Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
zaczelam karmic juz samym mm i maly ma zielone kupy mam się niepokoic?dzwonic do pediatry? brzuch go nie boli raczej bo jest dosc spokojny, nie prezy się, kupe robi teraz co 2 dzien i nie sprawia mu to wiekszego problemu przeczytalam na jednej stronie ze po mleku z hydrolizowanym bialkiem moze tak byc…ale nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Karmiłam małego wczoraj później niż zawsze bo po 21 a on i tak obudził siebie 1. Narazie synuś jest nieprzewidywalny i nie ma co z nim planować. Znów zacina się ta kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa oczywiście noe chodzilo mi o miesiące a dni. To twoja jest niezły śpioch chyba juz ma taki temperament :D A z pleców na brzuch twoja sie obraca Sierpniowa jakby moja o 20 plakala jakbym ja na sile chciała uśpić to rwz bym nie kapalam tak wcześnie tylko o 20! A moja po 18 jak juz wykapana to leży w kacie na kanapie i sama zasypia to na sile mam ja zaneczac zabawami zeby nie spala? .no niby wiele osób tak robi i sobie "ustawia dzieci" ale ja tak nie robie Czy wszystkie juz byliście na usg bioderek? Ja pojadę dop jutro. Troche późno ale mam nadzie ze wszystko ok bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to mnie pocieszylas! ja kiedys dalam o 19 i maly przespal do 3, a czasem jest tak jak dzis ze je po 21 i wstaje o 1. Nie ma w tym zadnej reguly :) moj jest juz kolo 20 tez padniety wiec nie zabawiam go bo bysmy sie wszyscy zameczyli, tylko klade go spac. USG bioderek juz robilam. Sierpniowa jak ja Ci zazdroszcze tego spania Twojej coreczki! marzenie… moj pol biedy ze budzi sie dwa razy na jedzenie, czasem raz - uwazam ze to i tak nieźle, je ladnie i szybko wiec sprawnie nam karmienie idzie, ale najgorsze jest to jego marudzenie w nocy. czasem tak kwili i marudzi, ze nie idzie spac, trzeba co chwile do niego podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia jak przygotowania do chrzcin? przyszly te ciuchy dla malej?fajne? ja tez zamowilam 62-68, mam nadzieje ze beda w sam raz na za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no widzisz moja tez raz wytrzyma 7 h bez jedzenia a innym razem juz po 4 sie budzi! I zawsze kupę robi jak nocne karmienie jest i tak ze wszystko schodzi od 1-2h bo czasami dwie kupy sa. Ona wtedy skora do zabawy . Smieje sie i zaczepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, no zdziwiona bylam tym oglądaniem tv bo nie kojarze by starsza corka tak wcześnie reagowala na obraz tv. I nie wiem czy to dobre dla oczu maluszka. Mój Tymek od dwóch wieczorów płacze po odłożeniu do łóżeczka po kąpieli i jedzeniu. Do tej pory odkladalam go i on sam zasypiam. A teraz ryczy. Musze go wyjąć i usypia na raczkach. Wczoraj zasnąl o 21.30 po 120ml mleka i obudził sie o 4.30. No i sie martwię bo maly nie podnosi główki. Byl taki czas ze troche ja dźwigal. Ale teraz to nic poprostu albo leży na nosie albo na policzku. Oczywiście napina sie przy tym ale zamiast glowa do góry to on podnosi nóżki. Moja mama stwierdziła ze moze jest przesunięty. Starsza od wieczora goraczkuje :( bez kataru i bez kaszlu. Tylko na bol brzucha narzeka. Wieczorem miała nawet 39,6 stopni. O 8.15 dzwonilam do przychodni to juz numerków nie bylo do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa moj tez miał takie dwa dni ze płakał po kąpieli i jedzeniu ale przeszło mu i znów zasypia sam. U Ciebie pewnie tez przejdzie! Co znaczy przesunięty? Moze jeszcze zacznie podnosić, pewnie każde dziecko rozwija sie indywidualnie Ja mojego od rana bujam w wózku, 40 minut bujania i 5 minut spania. Szkoda ze nie umie usypiać sam w dzien :( nic nie mogę przez to zrobić bo waruje przy wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly od rana jeszcze nie zmruzyl oka, nie placze ale tez nic nie daje mi zrobic bo ciagle chce zeby przy nim byc kurcze nawet obiadu nie zdazylam zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny warto juz kupić dziecku matę edukacyjna czy jeszcze za wcześnie? Myslalam ze kupię za miesiąc ale nie mam juz czasu machać ciagle dziecku nad głowa zabawkami. Mały to lubi, jest w stanie troche wtedy poleżeć, macha rączkami, nóżkami i uśmiecha sie. W smyku sa niezle promocje teraz i widziałam ze taka mata samochodzik przeceniona jest z 300zl na 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa dopiero pisalas ze Twoj nie chcial usnac a u mnie dzis to samo, maly usnal po kapieli na godzine a teraz sie obudzil i placze dzisiaj przestalam podawac espumisan i mam wrazenie ze boli go brzuch bo jak odchodza mu gazy to placze :( chyba ciezka noc przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia najwidoczniej dzieciaki maja swoje kaprysy. A mój dzis usnął bez problemu. Nawet smoczka nie chcial. Pierwszy raz w śpiworku. Ciekawe czy będzie spokojnie spal. Do tej pory otulony