Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
Biust autorki jest w sam raz ale wole wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust autorki jest w sam raz ale wole wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kto sieje wiatr zbiera burzę. Liczyłaś na to że będziesz udając "wszystkich facetów" poniżać kobiety z dużymi piersiami ale takie które zwróciły ci uwagę że twoje są niezadbane oraz te z małymi a one będą nadstawiać policzek? No to się przeliczyłaś. Wielkie góra. I mówię to jaki dorosły mezczyzna który wie co dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wszyscy mezczyzni sa tacy sami i lubia to samo dlatego jednemu podobaja sie drobne dziewczyny a drugiemu wieksze kobitki :D hehe, przeciez to takie oczywiste :D a wiemu to bo na tym temacie udzielili sie wszyscy mezczyzni z polski, a nawet z calego swiata ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieszczady rulez
Jak dla mnie w biustonoszu wyglądająnawet dobrze ale już bez niego nie są już te same. A przecież piersi najbardziej lubimy gdy są topless. Dlatego ja od zawsze lubiłem i lubię sportowe, średniej wielkości , okrągłe jak kule , do ręki. Moi kumple to samo. Mam trochę ponad trzydzieści lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykul pisany przez kobiety ;) brawo ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuł może być pisany przez diabła ale badano facetów . Rozumiesz? Facetów. I wszystkie badania pokazują że wspołcześni faceci duźo bardzej kochają pupy osadzone na długich nogach niż piersi ( nie na darmo Lopez czy Beyonce są symbolami seksu a mają nieduże piersi ale za to krągłe pupy. Pretty woman czyli Julia Roberts.Długie nogi i wystający tyłek, nieduży biust) Statystyki nie kłamią. Dobranoc bo rozmowa z tobą to walenie głową o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki rozmiar???? ja mam o połowę mniejsze i noszę 65E :D Idź do brafitterki i przestań wypisywać herezje rozmiarowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P. S. Popatrzyłam na fotki w "staniku C". PRZERAŻAJĄCE. Miska za mała tak o 4 rozmiary minimum (a pewniej o 6-7 rozmiarów). Nie ma się co dziwić, że obwisają, skoro dzień w dzień je maltretujesz i brakuje im jakiegokolwiek podtrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, stanik "D" (D to nie rozmiar, miska 80A jest większa niż 65D) też jest duuużo za mały. Nie widzisz tego, bo nie umiesz stanika poprawnie założyć. Jakbyś umiała, to biust by ci się z niego kompletnie wylał i wątpię, żeby choć sutki zostały zasłonięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×