Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał121212

Nie ma dziewictwa dla meza? To nie ma meza, ani slubu!

Polecane posty

Gość gość
konik polny w pochwie pływa lalala z biedronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawiczekJa
Ooooooooooooohhh błona ohhh ohh dziewica aaaaaa oooooooohh dziewica oh oh oh oh błona oh oh oh krew się leje ooooooooooohhhhhhhhhhhhhhooooooooooohhhhhhhoooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooooo wszy latają ooooooooooo dziewica ohhh yyyghhhhhhkkurwaaayyyuuuuuuuuugbhhhhhgg uuuuuu ohhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo doszłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pchła onanistka w penisie prawika słodko śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michale czy sprawdzałeś już stan swojej błony dziewiczej w dupsku? To ważna kwestia w związku! Wsadź sobie palucha i sprawdź, czy zmieścisz rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OwcaDziewicaiMietek
Stary prawik mocno śpi, a wraz z nim dżdżownica w jego gaciach i skarpetka, którą na niej nosi, a także korek analny, którym stymuluje sobie odbycik, bo tampon już jest za mały ;c ;c ;c biedny praficzek, gdysz nigdy nie zazna, jak to jest,gdy ktoś penetruje mu penisa i go defloruje patyczkiem do uszu ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wombat121212
A mi tak tęskno za mym Słonkiem, że aż muszę się żalić prawiczkom .ojoj ojoj ojoj i wody mi zabrakło i nie mam co pić, co ja pocznę biedna? ;c Mam też ofertę handlową! Czy ktoś chciałby kupić kg błony dziewiczej? Sama hodowałam z pajenczyny i mchu, świeża, smaczna i gruba na 15 cm, polecam nadaje się do barszczu, lub zamiast szpinaku :D Tymczasem ide przytulić mą alpakę i spać ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śmieszne hehe bąki zrywać. Kobiety które nie uprawiają seksu aż do ślubu jako jedyne się szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Widziałem ten temat... Żałosna próba zdyskredytowania Michała dla którego mam wiele sympatii, albowiem to on zainspirował mnie do rozpoczęcia aktywności na tym zdemoralizowanym forum. Puszczalskie kurwy i tak dostaną za swoje. Pozdrawiam wszystkich szanujących się Mężczyzn i szanujące się kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mały książę chodzi w nocy po mieście i morduje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wolają się puszczać jak tak to po co dziewczyno przystąpiłaś do komunii świętej? po co chodziłaś do na lekcje religi? wolisz się k***ić niż szanować się trzymając cnotę dla przyszłego męża prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie! Nie chodzę w nocy po mieście i nie morduję kobiet, ponieważ ja szanuję kobiety. Te kobiety, które czekają bądź zaczekały z seksem do ślubu. Ktoś mi tu zarzucił jakobym szanował tylko dziewice. Tym wpisem obaliłem te haniebne pomówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj sobie gnoju bo możesz tego pożałować, ty goowno chodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mój drogi. Tu komunia święta niema nic do rzeczy, ponieważ jest wiele religii chrześcijańskich w których niema komunii świętej a i tak jest w tych ugrupowaniach więcej czystych kobiet niż w kościele katolickim. Pamiętaj katoliczki to w większości obłudnice i cudzołożnice... Najciemniej jest pod latarnią, więc jeśli spotkasz katoliczkę, która mówi że jest dziewica to sprawdź to dokładnie, bo najprawdopodobniej próbuje cię oszukać. Szukaj lepiej w innych chrześcijańskich zborach a nie w kościele katolickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś pomyliłem chodziłem o bierzmowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys tak chciał mnie sprawdzać, to byś się szybko pozbył wszystkich zębów jakie ci zostały, ty kupo gooowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o bierzmowanie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianin fnw dziś Ty nadal myślisz, że jestem prowokatorem? Ile razy mam jeszcze powtarzać, że to co piszę to moje własne przemyślenia, którymi dzielę się także w świecie realnym. Kiedy w końcu to do ciebie dotrze ? Jakbyś mógł podaj w przybliżeniu datę przyswojenia tych informacji przez twój mózg. Ps ten temat o pingwinie czy coś... Żałosne i infantylne. Czasem jak czytam to co piszesz zastanawiam się ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi jakiś obwisły farfocel typu mały książę, jeszcze do tego z manią wielkości? Z księciem to ty masz wspólnego najwyżej grzebień do wyczesywania wszy. Sram na takich księciuniów, możesz sobie najwyżej zwalić na myśl o mojej kuuupie, bo mnie ani żadnej kobiety NIGDY nie będziesz miał ani sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą łatwo się domyslić, że michał to mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ladnie jesteś wychowana jak używasz takich określeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje? Co do wagonów w Iraku ciężarówkami zwozi się sunnitów i strzela im w łeb. Wiesz jak mnie to raduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały książę robi laskę z połykiem baronowi, a baron wylizuje o***t michałowi, czyli małemu farfoclowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze? I kto tu jest bezużyteczną kupą mięsa jak nie ty MałyKsiąże i twoi wierzący brodacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ależ nie! Ja bym sobie nie pozwolił aby kobieta stosowała wobec mnie jakąkolwiek przemoc. Kobieta jest pod panowaniem mężczyzny, więc taka sytuacja nie miałaby miejsca. A nie zabrałbym cię do ginekologa tylko na badanie za pomocą wariografu, bo przecież mogłabyś stracić błonę w wypadku, podczas operacji, albo uprawiając sport a w takich przypadkach byłabyś nadal dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć nasrane w bani, żeby w awatarze pokazywać narządy płciowe. To tylko obrazuje skalę twojego zboczenia ty gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego pochodzi przymiotnik "mały" w tym nicku? Zapewne od małego farfocla w rozporku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta uprawiająca seks przedmałżeński to puszczalska zdzira Szanujcie się kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×