Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisGość

Nasza S.A. Okrężna 7a m 73

Polecane posty

Gość gość
Odp na Marian-wwa . Kara wynosi ok 500 zl po terminie zerwanie umowy . NAsza sa nie wygra z UTE . doskonale wiedza o ich sztuczkach i juz zostala firma Nasza ukarana wysoka grzywna.Dalej jezdza po starych ludziach i doja z ostatnich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szanowni Państwo. UKE nie ma mocy sprawczej. Mogą tylko negocjować. Każde ze stron może negocjacje zerwać. Do UKE można się zwrócić tylko w swoim okręgu zamieszkania. Nie wszystkie działają skutecznie. Problem takiego przestępczego działania jest bardzo powszechnie stosowany przez wiele nowo powstałych spółek. W prawdzie NASZA S.A. już wie , że ich podła działalność jest w całym kraju nagłośniona i coraz częściej ustępują w przypadku interwencji UKE. Gdyby jednak ta droga okazała się nieskuteczna zapraszam do GRUPY wsparcia na facebooku " Oszukani przez NASZA S.A. " gdzie proponujemy wszystkim oszukanym drogę trochę dłuższą w czasie ale skuteczną. Życzę odwagi i cierpliwości w walce z przestępczą działalnością " hien "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1992
Yoco próbuje was znaleźć na fejsie i nie mogę. Potrzebuje pomocy moja babcie tez oszukali i próbujemy teraz jakoś zawalczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę wejść na grupy i w wyszukiwarkę wpisać Oszukani przez NOWA S.A. albo na stronę Oszukani przez PTS i Tres Group tam jest link do GRUPY lub na Krajowy Katalog Oszustów Telekomunikacyjnych gdzie też jest link. Na tych stronach po napisaniu zapytania zostanie udzielona również odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisujcie petycje na fb jest grupa Oszukani przez nasza sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zgłoszenie się z całą korespondencją do Rzecznika Praw Konsumenta lub do Federacji Praw Konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie11111
Ja miałam podobna sytuacje. Moja babcia była nagabywana przez nich dzień w dzień po czym się zgodziła podpisać umowę. Nie zgodziła się na telefon za który i tak trzeba było zapłacić rachunek pomimo że go nie miała. Została kompletnie odcięta od rzeczywistości od momentu kiedy rozwiazalismy umowę z Orange (rozwiazalismy jak dowiedzieliśmy się ze podpisała umowę z tymi oszustami). I od tamtej pory telefon stoi wyłączony niestety nie działa. Nie można było się w ogóle skontaktować z ta "telekomunikacja" która ma weekendy wolne co dla mnie jest wielkim zdziwieniem, bo infolinię powinny być całodobowe ale widocznie się nie znam. Hehe. Cóż UKE podobnie jak u wielu z was zamiast pomóc kazali pisać reklamacje. Nie płacimy im za te rachunki . Babcia zapłaciła tylko za jeden miesiąc. Teraz oczywiście ja straszą i grożą komornikiem, ale sprawę skierowalismy do sądu. Zajął się nią nasz adwokat ktory od razu powiedział ze jesteśmy na wygranej pozycji ze względu na umowę i takie tam. Zakazał nam płacenia tym złodziejom rachunków. I nienawet mamy sprawę. Wiec proszę konsultantów albo pracowników tej placówki o Nie wypisywanie tutaj komentarzy typu wszystko super chce internet BO TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ I OKRADAĆ! WALCZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia292
Witam Moja mama została oszukana przez firmę Masza s.a. Niestety dowiedziałam się o tym po upływie 14 dni od podpisania umowy. Ktoś poradził bym napisała rezygnację z umowy jako przyczynę podać oszustwo przez konsultanta tak zrobiłam ale mama dostaje pisma z kwotą do zapłaty coraz to wyższa obecnie wynosi około 600 zł.proszę mi pomóc co robić dalej gdzie i jakie pisma wysłać. Mama się boję że narożnik jej kolosalne dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoco
