Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
Sierpniowa krótka drzemka 2 godziny heh. Moj miał przez trzy dni takie drzemki i były one dla mnie zbawienne i najdłuższe na świecie :) uwierz mi ze obserwuje go, próbuje wszystkiego ale cieżko u niego o jakaś regularność, powtarzalność czy coś czego mogłabym sie zaczepić. Juz myslalam ze metoda z bujaniem, robieniem szszsz do uszka, misiem szumisiem pomaga ale jak sie okazuje nie zawsze. W nocy nie zawsze ale często usypia sam. Kładę go po nakarmieniu do łóżeczka i przy szumie usypia, w dzien nie ma na niego mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia współczuje, sprawa jest napewno do rozwiązania na wasza korzyść skoro sprzedali wam takie auto ale człowiek zamiast sie cieszyć to ma teraz kłopot. A jakie auto kupiliście? Mi jest dzisiaj lżej bo przyjechała teściowa, nosi małego na rękach i on śpi. Jak sie go odkłada to śpi jedyne 15 minut i sie budzi a na rękach spokojniejszy. No i pierwszy dzien kiedy moje dziecko wytrzymuje bez jedzenia dłużej niż 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika audi w kombi . Ten co sprzedaje uczciwy z tego co m z nim gadal i nie zna sie na autach i mówi ze tego nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
I córka i synio zaziębieni, córka do tego ząbkuje. Męża nie mam bo pracuje na wyjeździe i wysiadam po prostu. Nic nie mogę w domu zrobić bo jak nie jedno marudzi to drugie i tak na zmianę. W nocy jedno budzi drugie i oboje chcą się tulić jednocześnie... Mąż wraca dopiero w połowie października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Agus współczuje Ci, jeżeli masz możliwość to poproś kogoś o pomoc. Z mama czy teściowa nie mieszka sie najlepiej ale chociaż troche by Cię odciazyly. Moj juz po pierwszej pobudce a ja ściągam mleko na kolejne karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej mamusie. Aga no sytuacja nie ciekawa. A co ten twój mąż na poligon pojechał??? Czym sie zajmuje ze takie długie wyjazdy ma? U nas sie cos pokićkalo w nocy i maly budzi sie i wcześniej i krócej śpi. No i problem z ssaniem palcy sie nasila! Juz nawet poloznej dzis powiedziałam ze mu ręce gumka zwiąże bo nie chce by sie przyzwyczaił tym bardziej ze nie chce smoka wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa moj dzisiaj w nocy tez sobie poprzestawiał i często sie budził. U mnie dzis w domu maz i teściowa wiec duzo lżej, mogę sie wreszcie domem zając i wypić spokojnie herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja raczej nie mam źle z tym moim dzieciątkiem. Ale lubię jak przyjdzie mama ( tesciowa jeszcze nie byla od narodzin u nas) lub jak my pojedziemy do niej i ona troche sie nim zajmie a ja poprostu usiądę. Co do teściów byliśmy my u nich dwa razy od narodzin. Ja właśnie wstałam i wzięłam sie za obiad. Dzis zalewajka. Maly śpi ale co chwile trzeba go bujnąć w leżaku. Dziewczyny powoli zalamuje sie przez moja figurę. Masakryczne rośnie mi brzuch! A wszystko przez sterydy. Do tej pory przez tyle lat brałam małe dawki. A teraz dwa razy tyle. Mało jem. Wiec winę zrzucam na sterydy. Z lekarzem nigdy nie rozmawialam na temat skutków ubocznych. Zreszta jestem mogloby sie wydawac szczupla osoba dlatego ani lekarz ani ja nie poruszaliśmy tego tematu. Wiec teraz sama zaczelam czytać o otylosci sterydowej. Duza czesc tych dodatkowych kg to woda. Kupiłam wczoraj tez sol i wode o obniżonej zawartości sodu. Powinnam tez brać leki moczopędne no ale to juz musi lekarz zdecydować. Oj jak nie urok to sraczka. Brzuch mam na dzień dzisiejszy większy niż na koniec sierpnia czyli trzy tyg po porodzie. I jeszcze ta kieckę musze kupic na to wesele. Wkurzam sie bo tyle mam w domu a w żadna nie wchodzę! Sie musiałam wyżalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Moj maly tez dzis w nocy nie dal pospac. Obudzil sie o 2.30 i zasnal o 10 rano. Pomiedzy tym.mial moze z dwie 15minutowe przerwy. A zasnal pozniej tylko dlatego bo maz wzial go autem na przejazdzke. Mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej... w ogole odkrylam ze o wiele lepiej mu sie zasypia gdy go klade na brzuchu wiec w tej pozycji zasypia a pozniej go obracam na plecki "na spiocha". Jlmi po ciazy zostalo niby tylko 2kg ale wydaje mi sie ze o wiele wiecej. Ja z kolei nie z brzuchem.mam problem a z udami... do