Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Mam juz dość tego dnia. Tak mnie mój kochany synek do szalu dzis doprowadza a ja przez te buty i ten okres jestem strasznie nabuzowana. A tak sie ze mnie leje ze przydalyby sie te podklady poporodowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze chociaż mala grzeczna ale mam wyrzuty ze jej za Malo czasu poświęcam a więcej synkowi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a co Twoj maly dzisiaj taki niespokojny byl? doskoanle wiem jak takie dni potrafia wyprowadzic z rownowagi i wyczerpac sily, ale przewaznie po takim dniu przychodzi juz dobry. Mam nadzieje ze to chwilowe! bylismy tydzien temu i teraz w rodzinnych stronach, u rodzicow i tesciow. w tamtych okolicach mamy tez groby i nie bedziemy się pchali na jeden dzien, bo na pewno będzie duzy ruch, szkoda malego bo nie wiadomo ile potrwa droga, poza tym i tak bym go na cmentarz nie brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
zaczynam myslec dziewczyny o jakiejs diecie bo jak narazie jem strasznie niezdrowo. ciagle podjadam cos slodkiego, zdaza mi się kolacja o pozniej godzinie. no i dodatkowe kilogramy nie chca zniknac, wrecz mam wrazenie ze mam wiekszy brzuch niz jak wychodzilam ze szpitala. szukalam ostatnio sukienki na chrzciny i we wszystkim kiepsko wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja niby dużo nie jem (tak mi się wydaje) a uda grubawe i brzuch jest tez:/ Ogólnie to wszystko mi sie przejadlo i jem bardziej na sile niz z przyjemnością i smakiem:/ i glodna ciągle jestem. Glowa mi pęka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co z sierpniowa? Mam nadzieje ze to nie z powodu zdrowia córki się Ne odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja tez mam większy brzuch niż po porodzie. Z pewnością więcej i szybciej bym zgubila te kg gdybym karmila piersią. Tez mysle o tym by jeść mniej ale ja ogólnie jem Malo. Myślę o ćwiczeniach z mel b. Takie 10mni na uda pośladki i brzuch. Narazie czekam aż mnie to żebro przestanie bolec i biorę sie do roboty. Ostatnio wieczorem przy jakimś teledysku zaczęłam robic takie półprzysiady w szerokim rozkroku i nie wytrzymałam do konca piosenki :D zero kondycji!!!!! A z grobami to nie wiem czy będziemy jeździć. Tym bardziej ze mąż będzie pracowal na ranną zmianę. A poza tym słyszałyście ze nieochrzczonych dzieci nie zabiera sie ma cmentarz?! Tak słyszałam. Ja dzis u gina bylam. Wszystko ok i to szycie też. Mam czekać bo to jest jeszcze wszystko świeże . Wizyta 5minut dosłownie i 100zl mniej w portfelu. Myślałam że popyta o poród itp ale "szybko mnie zbył" Na fizykoterapii tez bylam i nawet u lekarza bo mnie nadal boli to żebro aż promieniuje za łopatkę i dostałam skierowanie na rtg wiec od razu pojechalam sie naświetlić. A o moim synku to zaczelam ostatnio myśleć ze mnie nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a ja znowu mam ochotę na wszystko, to przez to ze przy karmieniu piersią musiałam sobie wielu rzeczy odmawiać. Sierpniowa zdążyła ostatnio napisac ze z tym uszkiem juz lepiej wiec myśle ze jest ok :) Ja mojemu na noc dam 120ml bo minęły dopiero niecałe 4 godziny od ostatniego karmienia. Najwyżej będę musiała w nocy wcześniej do niego wstać. Byle tylko spał a nie kręcił sie i marudził jak to przeważnie bywa. Muusia na chrzciny masz wszystko juz dopięte na ostatni guzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja raczej zawsze daje 120 na noc bo ostatni posiłek ma kolo 18stej i pozniej wiec po kapaniu o21ej dostaje tylko 120. Ja to mysle ze ten brzuch to sobie sama wyhodowalam jedząc przez 3 tyg na śniadanie rogala 7 days do kawy. Ale nie mam pomysłu na śniadanie do kawy inki. A musze zjeść cos bo leki musze wsiąść bo inaczej to bym nie jadła śniadań wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cos mi sie nie chce wierzyć ze macie brzuchy większe od tego bezpośrednio po porodzie!:P A moja cos od 14 nie zhada c as lych porci i dużo zostawia.polowe a nawet więcej ale nie bede się tym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj to głodomor, wypiłoby tyle ile bym mu dała. Musia z tym brzuchem to serio, ja w szpitalu byłam 2 tyg i wyszłam z mniejszym niż teraz wiec jak to RZSowa pisze sama go sobie wyhodowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej z brzuchem serio mam większy niż po porodzie. Wtedy byl mały z takim lekkim nadmiarem skory a tera jest jak w 4 miesiącu ciąży. Napięty. Okrągly. Nie mogę wejść w spodnie