Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
16:43 Dobrze mówisz. Facet który kocha napewno nie powie kobiecie ani nikomu innemu, że nie może patrzeć na swoją kobietę bo jest brzydka. W ogóle nie do ponyślenia to jest. Co za cham z ciebie. Jesteś ostatnim idiotą, liczę żeby Cię zostawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze chłopa mocno przycisnelo,pewnie nie wyrabia psychicznie i dlatego wyżył się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczył biust autorki to nie dziwie sie że go ponioslo. Sam zwalilem a nigdy tego nie robię pod jpg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomowna
haha nie wiem czy ten staryu d**ek to przeczyta, ten 45-latek ktory obrazal kobiete po 40 ale mlodsza od siebie masz sie za jakiegos adonisa? dla Ciebie czas sie zatrzymal? ze wypominasz wiek kobiecie ktora absolutnie stara nie jest a swojej metryki nie widzisz"? osmieszasz sie tak ze szkoda gadac piszesz ze ona 15 lat temu stracila przydatnosc i sie juz nie interesuje nia zaden tzn ze kobieta jest atrakcyjna dla faceta do 28 rz?? a faceci to moze sa pozadani do 90 co? tY zalosny hipokryto... ja szanuje lud******azdym wieku, bo kazdy z nas byl mlody i kazdy z nas bedzie stary, to akurat jest sprawideliwe dla wszystkich ale powiem Ci ze teraz w swoim wieku ( co innego z ukochanym mezem czy jesli do tego dojrzeje) poszla do lozka z 45 latkiem wiesz dlaczego? bo chodze z takimi w wieku 25-35 a sama mam 31 . wiesz ile mi daja najczeescxiej faceci? 22 do max 25? a zdarzalo sie ze po 30 dawali mi 19-21 a wg Ciebie kobieta w moim wieku to jzu bee nie wspominajac o tej 43-latce wiele mlodszych od ciebie nawet by nie chcialo splunac za 5 lat moze Ci juz nie stawac spojrz prawdzie w oczy a nie leczysz kompleksy na kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.18 Chlopcze roztropcz; jeśli jesteś chłopcem a nie jak podejrzewam włascicielką biustu. Chooya w życiu widziałeś to i pod cycka zwalisz, nawet jeśli jest jak ten z linku. Brzydki Wszyscy kochamy biodra, pupy, długie nogi a biust jest na kolejnym , często dalszym miejscu. Nie wmawiaj nikomu że wszyscy mają plebejskie gusta i kochają to co ty. Nie chłopcze. Lub dziewczynko która się dowartosciowujesz kosztem komfortu innych kobiet. Masz nieciekawe piersi i krótką szyję która oznacza że jesteś krępa i grubokoścista. Pilnujesz topiku i piszesz posty jako facet bo liczyłaś na laury a ludzie powiedzieli ci niepochlebną prawdę. Ten od dziewczyny , z którą jest na siłę bo nie ma uszu spaniela jak autorka. Jesteś cfelem nie mężczyzną i wtyd mi za takich małych chooyków jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% autorka wątku siedzi tu dzień i noc bo nie ma co robić 🖐️ w łeb się jebnuj pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa Bo ty chcesz wierzyć że siedzi cała męska gawiedz kafeterii i pod cyca zwala:) No, nic nie robiĄ tylko siedzą i walą pod twoje OPADŁE BIMBAŁY. A tu nie takie cycki latały . Prosze bardzo. https://zapodaj.net/upload.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zerknąć na zdjecia z pierwszej strony , autorka nie jest gruba , widać żże ma szczupłe i seksowne cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają te w zielonej bieliznie. Mowie jako kobieta po 30. Biust autorki nie jest zły, też jest fajny A pozostałe zdjęcia to porazka. Nie kompromitujcie się wrzucajac takie ... Niektorych rzeczy nie wypada wrzucac, powinny zostać dla was i ewentualnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.20 pięknoty mmmmrrr* te w zielonym staniczku również autorki mi nie podchodzi, sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście, miodne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te kretynki znowu się kłócą i wrzucają swoje smieszne rodzyny :D panowie jest tu kto z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jestem ale się nie udzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zezolce???:classic_cool: To jak nazwać to coś z pierwszej strony? Te z 19.20 są cudowne bez biustonosza. Sterczące. Jędrne. Te autorki wyglądają jako tako ściśnięte w cyckonoszu ale luzem... https://zapodaj.net/b9f9879c14fb4.jpg. