Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
i jako kobieta jeszcze mogę powiedzieć że nie tylko według mezczyzn takie biusty jak te tutaj wklejone wyzej są nieatrakcyjne , ale tez wedlug kobiet. Oprocz wlascicielek tych slabych "biustow"Szczerze? Brzydza mnie takie kawalki skory co ledwie odstaja od klatki piersiowej z niefajnymi sutkami, przebarwionym / zylastym/suchym dekoltem, chociaż myślę czy to jest nie kwestia wieku. Nie mowie tego zeby wam dowalic tak jak wy to robicie w stosunku do Nas, bez zawisci mówię co myślę i to samo myślą mezczyzni którzy bez ogródek przy nas mówią co mysla na ten temat... Tego się nie mówi żeby was nie dolować ale skoro jestescie tak chamskie to znajcie prawde,chociaż sądząc po waszej inteligencji i kompleksach to i tak to do was nie trafi .http://e.lansik.pl/la614/04c9ba51001bea9448849cdb tutaj obwisle małe piersi, zdjecie z gory czy pod katem mozecie sobie wsadzic bo nie oddaje rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i według mnie piersi z 19.20 są śliczne. Najładniejsze z przedstawionych. Wielu facetów powie to samo. Jest jakis trend w narodzie że grubaski chcą wmawiać szczupłym że wielka doopa jest ładna , to samo z piersiami. Obwisłe balony nigdy nie wygrają z piersiami takimi ma Claudia Schiffer czy Irina Shayk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zartujesz ze irina shayk ma biust .grubaski nie są kobietami od tego zacznijmy.tylko szczuple z dużymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obwisłe balony nigdy nie wygrają z piersiami takimi ma Claudia Schiffer czy Irina Shayk. X No właśnie, według Ciebie ideałem jest Irina albo Claudia bo się z nią identyfikujesz. A dla facetow nie. Przynajmniej jezeli chodzi o biust, bo całościowo są wykreowane na laski. Ludzie są glupi i lecą za tłumem a faceci kochają rywalizację. I co, ze nie będą szaleć za taka dziewczyna, nie będą jej pragnąć (mówimy tylko o seksualnosci)ale pochwala sie przed kumplami, ze ta pozadana wybrała właśnie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej powiedz ile dziennie spotkasz szczupłych z jędrnym dużym biustem i ładnych. Bo paszczura to łatwiej będzie spotkać. Trzeba wątek o penisach założyć i was troche poponiżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, mają rację że zarzucają autorce chore ego. Ona jest lepsza od Iriny. a Ty Boszzzz widzisz i nie grzmisz.Hahaha:D Nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladny ryj nie jest potrzebny do dymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rzeczywiście, mają rację że zarzucają autorce chore ego. Ona jest lepsza od Iriny. a Ty Boszzzz widzisz i nie grzmisz.Hahaha Nie mam pytań Schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 20:15 jezeli faceci obgaduja wyglad swoich kobiet przy piwie do innych facetow to nie sa faceci tylko zwykle gnoje owszem kazdego pociagaja jak najbardziej atrakcyjne osoby ale wyglad nie jest najwazniejszy to tylko wyglad i wole mniej przystojnego ale takiego z ktorym sie swietnie dogaduje, jest intelogentny itd niz super przystojniaka ale z ktorym moge isc tylko do lozka swoja droga kobietom tez sie podobaja wysocy, lekko umiesnieci faceci z ladna twarza, gestymi wlosami, snieznobialym usmiechem, zaddabym cialem i najlepiej stylowo ubrami tez sie za nimi ogladamy i komentujemy jak wy kobiety ale to nie oznacza ze kazda by rzucila swojego partnera dla supermena bo jak podkreslam wyglad to nie wszystko a ja osobiscie podobam sie facetom , wiadomo ze nie wszystkim ale podrywali mnie ci naprawde klasycznie przystojni, az nawet bylam zdziwiona ze sie podobam owszem mam kobiece ksztalty, biust spory, talie , biodra, ksztaltny tylek i ladna dziewczeca twarz ale jestem niska, wiec nie mam dlugich nog, nie mam gestych blond wlosow . nie jestem typowa atrakcujna laska typu magda mielcarz np ale na powodzenie nie narzekam. Nie trzeba byc modelka z wybiegu zeby miec szanse u naprawde fajnych facetow a na tym forum generalnie to tylko kompleksow sie mozna nabawic, nie polecam wklajania tu fot nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obwisłe balony nigdy nie wygrają z piersiami takimi ma Claudia Schiffer czy Irina Shayk. X No właśnie, według Ciebie ideałem jest Irina albo Claudia bo się z nią identyfikujesz. A dla facetow nie. Przynajmniej jezeli chodzi o biust, bo całościowo są wykreowane na laski. Ludzie są glupi i lecą za tłumem a faceci kochają rywalizację. I co, ze nie będą szaleć za taka dziewczyna, nie będą jej pragnąć (mówimy tylko o seksualnosci)ale pochwala sie przed kumplami, ze ta pozadana wybrała właśnie ich. X Czemu mówisz za facetów? Akurat moim kumple wypiliby wodę w której kąpała się Claudia , na czele ze mną a gdybym tak pokazał fotę piersi dziewczyny która założyła temat, myślę że zachwytu by nie było. Może jakiś Koke czy Andro co łykają wszystko i walą za przeproszeniem pod takie kształty (Koke na 100 procent, w końcu Luiza ma balony) ale młodzi faceci wolą jednak coś bardziej wysublimowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super bimbałki ! Muszą fantastycznie pracować na pieska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akaś pani niedawno nazwała kogoś chamem. Korzystając z anonimowości powiem wam jedno i warto to zapamiętać. Największy gentleman potrafi być takim chamem , że uszy wiedna. Nie tylko po procentach. Wasze czułe misiaczki w swoim towarzystwie jada po Was rowno. A to za kiepskosc w lozku, a to za dziwactwa czy inne,śmieszne zachowania. Nie wspominając o wadach Waszego wyglądu. C*pki, biusty,jędrność skóry, znamiona, itp itd. Jako facet nie znam żadnego z nas który pogardzilby c*pka buleczka czy dużym biustem. Można lubić motylki, małe biusty, czy mieć fetysze,np.wachania stóp po całym dniu, ale zapytajcie jakiegokolwiek faceta anonimowo czy pobawilby się dużym biustem lub piekna c**eczka (motylka tak nie nazwiemy). Oczywiście nie pierwszego lepszego bo taki moze mieć swoje motywy i nie być takim głupim, ale jeżeli macie kumpla z którym sobie szczerze po piwku pogawedzicie to przekonacie się, że te wszystkie nasze akceptacje dla nieidealnego ciała są wywierane presja społeczeństwa, kultury. Miałem 2 kobiety. Jedna szczupla blondynka z fajnym tylkiem ale brakiem talii,po prostu prosta jak kolek. Miała maly biust, taki jak Pani wyżej, ale mimo to z nią byłem,dobrze się czułem, jako człowiekiem,znajomi i rodzina ja akceptowali, seks też był ok ale czegoś mi w niej brakowało. Jak widziałem iście kobieca sylwetkę to nawet pomimo średniej twarzy stawała się dla mnie boginią. Dlugo byliśmy razem. Nigdy nie dałem jej odczuć, że jest dla mnie nieatrakcyjna. Kolejna była ruda, z dużym tylkiem, duzym biustem i dużymi udami. Nie dogadywalismy się ale od razu stałem się przy niej bardziej otwarty i zawsze miałem chęć na seks. Nie dlatego że chciałem się spuścić byle gdzie, miałem na nią ogromną ochotę zawsze i o każdej porze. Znacie powiedzenie "jak się nie ma co się lubię, to się lubi co się ma?" Dokładnie tak można podsumować nasze związki. I jeszcze jedno. Każdy mężczyzna czy tego chcecie czy nie, jest zaprogramowany na kobiece kształty, nie na patyki czy Rubensy ale spójrzcie same,ile jest takich kobiet? A no niewiele, a ****** i zapladniac trzeba. Jeżeli faceci za Wami szaleja,a przy tym nie sa obiektywnie nieatrakcyjnymi"prawiczkami", fetyszystami czy zmanipulowanymi nieudacznikami to oznacza jedno:jestescie atrakcyjne. Przeciętne też mogą miec powodzenie, ale i tak ich partnerzy obejrzą się za pieknoscia. Kobiety mają inne standardy oceniania,my inne. Wasze zdanie nie liczy się w ostatecznym rozrachunku jezeli dotyczy innych kobiet. Ktoras z Pan pisała ze znalazła miłość. Każda z was ma na to szansę ale nie oznacza to, że jestescie atrakcyjne. Warto to przemyśleć. Facet zaangażowany to facet który oszalał na punkcie waszego wyglądu (albo po prostu brakuje mu kogos bliskiego i jest uczuciowa fajtlapa). X I przyjdzie taka menda na kobiece forum żeby ranić kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
