Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Monia moze odsypia a moze juz tak zostanie:) Moja tez dzis więcej spi niz normalnie. Najbardziej to mi sie podoba to ze leży sobie i usypia sama bo z synem.tak.nie mialam. Oby tak bylo caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna_1456
Dziewczyny które karmią Bebilonem - czy pojawiały Wam się grudki w mleku i ogólnie ciężko go było rozmieszać? Zawsze kupowaliśmy w Biedronce opakowanie 1000g i nie było z tym problemu, w tym tygodniu kupilam w tesco 1200g i to mleko jest jakieś inne, bardzo ciężko go rozmieszać, do tego mały jest bardzo niespokojny. Dziś dałam mu na próbę mleko z biedronki i mały spał po nim 4h, teraz też bez problemu zasnął Nie wiem czy trafiła mi sie jakas wadliwa partia czy rzeczywiście jest jakas rónica w składach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj mały wlasnie odbija sobie to ze w dzien był grzeczny i wstaje co godzinkę. Ale tak mnie za dnia rozczulił tym zachowaniem ze aż mam sile zeby wstawać. Zmieniłam mu smoczek na 1-od miesiąca ale wracam spowrotem do 0 bo nie radzi sobie. Jak je za szybko to mu wylatuje z buzi, krztusi sie i ulewa. A ja znów ściągam mleko na kolejne karmienie, strasznie duzo czasu to zajmuje. O ile łatwiej byłoby przedstawiać do piersi..eh marzenie. Mały ma w październiku podcięcie wedzidelka, będzie miał juz wtedy dwa miesiące wiec raczej nie ma szans ze przystawi sie do piersi. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to super masz z tym zasypianiem! brawo dla malutkiej! :) dziewczyny maly mi wyrosl z wiekszosci rzeczy na 56, niektorych nawet nie ubral. Dziwna ta rozmiarowka bo urodzil sie 52cm i napewno nie ma jeszcze 56, a rzeczy juz male. No i nie docenialam pajacy do tej pory…a teraz po domu czy na noc jakos najwygodniej w to dziecko ubrac, a nie w te wszystkie body przez glowe czy tez spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mój powoli przestaje mieścić sie w 62. 56 prawie nie używałam. Tez lubię te pajace na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A gdzie przeważnie kupujecie? Moj dostał ostatnio w prezencie ze smyka ale kiepskie sa, takie wychypane pod szyja i gole tam ma, muszę wlasnie dokupić jakieś. Każde zakupy kończą sie czymś dla dziecka, a na dalej bez butów na jesień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak twój dzis spal w dzien? Moja nie miala głębokie drzemki maksymalna drzemka wynosiła moze godzinę a moze 40 minut. Teraz tez nie wiem czy jyz spi na dobre. Moze i by miała drzemkę tylko ze ja głupia dalam jej mleko na śpiocha i sie wybudzila:( Nerwa mialam.juz ze ho ho Ja Malo ubranek na razie kupuje. Tak to kupuje zawsze w Tesco i pepco. Czasem hm czy reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia do południa to mało spał a popołudniu sporo, nie patrzyłam na zegarek wiec nie wiem ile ale jestem w szoku bo nawet jak sie budzi to juz nie płacze tak jak wcześniej. A nawet jak płacze to da sie go uspokoić na rękach. Potrafi tez troszkę dłużej poleżeć sam. Normalnie nie poznaje swojego dziecka, to juz 4 taki piękny dzien. Oczywiście se nie jest idealnie bo np tej nocy mały budził sie co chwile, czasem płacze, nie lubi być sam, wybudza sie po 10 minutach ale w porównaniu do tego co przechodziłam to, to jest luksus. Tak bardzo chciałabym zeby tak juz zostało a jednocześnie tak bardzo sie boje...wlasnie tak wyobrażałam sobie macierzyństwo, tak jak jest teraz. I wreszcie maluszek daje sie przytulić i uspokaja sie na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a w Tesco jakie sa ceny? Ja przeważnie HM, next, pepco albo smyk. Ale za śpiochy do spania nie mam zamiaru wydać stówy dlatego szukam czegoś tańszego. W pepco akurat nic takiego nie było na dzien dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w Tesco możesz kupic no 3pak śpiochów za 50-60zl lub mniej. Albo 5pak body itd Ja tak z synem kupowałam bo za jednym razem mialam juz 5body do spania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny ja dzis byłam na szybkich zakupach na wesele. I kieckę kupiłam, wyboru nie miałam a mąż powiedzial ze mam wrócić z sukienką bo on nie będzie wysluchiwal moich żalów i jeździł ze mną po sklepach. Wiec kupiłam w Orsay. Córce tez w smyku. Śliczną. A moja taka dziewczeca:) no ale jak to mąż powiedzial ze mnie odmladza;) Co do ciuchów dla małego to tylko bodziaki kupiłam w c&a. I miałam ochotę kupic więcej ale po pierwsze Tymek jeszcze ma zapasy a po drugie powiem wam ze czasem pójde do lumpeksu i tez piękne perelki dla takich maluchów kupie. I jak tak patrzę na te ceny tych malutkich rzeczy to mi szkoda wiedząc ze w ciuchach jest to samo za kilka złotych. A jak juz wejdzie sie w okres karmienia marchewkowymi daniami i te