Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Non stop zmęczona? Jak to zmienić?

Polecane posty

Gość gość

Od tyg. czasu mam wolne. Zakończyłam studia, zdałam licencjat. Będę szukać pracy od sierpnia. Ale póki co nie mam motywacji. Nie mam siły i ciągle chodze podłamana. Nic mnie nie cieszy. I tak jest zawsze. Jak mam sporo na głowie to nie ma problemu. Teraz mam chwilę wolnego na odpoczynek i szczerze to bardziej się męczę. Wynajduję tylko wady swojego życia. A to że nie mam w domu spokoju tylko ciągłe nerwy, że od ładnych kilku lat nie miałam chłopaka chociaż marzę już o własnej rodzinie, że jedyny facet którego kochałam i z którym się spotykałam dla mnie był d*pkiem i chamem ale teraz zmądrzał i bierze ślub co też mi nie ułatwia życia i jakoś psuje nerwy. Jak mam się zebrać do kupy. Dodam że dopiero od początku sierpnia w grę wchodzi praca bo mam złamaną nogę. Robiłam nawet imprezę żeby się rozruszać ale nie wiem jak to jest ale obserwuję iż znajomi w sumie mało się bawili bo a to dom, a to praca itd. I jestem sama, pryzjaciółka pojechała na wczasy, reszta słabo się do mnie odzywa... Wszystko bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego najlepszego z okazji slubu stuleyu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×