Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę sam do końca

Liczba partnerów seksualnych współczesnych kobiet mnie dobija

Polecane posty

Gość Będę sam do końca
Nie samym seksem człowiek żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką jedną, co ma 19 lat się sprzedaje i wrzuca publicznie swoje zdjęcia chwaląc się bogactwem jakie na tym zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczony 36
Moim zdaniem liczba partnerów współczesnych atrakcyjnych kobiet jest dużo wyższa niż to przedstawiają statystyki. Ja całkiem niedawno po 15 latach związku przypadkowo dowiedziałem się o prawdziwych doświadczeniach seksualnych mojej ukochanej. Jak ją poznałem miała 23 lata i wiedziałem o trzech. Zupełnie mnie to nie ruszało i nie drążyłem nigdy tematu. Nigdy też nie byłem o nich zazdrosny. Całkiem niedawno dowiedziałem się że żonka w czasach akademickich miała bardzo bujne życie erotyczne z wieloma partnerami. Dodatkowo gdy pracowała jako modelka/hostessa to miała wile przygód na wyjazdach służbowych. ona jest wspaniała żoną i matką mich dzieci,i jest mi teraz czasem ciężko. Bo nie tyle jestem zazdrosny o tych wszystkich z ktorymi była, ale o tych z którymi może nadal bywa. Wciąż jest bardzo atrakcyjna i od tamtego czasu stałem się bardzo zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@rozgoryczony 36.. mam to samo i niestety nie daję psychicznie rady. Jestem starszy i po 26 latach złożyłem o rozwód. To jest niestety silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie temu
rozwodowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja takich rozkminek nie rozumiem. Co mnie obchodzi ilu miała naprawdę facetów moja kobieta. Ważne że jesteśmy razem i jest nam dobrze tu i teraz. Moja nie była dziewicą i kompletnie mnie nie interesuje ilu miała. Ważne że jesteśmy szczęśliwi i się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niewyżyty zboczeniec wymaga seksu od małżonka! Małżonek powinien być czysty i nawet jeden partner świadczy o myśleniu cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta nie musi byc
dziewica, ale to nie znaczy ze ma byc puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie musi byc dziś Mężczyzna ma szanować i ne wymagać seksu po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×