Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Transport

Polecane posty

Gość gość

Gorąco polecam firmę www.abi-trans.pl. Bardzo dobry kontakt, rzetelna firma. Polecam na wesela i inne imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy korzystał z fajnej giełdy transportowej: :LetsGo Fast. Darmowa rejestracja, żadnych ukrytych kosztów. Fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandza

 

Bardzo solidna firma transportowa zajmująca się przewozem drewna stosowego, kłód czy bali to METTECH transportdrewna-mettech.pl/ Bardzo dobrze się z nimi współpracuje, można na nich polegać, są solidni i rzetelni no a co do cen to pod tym względem jest według mnie całkiem korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordi

Solidnie transportem i spedycją zajmuje się Latis  www.latis.pl/ z Gdyni. Firma zajmuje się transportem drogowym, morskim, lotniczym, ma własną agencję celną, ubezpieczają ładunki, także działają kompleksowo i solidnie, dlatego od lat własnie ich się trzymamy i jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy

Jak już jesteśmy przy firmach transportowych to sprawdzi się wam www.atdpoland.pl/ Świadczą usługi transportowe i spedycyjne, funkcjonują na rynku polskim i międzynarodowym. W ofercie spedycja, przewóz towarów  i logistyka magazynowa. Mają duże doświadczenie i korzystne ceny, także z naszej strony pełne zadowolenie z usług tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roger

Jeśli chodzi o pracę w firmach transportowych, spedycyjnych, to mam za sobą duże doświadczenie.  Najlepiej wspominam firmę blau speed , zawsze w przeciwienstwie do innych byli wypłacalni i terminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melvill

Jeśli chodzi o projektowanie i wykonywanie zabudowy busów d odezwijcie się do Pro Auto z Warszawy www.proauto-bus.pl/  Ja mogę ich pochwalić za wysoką jakość wykonania. No i co ważne - firma dojeżdża w dowolne miejsce w Polsce i wykonuje projekt bezpośrednio na miejscu u klienta. Ceny mają bardzo ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianPol

W transporcie przy większej flocie samochodów koniecznie zwróćcie uwagę na system Flotman, który ułatwi Wam realizację pracy, ale i może podnieść efektywność dzięki integracji z giełdami zleceń Trans24 i TimoCom, a do tego co także cenią sobie klienci mamy dodatkowe zabezpieczenia przed otwarciem nieautoryzowanym strefy załadunkowej więc od razu będzie wiadomo, czy ktoś nie próbuje kradzieży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Dobra firma transportowa to Bowim, zawsze dostarczenie zlecenia na czas, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisy

Jeżeli ktoś z was chcę wybrać się do  Niemiec, Holandii i Belgii to polecam skontaktować się z tą firmą transportową Holub Travel. Firma specjalizuje sie w transporcie osób indywidualnych i grup zorganizowanych do krajów europejskich za bardzo atrakcyjną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogus

Ja korzystałem z oferty firmy Bowim jeśli chodzi o transport. Bardzo dobrze wykonali zlecenie jestem zadowolony a zatem moge polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogus

Ja korzystałem z oferty firmy Bowim jeśli chodzi o transport. Bardzo dobrze wykonali zlecenie jestem zadowolony a zatem moge polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamus

ja mam pytanie trochę z innej beczki: czy mieliście może do czynienia z samochodami mercedes actros? z tego co wiem jest ekonomiczny i bardzo wygodny. oglądałem  go już, ale szukam opinii osób, które osobiście testowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o firmę transportową, to mogę polecić Cargo Transport. Z tą firmą współpracujemy już dłuższy czas. Współpraca przebiega bez problemów, transport zawsze dociera na czas, a nasi klienci cenią nas za terminowość. U nas akurat realizowane są trasy głównie międzynarodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobrą firmę transportową znalazłem na https://fixly.pl. Wysłałem zapytanie, dostałam kilka odpowiedzi i tak wybrałem najlepszą. Współpracuje od miesiąca i serio jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobrą firmę transportową znalazłem na https://fixly.pl. Wysłałem zapytanie, dostałam kilka odpowiedzi i tak wybrałem najlepszą. Współpracuje od miesiąca i serio jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam namiar na firmę Cargo Transport, z którą współpracujemy. Firma z siedzibą w Wołominie, realizują trasy w Polsce i zagranicą. Szczerze polecam. Mają doświadczenie, znają się świetnie na swojej pracy. To się odczuwa w codziennej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie firmy transportowej, to możecie też odezwać się do firmy Japa&Co, oni są bezkonkurencyjni. Poradzą sobie z każdym transportem, szczególnie też związany z przeprowadzkami wszelakiego rodzaju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie transportu mebli i wszystkiego, co jest związane z przeprowadzkami, to ja również mogę polecić firmę Japa&Co. Ekipę mają bardzo doświadczoną i ogarniętą, także na pewno ze wszystkim i z każdą przeprowadzką sobie świetnie poradzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polecam poradnik, który znajdziecie na stronie Japa&Co. Bez względu na to, jak dużą macie przeprowadzkę, to tam znajdziecie sporo przydatnych wskazówek. Warto to przeczytać przed wzięciem się za jakąkolwiek przeprowadzkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×