Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz mnie zdradzil z dziewczyna z internetu....

Polecane posty

Gość Artur39
Mnie żona zdradziła z ciapatym. Przyznała się płacząc i prosiła o wybaczenie tłumacząc lakonicznie że "tak wyszło" ale wywaliłem ją z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ja, bo zapomniałam o czymś. Faktycznie na jego niekorzyść przemawia fakt, że wypominał Ci to już wcześniej i wcześniej robił te debilne uwagi. No ale może sam przekonał się, że jego zachcianki były durne i dziecinne… Zdrada to oczywiście była. Trudno nazwać to inaczej. Ale trudno też nie zauważyć, że nie każda zdrada ma taki sam kaliber. Weźmy samych facetów. Niech będzie facet, który ma drugą kobietę na boku, spotyka się z nią regularnie nie tylko na seks, romantyczne spacery, restauracje, żona się dowiaduje, oskarża go. On oczywiście kaja się, obiecuje poprawę, mówi, że to nic takiego, a tak naprawdę chce ją tylko udobruchać. Taki facet na pewno zdradzi kolejny raz, bo on po prostu w ogóle nie ma empatii, nie kocha żony, ma ją w dupie. Inna sytuacja: facet poznaje dziewczynę w internecie, nawiązuje z nią silną relację emocjonalną, nie ma seksu, ale on nie potrafi zerwać tej znajomości, bo ona rozumie go jak nikt inny… mówi jej wszystko, zwierza się jej zamiast żonie, w końcu zakochuje się w niej, chociaż nigdy nie było między nimi seksu. Trzecia sytuacja: zaręczony facet spotkał się koleżeńsko (!) ze znajomą, która mu się podoba fizycznie i psychicznie. Wypili trochę alkoholu, upili się i chemia staje się nie do zniesienia. Do niczego nie doszło, ale jest między nimi bliskość, on kładzie jej głowę na ramiona, leżą obok siebie, trzyma rękę we włosach, dotyka jej talii, kark. Są upojeni alkoholem. Do niczego faktycznie nie dochodzi, nawet do pocałunku, ani trzymania za rękę. Jak widać zdrada nie jedno ma imię i każdą z tych zdrad rozpatrywałabym zupełnie inaczej i inne miałabym wobec niej odczucia. Jedni nie zaakceptują żadnej zdrady, inni tylko pierwszą, niektórzy tylko całowanie, inni seks, ale bez zaangażowania emocjonalnego…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może zdradzić nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja dowiedziała się o zdradzie, rozpatrywałabym takie kwestie jak: 1. swoje odczucia wobec zdrady (jeżeli nie potrafiłabym się z tym pogodzić to niestety) 1. jaki to rodzaj relacji 2. przebieg zdrady, czynności, jego zaangażowanie emocjonalne 3. jednorazowość lub powtarzalność 4. jego postawa wobec mnie i całej sytuacji, przyznanie się do winy 5. moje uczucia wobec niego 6. nasza sytuacja życiowa/ status związku / dzieci 7. jego charakter i przeszłość (domator/kobieciarz/zdradzał inne/jestem jego jedyną/ etc.) Dla mnie zdrada jest raczej dyskwalifikująca, ale jestem w stanie zrozumieć, ze czasem ludzie działają pod wpływem impulsu oraz straszliwej głupoty i potrafią sobie przez to zrujnować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jak sie sprawa autorki potoczyła, bo temat jeszcze z roku 2016. Autorko, jesli czytasz, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to stwierdzic,ale facet ma schizofrenie.Dokładnie jest to zespół Otello. Poczytaj o tym. Wciąga Ciebie w wir tej choroby i absolutnie to nie wróży nic dobrego.Z czasem to się pogłębia.Tu jedyny sposób to leczenie psychiatryczne pomoże. Nie słuchaj ,,dobrych rad" bo zdrada nigdy nie przychodzi ot tak sobie bo....Są powody.Właściwie 3 powody.Brak miłości w związku.Choroba psychiczna(otello,narcyzm,nafomania) .Kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 slabe prowo anty prawiczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz oboje macie po 2 partnerow wiec w czym problem? Wez nie rob fochow bo nie ma o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'20 tu Ilona, na innym temacie Piotr-spam,spam i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×