Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Medycyna

Polecane posty

Gość gość

Hej Mam do was pytanie a szczególnie dla studentów medycyny. Idę właśnie do 1 Liceum Planuje iść na biol - chem a w przyszłości zostać lekarzem . Natomiast dużo czytałem że na medycynie jest b.ciężko i nie kiedy trudno wszytko ogarnąć. I tu moje pytanie czy ja sobie poradzę ..? ogólnie dobrze się uczę miewam paski biologie kuje a chemię na razie rozumiem i jak na razie wszytko spoko tylko mnie nachodzą obawy ponieważ boje się ze nie zdam tak dobrze matury, ponieważ nie będę się w stanie na nią nauczyć w całości a to dlatego że mam dysleksje która nie polega na robieniu milionów błędów, lecz na moim wolnym myśleniu to nie jest żadne porażenie ani nic z tych rzeczy tylko po prostu ja zrobię 2 zadania a koledzy 4 w tym samy czasie i boje się że nie zdołam się skupić bo będę się stresować czasem . Boje się też tego ze nie nauczę się wszystkiego tak jak bym chciał bo wiem ze nauka dobrze mi idzie lecz dużo więcej czasu z chodzi mi na naukę niż innym którzy dostają takie same oceny... I teraz pytanie czy jeśli mam taki problem z długim myśleniem i dużo czasu mi wchodzi na naukę to poradzę sobie na medycynie ? Może macie jakieś swoje doświadczenia bądź rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, to staram się dbac o moje zdrowie oraz ciało, dlatego regularnie odwiedzam najlepszy salon kosmetyczny w Poznaniu. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę swiadczonych usług, znajdziecie w nich m.in. lipoliza iniekcyjna poznań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×