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w odróżnieniu od autorki,to są bardzo ładne piersi. Kształtne, zero zwisu. A nie dwa asymetrycznie,smętnie zwisające uszyska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne te piersi KAFETERIANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.45 to są zezolce,niestety. dobrze że dlka takich wymyślono staniki. pierś duż ajest piekbna pod warunkiem że nie wisi jak piersi afrykanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwisajaca to ty masz morde , autorce nigdy nie dorownasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, te z 19:20 są wręcz boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś pani niedawno nazwała kogoś chamem. Korzystając z anonimowości powiem wam jedno i warto to zapamiętać. Największy gentleman potrafi być takim chamem , że uszy wiedna. Nie tylko po procentach. Wasze czułe misiaczki w swoim towarzystwie jada po Was rowno. A to za kiepskosc w lozku, a to za dziwactwa czy inne,śmieszne zachowania. Nie wspominając o wadach Waszego wyglądu. Cipki, biusty,jędrność skóry, znamiona, itp itd. Jako facet nie znam żadnego z nas który pogardzilby cipka buleczka czy dużym biustem. Można lubić motylki, małe biusty, czy mieć fetysze,np.wachania stóp po całym dniu, ale zapytajcie jakiegokolwiek faceta anonimowo czy pobawilby się dużym biustem lub piekna c**eczka (motylka tak nie nazwiemy). Oczywiście nie pierwszego lepszego bo taki moze mieć swoje motywy i nie być takim głupim, ale jeżeli macie kumpla z którym sobie szczerze po piwku pogawedzicie to przekonacie się, że te wszystkie nasze akceptacje dla nieidealnego ciała są wywierane presja społeczeństwa, kultury. Miałem 2 kobiety. Jedna szczupla blondynka z fajnym tylkiem ale brakiem talii,po prostu prosta jak kolek. Miała maly biust, taki jak Pani wyżej, ale mimo to z nią byłem,dobrze się czułem, jako człowiekiem,znajomi i rodzina ja akceptowali, seks też był ok ale czegoś mi w niej brakowało. Jak widziałem iście kobieca sylwetkę to nawet pomimo średniej twarzy stawała się dla mnie boginią. Dlugo byliśmy razem. Nigdy nie dałem jej odczuć, że jest dla mnie nieatrakcyjna. Kolejna była ruda, z dużym tylkiem, duzym biustem i dużymi udami. Nie dogadywalismy się ale od razu stałem się przy niej bardziej otwarty i zawsze miałem chęć na seks. Nie dlatego że chciałem się spuścić byle gdzie, miałem na nią ogromną ochotę zawsze i o każdej porze. Znacie powiedzenie "jak się nie ma co się lubię, to się lubi co się ma?" Dokładnie tak można podsumować nasze związki. I jeszcze jedno. Każdy mężczyzna czy tego chcecie czy nie, jest zaprogramowany na kobiece kształty, nie na patyki czy Rubensy ale spójrzcie same,ile jest takich kobiet? A no niewiele, a ****** i zapladniac trzeba. Jeżeli faceci za Wami szaleja,a przy tym nie sa obiektywnie nieatrakcyjnymi"prawiczkami", fetyszystami czy zmanipulowanymi nieudacznikami to oznacza jedno:jestescie atrakcyjne. Przeciętne też mogą miec powodzenie, ale i tak ich partnerzy obejrzą się za pieknoscia. Kobiety mają inne standardy oceniania,my inne. Wasze zdanie nie liczy się w ostatecznym rozrachunku jezeli dotyczy innych kobiet. Ktoras z Pan pisała ze znalazła miłość. Każda z was ma na to szansę ale nie oznacza to, że jestescie atrakcyjne. Warto to przemyśleć. Facet zaangażowany to facet który oszalał na punkcie waszego wyglądu (albo po prostu brakuje mu kogos bliskiego i jest uczuciowa fajtlapa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie...dodałem takie długi wpis i się skasowal. Rewelacja!!! Moderacjo ogarnij forum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bjust autorki - 9/10 Bjust w niebieskiej bieliznie - 6/10 Bjust w czarnej bieliźnie - za mało widoczne ale takie 6/10 Bjust nagi - 4/10, widać że starszej kobiety , moze w mlodosci lepiej sie prezentowal Coś pominalem? Mężczyzna lat 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - pierwsze zdjęcie jest trochę niekorzystne. Stan prosto bez stanika i zrób zdjęcie z samowyzwalacza albo niech Ci ktoś inny zrobi. W staniku rewelacja!!! Mam podobny biust i mezczyzni szaleja. Moze za 20 lat juz tak nie bedzie ale cieszmy sie tym i nie patrze na te zawistne kobiety które nie mają nic oprócz zazdrości. Nie mają rozumu ani ładnego ciała i boli je to, doskonale wiedzą ze nigdy nie będą miały adoratorow i w swojej rozpaczy pieprza od rzeczy bylebys sie zasmucila i zwatpila. Podle ale pociesz sie tym, że one są nikim w oczach mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jako kobieta jeszcze mogę powiedzieć że nie tylko według mezczyzn takie biusty jak te tutaj wklejone wyzej są nieatrakcyjne , ale tez wedlug kobiet. Oprocz wlascicielek tych slabych "biustow"Szczerze? Brzydza mnie takie kawalki skory co ledwie odstaja od klatki piersiowej z niefajnymi sutkami, przebarwionym / zylastym/suchym dekoltem, chociaż myślę czy to jest nie kwestia wieku. Nie mowie tego zeby wam dowalic tak jak wy to robicie w stosunku do Nas, bez zawisci mówię co myślę i to samo myślą mezczyzni którzy bez ogródek przy nas mówią co mysla na ten temat... Tego się nie mówi żeby was nie dolować ale skoro jestescie tak chamskie to znajcie prawde,chociaż sądząc po waszej inteligencji i kompleksach to i tak to do was nie trafi .http://e.lansik.pl/la614/04c9ba51001bea9448849cdb tutaj obwisle małe piersi, zdjecie z gory czy pod katem mozecie sobie wsadzic bo nie oddaje rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×