ladne drogie ciuszki będą się non stop plamic i nie spierać to będzie ich bardzo szkoda. A tak to się kupi za kilka złotych i nie szkoda potem wyrzucić. Ostatnio kupiłam dwa pajece po zlotówce. A rozmiar 56 u nas juz jest za maly. A ze spaniem w dzien u nas różnie. Karmienie sie jakos unormowalo i jak młody nie prześpi to jest o 21, 2,6,10,14,18stej. Po 120ml. Monia ciesz sie z macierzyństwa bo to jak nic innego może nas wielokrotnie zaskakiwać. Oby jak najczęściej pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Luna nic takiego w Babilonie nie zauwazylam. Ale my zużyliśmy tylko dwa opakowania. Ale możesz zadzwonic do działu klienta Nutrici i im to powiedziec. Mysle że twoje spostrzeżenia potraktują powaznie. Jesli mam porównać bebilin z hippem to bebilon jak wstrzasalam to zdejmując palec ze smoczka on zawsze gazował i pienił sie. W hippie tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja tez czasem poluje w second hendzie ale zauważyłam ze nocy które z tamtąd mam i sa zakładane przez głowę niestety sa rozciągnięte. Nie było tego widać na pierwszy rzut oka ale jak ubieram małego to ma gole pod szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja tez dopadam hippie ale tym na wzdęcia kolki zaparcia. Wolałam zostać czy enfamilu ale niestety ta firma nie ma hypoalergicznego mleka a takie kazała mi kupić lekarka synka bo jak wspominałam sa przypuszczenia ze moze być uczulony. W związku z tym ja tez odrzuciłam nabialal. W ogóle mały bardzo wrażliwy na wszystko co zjem, zaraz go brzuch boli. W ciąży mówiłam sobie ze będę jadła wzystko ale w małych ilościach i ze nie będę cudowac ale niestety życie szybko zweryfikowało. Jem mało co, głownie gotowane mięso, zupy i chleb z szynka. Juz mam troche dość ale cokolwiek innego nie spróbowałam to czesto zle sie to konczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebiko jak bebilon tez się spienia. Moja to jak zje i 17-18 to potem budź sie po 5-7h eiec czasami nawet o 2 a jak ja wezmę w trakcie snu do karmienia to ledwie polowe zjada. Ide zaraz spac bo nie wiem jak w nocy bedzie a jestem sama a oni lubią budzic sie jednoczesnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia to ma dziewczyna wenę do spania. Pozazdrościć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa dobrze ze chociaż w nocy! Bo przez dzien kiepsko! I tak o 17 zjadła z 90 albo mniej i teraz ja juz wzielam do jedzenia no jeszcze by pewnie spala ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Pięknie śpi :) muusia ile ma tygodni teraz? Moj budzi sie w nocy co 3 godziny. Po pierwszym karmieniu zawsze usypia sam a potem to juz rożnie bywa. Najgorzej jak wstaje o 5 i daje do zrozumienia ze sie wyspał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja juz po porannym karmieniu. Muusia a przybiera ci ładnie na wadze? Bo kurczę od 17estj do 2giej to bardzo dużo czasu bez jedzenia. Ja to rozumiem ze to jest dla nas mam wygoda ale nie wiem czy maluszkom to nie szkodzi. Któras sie wczesniej pytala jak z waga u dziecka - Tymek ma 2kg na plusie od wagi urodzeniowej. Wydaje mi się ze dużo. Corka miała 1,6 kg w tym samym czasie. No ale byla na cycu. Muusia u twojej córci ta główka tez jeszcze tak lata? Mój jak się zdenerwuje i go trzymam przy sobie to tą główka tak rzuca ze mało mu sie nie urwie. Dziewczyny wszedł.mi ogromny bol w plecy. Korzonki sie odezwały. Nie mogę sie pochylać. A wyjecie i włożenie małego do łóżeczka graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja z tym zasypianiem ma podobnie. Rzosowa ale jak próbowaliśmy jej dawać o 22 lub 23 to tak spi ze ciężko jej ta butelkę wcisnąć do buzi iwypija po 40-60 ml Mojsy. Jak mial 2 m-ceskonczone to jadl po 150 ale nie zawsze wszystko zjadl i nie jadl od20 do 4-5 Mala na razie raz byla wazona bo na szczepienie ostatnio nie poszlam. Może jutro albo w środę pójdę. Monia moja w Sb skonczyla 7 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia nie wiem skąd mi się ten bol wziął ale mąż sie śmieje ze to przez wczorajesze zakupy. Ale z pewnością gdzies przeziębiłam te plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa moja tez jak sie wkurza to tej Glowy utrzymać nie może i miejsca nie może sobie znalezc. A tak to dość sztywno trzyma. Na brzuchu tez ladnie sie podpiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Noc koszmarna. Mały jak o 22 zjadł to niby ładnie poszedł spać ale zanim ja się do spania zebrałam to po 23 było. O 1 obudziła się córka na butlę-wciąż podjada w nocy i zanim zasnęła to godzina zleciała. Po 3 synio na karmienie i nie spał do 5. O 5.30 córka przyszła do mnie do łóżka ze swoją ulubioną lalą i wielką ochotę na zabawę. Nie udało się już jej uśpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×