dusia 292 Proszę wejść na facebooka Tam jest strona " Oszukani przez naciągaczy z NASZ S.A. " Po opisaniu w poście swojego problemu zostanie Pani przyjęta do GRUPY " Oszukani przez NASZA S.A " w której to otrzyma Pani pomoc i wsparcie. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mirka
Witam. Spotkało mnie wczoraj właśnie takie oszustwo ze strony Nasza S.A. W ub. tyg Pani dzwoniła jako pracownik firmy Orange na telefon stacjonarny z informacją, że teraz będę mniej płaciła za rozmowy telefoniczne bo tylko 29,99 zł miesięcznie i jednocześnie dostanę nowy telefon. No moje zapytanie czy ona jest z Orange potwierdziła! Wczoraj przyjechał kurier z kompletem dokumentów, które podpisałam. Zresztą pytałam go również czy on jest z Orange. Również potwierdził. Po wyjściu tego Pana zadzwoniłam do Orange z zapytaniem czy ten Pan był od nich. No i rozczarowanie. Umowę podpisałam na 24 miesiące. W regulaminie jest możliwość odstąpienia w ciagu 14 dni. Napisałam listem poleconym jeszcze wczoraj, następnie z 2 adresów meilowych wysłałam rezygnację pocztą elektroniczną. Następnie przysłali mi info że należy na ich druku i podpis musi być. Zrobiłam, zeskanowałam, wysłałam i ponownie dziś wyślę listem poleconym. Mam nadziej , że na tym się zakończy moja przykra sprawa. A jak nie to 24 miesiące będę płacić z:( Nie do wiary, że młoda kobieta potrafi tak kłamać no i ten kurier. Czy takie coś jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana1
oszukali moją mamę teraz każą zapłacić 1300 zł skąd mamy wziąć taką sumę podszywali się pod Netię a kurier nie dał spokojnie przeczytać umowy jeżeli jest ktoś kto wie jak to załatwić poradźcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoco
Przypominam że na Facebooku działa Grupa " Oszukani przez NASZA S.A.", która udziela wsparcia i pomocy. Należy wejść na stronę " Oszukani przez naciągaczy z NASZA S.A." i poprosić o przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.02.2016 także zostałam oszukana i nie jestem staruszką kilkakrotnie też dzwoniła pani, przyjechał kurier akurat miał 39 gorączki, kazał podpisać podpisywałam, nie dostałam wszystkich dokumentów tylko dokument sporządzony dnia z nr umowy treścią, warunkami, ale że umowa z netią byłą na mnie i męża to kazał jeszcze mi podpisać z u też jako ja, uważam że ta umowa nie może być skutecznie prawna.Tego samego dnia pojechałam na pocztę i wysłałam poleconym za potwierdzeniem odstąpienie od umowy, A dzisiaj jeszcze odwołam pełnomocnictwa dla Nasza S.A tego samego dnia zastrzegła w Netii nie przekazywanie numeru, ale mam duże obawy , gdyż nie czytając umowy nie wiem co dokładnie podpisywałam Dzwoniłam dzisiaj do NASZA i dowiedziałam się, że mój numer jest już u nich w systemie, chciałam żeby odesłali mi umowy podpisane, wtedy dowiedziałam się że były tam też pełnomocnictwa dlatego odwołałam ale drugi dzię nie mogę jeść nikomu nie powiedziałam może ktoś miał podobną sytuację wie co było w pełnomocnictwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan Ryszard
Tez zostalem oszukany przez nasza i potrzebuje podpowiedzi i porad w celu rozwiazaniu umowy z firma krzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Moja mama (83 l.) zistał równiez podstępnie oszukana. Rezygnacja napisana z uzasadnieniem , do dzisiaj bez odzewu za to " nękają" mame niezapłaconymi rachunkami i groźbami.Mama jest już u kresu wytrzymałosci psychicznej. Mam pytanie czy w tej sprawie jest jakas władza gdzie można sie udac. Może ktos z poszkodowanych wie więcej na ten temat dlaczego taką bezprawosć tej " niby" firmy sie przyzwala. Ja mam Adres tej firmy : NaszaS.A 02-691 Warszawa ul. Obrzeżna 7a/ 73 Myśle, że to kolejny nowy adres tych oszustów. Trzeba z tym bezprawiem walczyc, ja nie odpuszcze. Moj mail : wioetka2193@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koryguje swój adres E- mail : wioetka2103@gmx. de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam za granica i wiedziałabym jak mam tu w takim oszustwie postępowac, nie mogę zrozumiec , że w naszym kochanym kraju jest " masa" oszukanych seniorów przez tych domokrązców i dalej wykonują ci barbarzyńcy swoją brudną prace. Niby wszystcy sie skarżą ale nic to nie przynosi .... szkoda slów na to barbarzyństwo w stosunku do seniorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraJowita
Witam niestety moja babcia też została oszukana przez Nasza S.A. Pani przyszła do domu jak nikogo nie było oprócz babci niestety przedstawiła się jako przedstawicielka Netii , zaoferowała babci przedłużenie umowy z Netia z korzystniejszym abonamentem i niestety babcia podpisała umowę . Dowiedziałam sie o tym dopiero jak do domu przyszedł nowy telefon wtedy babcia powiedziała że przedłużyła umowę z Netią na korzystniejszych warunkach . Lecz gdy przeczytałam umowę okazało sie niestety że babcia po prostu została oszukana . Abonament był kosmiczny 3 razy droży niz miała poprzedni . W tym samym dniu napisałam odstąpienie od umowy i wysyłam to do siedziby firmy wraz z telefonem . Lecz jak sie spodziewałam przysłali kare do zapłaty 1 400 zł . I niestety nie wiem co teraz . Może ktoś może mi doradzić co teraz z tym zrobić ? W poniedziałek bede ta sprawę do Rzecznika Praw konsumenta i do Rzecznika Praw Konsumentów . Była bym wdzięczna za każdą pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraJowita
Prosze o kontakt na e-mail : d.zygmuntowicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek Kamiński, Tomasz Piasta, Robert Dulęba - ciągle te same osoby za tym stoją - od Telekomunikacja Dzień Dobry przez PTS później PGT-Telefonia Razem a teraz NASZA S.A. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie, maskara, że od tak dawna Ci ludzie są bezkarni, a oficjalnie znani z wyzyskiwania pieniędzy poprzez oszustwa wyłącznie na seniorach. Moja mama została niestety w tą " nachine" także " wkręcona". Nie zapłaci tym oszustwą 1 grosza. Sprawy lecą przez adwokata. Zobaczymy co to przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoco
Kochani. Apel do wszystkich oszukanych. Przestańcie narzekać, stańcie do walki " hienami " z pod znaku NASZA S.A. Przypominam. Na Facebooku działa grupa wsparcia. Wystarczy wejść na stronę " Oszukani przez naciągaczy z NASZA S.A. " lub Krajowy Katalog oszustów Telekomunikacyjnych " napisać post z problemem i poprosić o przyjęcie do GRUPY " Oszukani przez NASZA S.A." Udzielimy pomocy. Zapraszamy do wspólnej walki z przestępczą działalnością tej pożal się Boże spółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1992
Ludzie czytajcie posty !!!! Yoco Wam ciągle powtarza żebyście znaleźli grupę na fejsie !! Kolejne osoby które w ogóle nie czytają informacji...... Ja mam adwokata, moja babcie tez oszukali. Teraz wszystkie groźby karalne oddajemy adwokatowi i on się tym zajmuje. NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA NIC IM NIE PLACCIE! TO JEST PIERWSZA PODSTAWOWA RZECZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zwalczyc tych oszustow , razem do nalwyzssej isnstancji , musza zaplacic noch odszdowanie za nasze nerwy czas i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie i popieram .Zaplaca za nasze nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra mam ten sam problem! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych wszystkich opinii dodam,że firma fałszuje podpisy pod pseudo umowami. Umowa jest spisana odręcznie na druku który można ściągnąć z internetu .Oczywiście podpis osoby wystawiającej umowę nie czytelny .Umowa bez pieczątki .Nikt z nimi nie rozmawiał ,nikt nie zamawiał żadnej usługi a faktury za niby telefon są. Skandal i fałszerstwo na szeroką skalę .!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×