Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
Wpisz sobie w yt "mel b klatka piersiowa" i wykonuj te ćwiczenia raz dziennie przez 3 dni i potem 1 dzień przerwy. I dalej ćwicz w takich samych proporcjach tzn. 3 dni ćwiczeń-przerwa-3 dni ćwiczeń-przerwa itd. Powodzonka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyno! Wpisz w yt "mel b klatka piersiowa" i zacznij ćwiczyć w odstępach 3 dni ćwiczeń-1 dzień przerwy-3 dni ćwiczeń-1 dzień przerwy itd. Powodzonka, laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny ładny daje 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z małym biustem to jednak mają prze*bane brzydko mówiąc :( a pozycja na jeźdźca to odpada :( bo nie ma co się "trząść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam naprawdę spore piersi, ale jakbym miała takie...zalamalabym się .Nie podoba mi się w nich nic. Moje są okrągłe, a nie wyglądają jak dwa worki. No i jestem duuuuuzo starsza. Współczuję autorce ,po 40 będzie je zbierać z kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie, obwisłe, jak u starej baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One nie są "trochę obwisle". One leżą na klatce,wiszą okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duże piersi. Nosze dobrze dobrane staniki,co więcej sypiam również w biustonoszu I tak już 18 lat,od urodzenia drugiego dziecka. Kolezanki mówią, że to niewygodne, ale tak naprawdę to tylko kwestia przyzwyczajenia. Za to efekty.. spektakularne. Jędrne, okrągłe, opierają się prawu grawitacji. Więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ej to jak to jest, trzeba spac w stanikach? myslalam ze powinno sie dac piersiom odpoczac w nocy. jak za dlugo nosze stanik to mnie az miesnie miedzyzebrowe bola i pod biustem tam gdzie sie ukladaja druty w miseczce. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Wpisow jest tyle że nie sposób przeczytać wszystkie...może w nocy nadrobie. Za opinie dziekuje ;) Oczywiście podchodzę z dystansem, bo jednej osobie spodobają się, drugiej nie. Ważne że mi się podobają i ze duży biust to nie jest moj jedyny atut. :> Za rady też dziekuje, moze wybiorę się do braffiterki, ale nie sądzę żeby stanik podniósł mi biust czy nadal taka pileczkowata jędrność. Rozstępów nie mam po karmieniu,bo nie byłam w ciąży, to wina częstej zmiany wagi a co za tym idzie rozmiaru biustu. W pół roku potrafił zmienić rozmiar z C do G.. ;/ A kobietom polecam trochę rozsądku, bo to co zrobilyscie z topikiem wola o pomste do nieba ;) Tym bardziej ze jestescie znacznie starsze ode mnie a oleju w glowie zero;)uciekam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust to twój atut? :D dwa asymetryczne zwisy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie widzisz zwisy ale ok, pocieszaj się dalej ;) Tak, podoba mi die moj biust i facetom tez. Nigdy nie mialam kompleksow na tym tle. Nudzi Ci się ze mnie zaczepiasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, podczas seksu ladnie sie unosza-myślałam ze aż takiej uwagi na to nie zwracacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos mi odp. w koncu na pyt. odnosnie spania w staniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że trzeba spać, szczególnie w młodości ale ja sobie tego nie wyobrazam ...ten drut :o moedzy biustem ,brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f**k, spanie w staniku? przeciez moj biust wyglada rano na wymiety jak mi sie usnie w staniku, a jak bez to lepszy jest na moje oko. jakies dziwne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli biustonosz jest dobrze dobrany,to nic nie ciśnie, nie obciera, naprawdę.To tylko kwestia przyzwyczajenia. Ja po tych 18 latach, już sobie inaczej nie wyobrażam. A naprawdę widać efekty ,więc warto.No ,ale to każdego wybór indywidualny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest wymiety, to zmien model stanika, albo masz źle dobrany rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa wyciągnięte wymiona...z******ty atut:-) Zmień lustro i psychiatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga21
Jeśli to jest biust 19-latki to ja nawet nie chcę myśleć jak będzie wyglądał za 10 , 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu pasztety sie udzielaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekaw jestem ile autorka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba biust autorki i większe. Rozmiar marzenie i z jedrnością też nienajgorzej.moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie muszę się pocieszać ;) mam cudowne piersi w rozmiarze 70E, naturalne, jędrne. Nie zbieram ich z okolic pępka ;) a tobie radzę odkładać na operację podniesienia ich bo strach pomyśleć co będzie za 10-15 lat ;) a po to wkleiłaś zdjęcie, żeby ludzie napisali co myślą, więc po co się burzysz skoro wyraziłam swoją opinię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durni napalency:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie że,ale można poruchac...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowny pomacalbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receiv
mi sie twój biust nie podoba i nie mowie tego z zazdrości tylko dlatego że tak uważam, dla mnie ładny biust jest przede wszystkim jędrny, nie opiera się aż tak na klatce (moja znajoma ma duży jędrny biust i uważam że jest na prawdę śliczny) a skoro jesteś młoda to powinnaś jak najszybciej zacząć o niego dbać bo za 10 lat po porodzie bedzie ci zwisał do pępka paniom o dużych piersiach podnosi sie biust w czasie orgazmu a paniom o mniejszym biust rośnie, powiększa się (u mnie ta zmiana jest dość widoczna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×