Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
najwiekszy kobieciarz polskiego show businnesu to wojewodzki wiec jesli do niego jestes podobmny to faktycznie masz sie czym chwalic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad facetom przychodzi do glowy ze jedynym celem kobiety jest podobac sie im i spelniac ich zachcianki wygladowe? to jest smieszne na maksa faceci lubai rozne piersi od malych to wielkich, ale duzo z nich lubi zwyczajnie srednie, nie za male i nie za duze sama mam spore ale absolutnie nie duze i wolalabym miec mniejsze niz wieksze nawet jesli by sie facetom mialy bardziej te wieksze podobac bo to ja mam sie czuc dobrze w swoim ciele zreszta biust to jeden z wielu elementow wygladu, kogo facet wybierze? sliczna, zgrabna kobiete z malym biustem czys srednia z twarzy z nadwaga ale z duzym? no dla mnie odp jest jasna no chyba ze ktos jest fetyszysta a takich sie brzydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak. Ale Clonney też lubi takie jak Christiano. Ale kto powiedział że chce ich tak bardzo żeby się z nimi wiązać ;) podobni po świecie chodzą, ja zawsze miałam duże powodzenie, chociaż fakt jestem blondynką, nie ciemną jak irina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne cycuszki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te,pasztet. Ten Ronaldo taki był zakochany w Irinie ze jednak doszedł do wniosku, że chce sypiac z lepszymi a nie chce sobie psuc opinii wiec ja zostawil. :D Potwierdza się to co mówimy bo taka jest prawda a ty jesteś taka tepa, że zamiast się zreflektować będziesz pluc na mnie i wymyslac moje rzekome wady żeby tylko nie uświadomić sobie jaka jesteś beznadziejna i ze dla facetów nic nie znaczysz. Żyj w przekonaniu ze twój miś jest inny i tak cię pozada. Nie daj mu d**y przez kilka tygodni albo każ siebie potracic samochodem to zobaczysz jaka to miłość. Nie mam nic więcej do dodania. I nie pisz do mnie, bo powiedziałem wyraźnie PASZTETOM UWAGI NIE POSWIECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak. Ale Clonney też lubi takie jak Christiano. Pewnie lubią takie bezbiuscia. Nie dziewczyno,oni wezmą każda która ma jakiś prestiż, czy dobry wygląd. Nie wmawiaj innym ze małe cycki czy też ich brak jest sexy i faceci to akceptują. Akceptuja bo muszą, takie społeczeństwo. Fajne cycki na boku, albo w wyobraźni ale to do czasu. Nie jestem z tych którzy nienawidza kobiet. Przeciwnie. Sądzisz że swojej kobiecie powiem ze lubię większe? Przecież to logiczne ze przy niej i w towarzystwie tego nie powiem. Prawdziwe poglady ujawniaja się na męskich spotkaniach o których wy gowno wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Cristiano jest gejem i nie od dziś to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zajefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez was wpadnę w depresję ;/ jesteście okrutni i nie da się opisać jak bardzo podli!!!nienawidzę was:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa KONSTRUKTYWNA KRYTYKA, której wy nie potraficie przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc dzis 15:53 sory ale ta twoja gadki sa bezsensowne, wiekszych glupot nie czytalam :D dzieki za rozbawienie mnie, haha :D podsluchiwalam kilka razy co faceci gadali na tych meskich spotkaniach (pracowalam jako kelnerka w roznych barach, klubach w tym jednym ze striptizerkami) duzo z nich miala calkowicie inne upodobania niz te o ktorych ty mowisz :D wiec te twoje gadanie bardzo mnie rozbawilo :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo spotkanie w barach można porównać do męskich spotkań w domu gdzie nie ma żadnych kobieta hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W show-biznesie a nie jego namiastce w tym smiesznym panstwie zwanym Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, Krystyn zostawił Irinę ( lub ona jego) ale przecież dla pięknoty z niedużymi cycuszkami. Jak goscia nie lubię to jednak nie mogę zaprzeczyć że lalki wybiera cream de la cream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.53 Jamnik nie może przeżyć że jej cycole nie powaliły na kolana. Wcięla się we " wszystkich facetów", gdy tymczasem chooya wie co tamci myślą bo jest babą z cycami do pasa: P Wszyscy mówią o pierwszym zdjęciu ale drugie to dopiero hardcore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej ty nie możesz pogodzić się z tym że faceci lecą na takie cycki doskonale o tym wiesz że deski są dopiero brane pod uwagę jak szukamy potenjalnej żony , nie wyrobie ze smiechu jak próbujesz sie nieudolnie pocieszac. Chciałbym mieć taka dziewczyne jak autorka ale to tylko marzenia... pamiętaj ze jesteś tylko kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzeniem? Hahahahaha. Dawno nie słyszałem takich bredni. Weż sobie takie afrykański naszyjnik z kół na szyi zawieś , bo masz głowę osadzoną bezposrednio na ramionach a cycki na pępku wsiuro udajaca faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% pisalibysmy z taka zawiscia. Debil by zauważył kto tu się podszywa. Jak się nazywało w psychologii zjawisko przerzucania swoich zachowań na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schowaj się desko bo i tak jesteś nikim. Powiększ sobie cyce to pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lala , zabawna jesteś ci powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sieje wiatr zbiera burzę. Liczyłaś na to że będziesz udając "wszystkich facetów" poniżać kobiety z dużymi piersiami ale takie które zwróciły ci uwagę że twoje są niezadbane oraz te z małymi a one będą nadstawiać policzek? No to się przeliczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja strasznie lubilem wieksze biusty gdy bylem nastolatkiem. Teraz taki sredni wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz powiesz ze wszystkie dziewczyny maja taki sam gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie skoro wszyscy macie ten sam gust to po co taki długi spis w wyborze p****li? czyżby jednak każdy lubił co innego? :D przy okazji powiem że na początku związku (chyba nawet w pierwszym tygodniu :P ) zajrzałam pare razy do jego laptopa, miał tam oczywiście p****le a tam wszystkie dziewczyny miały małe lub średnie piersi, ani w necie ani w folderze nie znalazłam żadnego filmiku z udziałem biuściastej dziewczyny, teraz też raz na jakiś czas zajrzę mu do tel czy laptopa, co prawda takich filmów prawie wcale nie ogląda ale jak już mu się zdarzy to występują w nim małobiuściaste dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksowny biuscik ciekawe jaka figurka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że to źle brzmi i źle się z tym czuję ale jest mi z nią za dobrze żeby ja zostawic a z drugiej strony czuję się rozdarty bo fizycznosc nie idzie w parze.. dzisiaj rano kochalismy się a ja miałem w glowie moja koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona się troche bardziej stara jakby czuła co myślę i planuje,jestem tylko facetem,jestem spragniony fajnej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka mi poradzila żebym sproszkowal hormony i dodawal do jedzenia,niby biust ma urosnąć po tym.co myślicie ?drogie nie są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust autorki jest w sam raz ale wolę większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×