Jestem niską brunetka, drobną, podobno ładne oczy. Ale małe piersi i motylka , przegrałam życie. Przepraszam że żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem jaki z Ciebie facet bo ja mam tabun kolegów i każdy slini się na duże cycki, a taka Claudia czy Irina może są wykreowane na laski ale nie czaisz ze mowa tylko o biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Brawo kolego! My jestesmy przynajmniej solidarni i nie puscimy pary z ust przy kobietach, to co między nami nie ujrzy światła dziennego. Klamiemy ile wlezie przy kobietach. I w bajerze i w kazdej innej sytuacji . Jak kumpel śpi u super laski to każdy z nas wcisnie wam kita ze przecież jest u nas i właśnie kapie sie albo spi, nawet jezeli sie wyda to nie obrazamy sie na siebie i wciaz kumplujemy. Przy was jestesmy szarmanccy a jak znikniecie z pola widzenia oglądamy się za innymi i nie ma w nas nic z tych zakochanych kundli; to wasza wina ze musimy udawac. Jesteście narcyzkami,a gdybyście takie nie były to i związki mielibyśmy lepsze i żaden z nas by was nie rzucal. Miałem 5 kobiet,każda taka sama. Pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ranić tylko uświadomić. Już dawno miałem to powiedzieć byłej ale sie powstrzymalem bo bym został zlinczowany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie to co wypisujecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kinia
Mnie też Rozpłakałam się. Czy to znaczy że moj chłopak jest ze mną pomimo że nie mam bułeczki i piersi jak autorka? Idiotyczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, wiec spokorniej trochę. Jak chcesz żyć zludzeniami to Twoja sprawa ale szczesliwa nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylki to jest to co mnie najbardziej kręci ! Nie płacz, tylko dawaj do mnie, Kinia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś https://zapodaj.net/f00f7dd67b898.jpg.html TO JEST PIERŚ, KAFETERIANKI. xx drogie dzieci, nie mozna porownywac tych 2 zdj. to z 19:20 jest bardzo sprytnie zrobione - laska ma rece uniesione i wyciagniete na bok. kazdej kobiecie w takie pozycji skora sie napina i piers idzie do gory. zdjecia powinny byc robione z rękoma opuszczonymi wzdłuż ciała i z kadru na wprost, bo autorka jeb.nela sobie zdjecie golych od dolu - to tez wypacza ich obraz. nie jestescie tutaj profesjonalni i przez to nie chce sie was czytac. rece wzdluz ciala i fotka z przodu. banalne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tu fetyszyste, wiec nie rycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz sobie ze idiotyczne forum, z takim myśleniem sama siebie oszukujesz:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał się fetyszysta wystającego mięcha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam podobają się średnie. Rozmiar C/D bo większe zwisają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic więc idę spać. Trzymajta sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy na tym forum nie było tyle chamstwa i zawiści w stosunku do kobiet. No co wy wypisujecie w tym temacie to już przechodzi po prostu ludzkie pojęcie. X Ja też mam mały biust, mam chłopaka. Zaraz zaczną znowu pisać, że znalazł sobie już jakąś na boku do bzykania a ze mną jest z litości bo nic lepszego mu się nie trafi. I że nigdy dla niego nie będę seksowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli moj chlopak jest ze mna z braku laku? ale czemu w takim razie zostawil biusciasta dziewczyne zeby byc ze mna decha z motlkiem? coz nie wszyscy maja ten sam gust, a ty nie gadaj za wszystkich, bo kazdy woli co innego, gdyby wszyscy lubili to samo to wszyscy masowo by sie operowali dodam ze moj kolega lubi puszyste kobiety (takie co maja chociaz z 10kg nadwagi i wiecej) i za takimi sie oglada, teraz ma dziewczyne ktora na oko wazy z 85kg przy wzroscie 1.60m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irina Shayk była narzeczoną Cristiano Ronaldo kiedyś. A on jest uważany za jednego z najprzystojnieszych gości na świecie, więc z pasztetem by się nie związał na pewno. Dalej się pocieszajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×