sprzed ciąży Ja po karmieniu. Obudziłam sie o 5.12 maly spal ale wyjelam go i nakarmilam. O 5.32 juz leżałam spowrotem w lozku z Tel a maly zasypiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to super z Tomkiem masz.to on od tej 22 dop teraz jadl? Moja po 5 juz sie obudzila i nadal Ne spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U mnie tez dzisiaj ładna nocka, mały jadł o 21 a potem o 4:30. Ale o 1 był fałszywy alarm, zrobiłam małemu mleko, wróciłam do sypialni a on spał. Dziewczyny ja juz wiem skąd u mnie ten brzuch, stanęłam na wadze a tam 2kg więcej niż przy wyjściu ze szpitala wiec co tu sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia u mnie takie noce jak dzisiaj tez niestety sa tylko raz na jakis czas. Ale i tak się ciesze! a co to pobudka o 5 to wiem bo mojego to ulubiona godzina takze wspolczuje jak od tej jestes na nogach. Ja czasem probuje brac go do siebie do lozka albo wkladam w otulacz i troche jeszcze pospi pytalas mnie ostatnio o mleko, dostalam recepte od rodziennego, nie kazala isc do alergologa ale to bylo tak na probe, czy pomoze to malemu wiec nie wiem jak będzie teraz a w jakim wieku Twoj synek mial robione te testy? moze trzeba byloby zrobic a nie pakowac w dziecko specjalne mleko skoro nie ma alergii RZSowa ktora szczepionka szczepilas na pneumokoki? ta 11 czy 13 walentna? ja sie zdecydowalam i bede szczepic w czwartek ale nie wiem ktora jak maly czul sie po szczepieniu? tyle ile maly polezy na macie tyle mam czasu na kawe i poranny program w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie tez testów syn nie mial bo nawet nie wiem czy u takich maluchów robi sie te testy. A wyszlo to jakos w drugim miesiącu. Mial wysypana buzie i na uszkach takie białe i suche. I bardzo mial ciemieniuche :/ i zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u mojego stwierdzila lekarka na podstawie badnia krwi, mial jakis czynnik podwyzszony. no i ciemieniuche tez ma, mial straszna skorupe, teraz juz duzo lepiej to wyglada ale ciagnie sie juz ponad miesiac i jak dlugo podawalas mleko na alergie? to poprostu po jakims czasie sie przestaje i sprawdza jak dziecko reaguje na normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia usnela mala czy dalej szaleje? dzis dobra pogoda do spania, tylko pytanie czy dla naszych dzieci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój Tymcio wstal przed 8. Zdarzylam juz do tego momentu wypic kawę i zjeść trzy ciastka. Starsza wstala i ogarnelam ja do przedszkola. Maz ja zaprowadził. Nadal z nim nie gadam. Oczywiście sa momenty ze trzeba sie porozumiewać np ws. dzieci. Maly teraz śpi. Odkurzyłam, zmywanie wyjelam i poprasowalam. Maz śpi bo po nocce jest. U nas pada a miałam plany na spacer :( Tak Musia mały jak dostal 120 mleka po 21 tak spal do 5:12. I nie rozumiem dlaczego raz śpi ładnie a innym razem budzi sie juz kolo 3 . Monia ja szczepilam 13stka , nawet nie wiem czym sie różni od 11 . Po prostu taką lekarz przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie miał żadnych objawów poszczepiennych. Piszecie tych mlekach ma alergie i tak się zastanawiam czy mój nie ma jakiejś. Cale policzki ma suche i czerwone i szorstkie w dotyku. Jak jeszcze mial tego mniej to lekarz powiedzial by mleka nie zmieniać. Ale chyba musze wybrac sie znów i niech to jeszcze raz oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
13 chroni przed 13 wirusami pneumokoków a 11 przed 11. Ogólnie jest ich ponac koło 90 ale szczepienie chroni przed tymi najcięższymi. No i różnica jest w cenie bo ta 13 walentna jest około 100zl droższa na dawce RZSowa podziwiam jaka jesteś zorganizowana. Ja dzisiaj mam wieczorem gości wiec zrobiłam sałatkę i parówki w cieście. Obiad tez juz mam, jeszcze tylko sprzątanie no i sama muszę sie ogarnąć. A z tym spaniem to wyglada na to ze wszystkie dzieci maja tak samo, jedna noc dobra a drugiej budzi sie juz wcześniej. Mniejmy nadzieje ze to sie w końcu kiedyś ureguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co stosujecie na cieminiuche?U mojej malej pojawila sie,narazie taka delikatna.Oliwkujecie i wyczesujecie pozniej szczoteczka?Czy macie jakies specjalne preparaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja nakładałam oliwkę i potem czesałam. Potem kupiłam żel na ciemieniuche firmy emolium i on troche bardziej pomógł ale niestety nie zwalczył jej do końca. Teraz kupię preparat ziaji bo słyszałam ze dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×