byl rożkiem. Ale niestety wyrosl z niego. A ja siedzę na necie i sie zastanawiam czy zamówić bilety na Disney na lodzie w warszawie. Chyba zapytam na ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa pewnie ze kupuj bilety i jedz! Ja bym sama chętnie zobaczyła. Sama z córka chciałabyś jechać? Moj dopiero obudził sie na karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Czesc wam. W ogole nie moge wyslac posta z tel:( Moja mala wczoraj jak usnelav o 16 tak ok 19 ja wykapalam zjadla mleko nr 5! I dop o 3;30 ja wzielam do jedzenia i jadla z zamknietymi oczkam i pewnie gdyby nie wielka kupa to moze i by sie nie rozbudzila i z poltorej h ne spala. O 7 byla pobudka i ok 9 usnela i nadal spi i ja juz sie boje czy chora moze nie jest ze tyle spi :\ Dzis na 16:45 jade na usg bioderek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniavkupuj mate i nawet sie nie zastanawiaj, ja juz z 3 tyg na mate klade. Karuzele tez uwielbia az sama kolyska sie byja tzn ona tak sie mocno ekscytuje tym;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbdlugo zamierzacie prasowac i prac w dziecinnych srodkach?? Duzo wasze dzxiec***ija wody albo herbatki? Ja ostatnio chcialam dac sweojej herbatki jak kupy ztobic nie mogla ale nie chciala jej pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia zamowilam mate. jak przygotowania do chrzcin?fajne te ciuchy dla malej przyszly? ja pomalu zaczynam zalatwiac rozne rzeczy na chrzciny. powiedz mi będzie u Was alkohol? bo ja postanowilam ze tylko wino do obiadu i juz mi sugeruja ze powinne byc chociaz jakies drinki…eh;/ ja nie daje codziennie ale raz na jakis czas podaje herbatke z koperku albo rumianku. Moj maly pije wszystko. Karuzela go niestety za bardzo nie interesuje, nawet 5 minut nie polezy zeby popatrzec, moze dlatego ze jest w takich pastelowych kolorach i slabo widzi Muusia moj jak dluzej spi to ja tez od razu temperature mierze. Nie martw się tylko wykorzystaj wolny czas :) moj maly za to w ogole nie chce spac, juz drugi dzien jest z tym problem. co chwile go bujam a on sie wybudza co 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja na mate kladlam dawno temu i sie jeszcze nie nadawał. Teraz nie próbowałam go klasc bo wydaje mi się ze reakcja będzie negatywna. On ciągle leży w starym lezaczku. Co jakiś czas wyjmuje go by polezal sobie na płaskim ale on jakos nie lubi takiej pozycji. O dziwo w nocy śpi na plaskim. A jak mu dołącze do tego lezaka pałąk z zabawkami z maty to zaraz sie krzywi. Czy wasze śpią na boku albo odkladacie tak po jedzeniu. Bo u mnie nie ma spania na boku. A ostatnio widziałam w przychodni dziecko spiace na boku i mnie to zastanowilo czy mój by tak chcial i umial. Jak byl mniejszy to po jedzeniu odkladalam go do ścianki łóżeczka lub podkladalam pod jedna stronę pleców jakiś kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja swojego zawsze klade na bok po jedzeniu, a za plecami klade rogala. moj chyba lubi bo nawet w wozku szybciej usypia jak klade go na bok a nie na plecach dziewczyny co ile dajecie jedzenie w ciagu dnia? co 5 godzin czy czesciej? moj zaczal wkladac rece do buzi i tak je ciomka, a jak mu tylko zabieram to placz przydaloby sie wyjsc na jakis spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My na spacerze nie byliśmy juz dawno. Dzis u nas mokro. A starsza jakiegoś wirusa jelitowego złapała. A ta dziewczynka w przychodni co spala to tak bez żadnego podparcia. Kupiłam te bilety na Disneya. Drogie i mam nadzieje ze warto było bo na necie różne opinie są . Monia mój pije co 5 godzin jak wytrzyma. Jesli sie drze to dam mu po 4,5h ale nigdy wczesniej. Jak jest kryzys to daje wode w międzyczasie. Ale musze pomyśleć by dawać mu co 4,5 ale bardziej rozrzedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja staram się codziennie wychodzic tak na godzinke, ale za to mam czesto nieposprzatane albo nie mam obiadu. cos za cos.. ja dopiero zaczynam dawac 150, wlasnie tez co 5 godzin i wychodzi mi 5 posilkow zamiast 6. No ale lepiej mniej niz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pff, chcialam napisac 4 posilki zamiast 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja tez mam 5 posiłków w tym jeden po 120 ml. Ponieważ wychodzi mi karmienie kolo 18tej a kolejne juz o 21wszej wiec po 3 godzinach wiec daje o 18stej 120 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u mnie wlasnie nie wychodzi 5 tylko 4 przez te odstepy czasu…ale to pewnie dlatego,ze bylo jedno karmienie w nocy. jak beda dwa karmienia to wtedy wyjdzie 5 posilkow narazie maly caly czas spi po spacerze, od czasu do czasu go tylko pobujam jak się przebudza dziewczyny duzo zdjec robicie swoim maluchom? ja troche mam w telefonie ale w sumie zadnych takich co by się nadaly do ramki albo w prezencie dla kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×