Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę sam do końca

Liczba partnerów seksualnych współczesnych kobiet mnie dobija

Polecane posty

Gość gość
większość kobiet zdradza jak tylko ma ku temu okazje, takie czasy, a ty możesz rozkochiwać i porzucać kolejne dla zabawy aby umniejszyć ból. Spr&potw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto zdradza nie nadaje sie nawet na kolege/koleżanke bo d**e obrobi. Taki charakter już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Nie pisałem, że zbrodnią. Ja jednak nie chciałbym kobieta, która dopuściła się zdrady - dla mnie to zbyt niski poziom moralny. Mam wyższe wymagania jakościowe w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli kobieta zdradza bliską osobe to nie trudno sobie wyobrazić jak potraktuje kogoś w mniej zażyłych relacjach. Chce sie gzić z innymi, to powinna zakończyć związek i droga wolna, a nie grać na dwa fronty jak szpicel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt Ci sie nie bedzie do zdrady przyznawac ani tlumaczyc z iloma spal obudz sie w koncu albo badz wiecznie sam jak wolisz bez zwiazku i seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Liczę, że znajdę taką, która nie będzie miała nic do ukrycia. Nie chcę "kota w worku". Kobieta powinna uszanować, że nie chcę kogoś, kto zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszvze pytaj ja z iloma spala i czy w zwiazku czy poza powodzenia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalezienie takiej graniczy z cudem. polki k***ią sie na potęge. nie zauważyłeś, że nawet jedna kobieta na forum nie potępiła zdrady twojej byłej, a winą ciebie obarczają ? To tak jakby obwiniać ofiare kradzieży że została okradziona i usprawiedliwiać złodzieja. O czym to świadczy czaisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Szukam bardzo spokojnej dziewczyny, liczę że większych "grzeszków" nie będzie miała za sobą. Większość dziewczyn u mnie w pracy to jednak te, które są w stałych związkach, często od szkoły średniej, część już po ślubach. Raczej wątpię, by akurat one miały jakieś większe "akcje" za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i jeszvze pytaj ja z iloma spala i czy w zwiazku czy poza powodzenia zycze X Każda jak jedna twierdzi, że miała trzech partnerów w przeszłości, bo taka cyferka nie świadczy negatywnie o kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty chrzanisz? nikt tu nie broni zdrady jego bylej ale nie ona tu zaklada tematu tylko on i to ciagle, to oin ma problemy a nie ona mam tu na nia najezdzac czy co? na kogos kogo nie znam? przeczyta to czy co? zdrada jest zla ale autor ma problem ze soba a co do k****enia sie to jakies badania prowadzisz czy co ? ja jakos znam mnostwo tzw porzadnych kobiet a co do mowienia z iloma sie spalo? to prywatna sprawa kazdej kobiety jak gosc o to namoetnie wypytuje to cos z nim nie tak jakos ja na takoch nie trafiam a ten ktoremu powiedzialam bo owszem zapytal ale od razu przeprosil i powieedzal ze to nie jego sprawa( nawet musialam go dlugo prosic zeby zadal pytanie bo mu tak glupio bylo bo szanowal moja prywatnosc ) to zareagowal normalnie a mialam wiecej niz 3 na szczescie sa normalni faceci na tym swiecie a nie zakompleksiency twierdzacy ze 90% sie k****, zdradza albo ze kobieta nie ma prawa do seksu bez zobowiazan a wy faceci macie co? hipokryzja pelna geba a co do tych spokojnych ze nie zdradzaja na pewno itd pozory myla:) zdziwlbys sie nawet jakie szare myszki dorabiaja w burdelach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką mężatkę co wyszła za mąż w wieku 19 lat,ma dwójkę dzieci i przeszło 35 partnerów i wcale się z tym nie kryje,a z mężusiem chodzą na spacerki trzymając się za rączki :D.Najlepsze jest to że on najprawdopodobniej o jej wyskokach wie,bo niektórzy zyczliwi informowali go co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Widocznie mężuś albo sam święty nie jest albo melepeta albo zaślepiony i tak ufa żonie, że życzliwych donosicieli nie słucha. Niemniej jednak jak trafi się na kobietę o dość konserwatywnym światopoglądzie, to można rozpocząć polityczno-ideologiczną dysputę o zepsuciu moralnym świata i przy okazji wyciągnąć z niej, jakie ma stanowisko do seksu bez zobowiązań i dużej liczby partnerów u kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdybyś znała chociaż definicje moralności to wypadałoby skrytykować zdrade. Polki sie prują strasznie i wystarczy przebywać między ludźmi aby to dostrzec złotko. :D Normalni faceci ? Masz na myśli tych frajerów co przymykają oko na skoki w bok swoich kobiet i z nimi siedzą z braku laku służąc za bankomat ? No nie żartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz normalni ludzie randkujac skupiaja sie na byciu z druga osoba a nie na potajemnbym wyciaganiu z niej informacji zabawne to nawet nie jest pewnie za 2-3 lata nadal tu bedziesz siedziec i zakldac te gl;upie tematy dorosnij naprawde szkoda mi czasu na jalowe gadki bo jak grochem o sciane i zastanawia mnie ze Tobie nie szkoda twojego czasu na to wszystko moze jak sie ponownie zwiazesz to skupisz sie na tym co naprawde trzeba :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie krytukuje zdrady bo nie zdrada jest tu tematem-naucz sie czytac ze zrozumieniem zdrada jest czyms zlym chyba kazdy to wie, po co mam o tym pisac i jakie przymykanie oka na wyskoki w bok? mam na mysli normalnych facetow ktorzy nie wariuja jak autor zastanwiajac sie z iloma jakas spala i inne bzdury uwierz mi ze tak robia tylko osoby zakompleksione nihdy na zadbym etapie swojego zycia nawet jako dziewica nie przyszlo mi do glowy wglebiac sie w zycie intymne jakiegokolwiek faceta ktory mi sie podobal dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
I to jest najgorsze, że jak jestem w związku, to mi rozum odbiera. Staję się chyba zbyt liberalny, nie potrafię mieć tonu takiego ojcowskiego tonu mentora, który każe swojej pannie dobrze się prowadzić. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uciekaj więc do swojego "udanego pożycia" zamiast tracić czas na forum o kupie "dziewico" pod pachą. Kilka słów z tobą i jesteś prześwietlona.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeterianki i moralność ? nie w tym życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez jestes przeswietlony razem ze swoja glupota dziewica??? a po co takie wtrety nawet ironicznie? jestem dorosla kobieta a nie gimnazjalistka osmieszasz sie.nie mam najmniejszych problemow ze swoja seksualnoscia ani seksualmoscia innych w przeciwientstwie do was obu.debatujcie dalej jakie kobiety sa be i fu:) i bez odbioru bo i tak nie przeczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
Ja też nie mam problemu z seksualnością innych, ale seksualność mojej kobiety musi być taka, żeby była dla mnie akceptowalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jasne. Mąż cie woła do waszego szczęśliwego łoża. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów interesują się przeszłością partnerki ( po za tymi którzy sex traktują jak sport i nie łączą go z uczuciem)tylko głupio się pytać a i tak na prawdę nie ma co liczyć a z czasem powoli się zaczynamy dowiadywać co nie co. I jeżeli włączy się zazdrość wsteczna albo jakiegoś epizodu z życia nie akceptujemy to kobieta powoli traci szacunek i spada z piedestalu a to kruszy opory przed zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze , spytaj mamusię , ile kuutasów ją przeleciało , zanim twój ojciec dorwał ją i przeleciał swoim miękkim kuutasem , w efekcie poczynając taką miernotę jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny niema co załować ze jestescie dziewice. Jestescie wtakim razie b.inteligentne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najgorzej jak doświadczona
trafi na prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten debil pisze z gościa i podpisany , pewnie jakbym gogusia zobaczyła w realu , bym czkała ze śmiechu przez tydzień. To co pisze , to jak nawiedzony gimbusik po kursach przed bierzmowaniem. Nie chce kota w worku a sam jest kotem w worku dla kobiety. Związać się z takim to krzyż pański dla kobiety.Będę może naiwnie czekać do ślubu z seksem a potem okaże się, że mąż brudas , z zakrzaczonymi jajami i maleńkim peniskiem , który nie staje lub stoi sekundę i leje się z niego zanim na dobre poczuje , że jest we mnie. Pełno takich ćwierćinteligentnych ze słomą w butach jak autor , którzy marzą o ograniczeniu kobiety w przeżywaniu seksu i możliwości wyboru , kiedy i z kim chce , bo wyobrażają sobie kobiety zapatrzone w nich i zależne od humorów męża. Żona ma pewnie czekać , żeby mężowi stanął na sekundę raz w miesiącu i być mu wdzięczna , że raczył zlać się jej w cipkę ? Naiwny , głupi pseudo facet , idź lepiej chłopie pokemony łapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor łączy miłość z sexem chyba tak powinno być więc szuka tej która uważa podobnie jak on a z resztą talatajstwa nie chcę mieć nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę sam do końca
I przede wszystkim nikogo nie oceniam i nie wartościuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Intelekt nie ma nic wspólnego z tym czy komuś pauka stoi i ile czasu wytrzymuje podczas stosunku. Ogarnij sie i nie ośmieszaj sie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×