto to też nie dobrze. Co o tym myślicie? Czy można sobie "przedobrzyć" tymi ziołami?

Ja stosuje fibra vitale juz jakis czas i mysle, ze raczej nie masz sie czego obawiać. Zioła nie tlyko oczyszczaja, ale też zaopatruja jelita w potrzebny im śluz, wiec nie wyobrazam sobie zeby mogly cos podrażnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani madka

A to sie w koncu je czy pije? Bo widze ze ludzie roznie piszą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka
Dnia 14.10.2019 o 11:09, Gość pani madka napisał:

A to sie w koncu je czy pije? Bo widze ze ludzie roznie piszą 😄

Pije z chlodna woda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie stosuję i sobie chwalę. Ponad to jedno opakowanie starcza mi na grubo ponad pół roku, więc nie jest to jakiś turbo wydatek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×