starych spodni wejde ale sa strasznie upiete na nogach Czy ktorej z Waszych dzieci ma.moze przepukline? Nam niestety stwierdzili pepkowa przepukline, na razie kleimy specjalny plster z nadziej ze sie to wchlonie ale boje sie ze konieczny bedzie zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja za to w dzien jak śpi to ma przerwy w jedzeniu i po 5 h a w nocy potem co 3 die budzi. Dzis pierwsi raz wypila 150 Dzis tez jak leżała na brzuchu na macie to przekrecila sie na plecy ale to pewnie taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj nareszcie tez zaczyna mieć troche dłuższe przerwy w jedzeniu bo wcześniej to nie mógł nawet 3 godzin wytrzymać a teraz czasem uda sie 4. Noc była nawet ładna ale o 5 położyłam go koło siebie w łożku bo kwilił i marudził w łóżeczku. Dziewczyny ile Wasze dzieciaczki teraz maja? Moj 6 tygodni ale z tego co pamietam to ja rodziłam jakos pózniej niż większość z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czemu wszystkie karmić karmicie mm? No poza Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Moja mama ma Parkinsona więc nie pomoże a teściowa pilnuje bliźniaków brata męża i pracuje jeszcze. Karmię mm bo przez miesiąc walczyłam z zastojami i ciągłymi nawałami pokarmu. Mój dziś kończy 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia fajnie ze się u was powoli stabilizuje. Musia a ty czemu juz podałaś 150 malej? Nie wystarczało jej 120? Ja karmie mm bo musiałam wrócić do leczenia w związku z choroba przewlekłą z ktora juz sie zmagam 10 lat. Karmilam tyle ile mogłam wytrzymać bez leków czyli 4tyg i jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Martwię sie dziewczyny czy moj mały nie ma biegunki. Ma luźne kupy ale ponac przy kp to normalne. Tyle ze dwie ostatnie były takie ze pieluszka je prawie wchłonęła i nie było żadnych grudek. Ale nie ma tych kup więcej niż zawsze, mały nie gorączkuje ani nic, nie chce bez przyczyny wzywać lekarza wiec chyba będę narazie obserwować i poczekam na kolejna kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia mysle ze to nie biegunka. Moze coś zjadlas i maly zrobil poprostu luźniejsza kupkę niż zwykle. Ale oczywiście musisz obserwować malucha. A pytałaś o wiek u nas jest trzeci dzień 7tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Mam nadzieje ze jest tak jak mówisz, on juz któryś dzien robi luźniejsza ale wcześniej były w niej grudki wiec polozna mówiła zeby sie nie martwić a dzis ta kupka jakaś całkiem wodnista, no nic poczekam na kolejna. Moj maluch śpi juz od 40 minut, normalnie cuda sie dzieją od czwartku :) tak bym chciała zeby juz tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa bo miała dluga przerwę w jedzeniu.w nocy Malo jadla i chciałam sprawdzić czy tyle wypije. Ogólnie to rzadko kędy wszystko wypija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj zawsze placze jak sie jedzenie konczy, wiec mam wrazenie ze ile bym mu nie dala to tyle by zjadl, zawsze oproznia butelke a ile waza wasze dzieciaczki teraz? moj w 5 tygodniu przybral 1,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Moja ma strasznie dużo krostek.na buzi . Oby nie byla to slergia pokarmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia a ty czemu karmisz mm? Z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia moze to tradzik niemowlecy? moj tez mial, przemywalam krochmalem buzke a potem smarowalam emolientem i bardzo ladnie zeszlo. teraz od czasu do czasu pojawiaja sie krostki ale juz nie w takich ilosciach jak wczesniej. wydaje mi sie ze gdyby to byla alergia to wtedy wysypka bylaby nie tylko na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,mm karmie. Monia moja siostra przemywala woda przegotowana z sola gizjologiczna i tez tak od dzis będę robila. Jak nie pomoże to wyprobuje twoja metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia mi lekarka poradziła ta metodę na wizycie patronazowej o faktycznie zadziałało :) dziewczyny nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem, cały dzien śpi, nawet na spacerze spał i nie płakał. Co chwile mierze mu temperaturę bo normalnie nie mogę uwierzyć w to jego zachowanie. Muusia współczuje Ci, nie chciałabym zostać sama. Moj maz sporo pracuje i wraca dopiero wieczorami ale jednak codziennie w domu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×