Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość muusia
Moja dzis po raz pierwszy zabawkę do buzi brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia do roku czasau pepti pil. No mala spala juz z dwa razy i od 2 j nie spi ale leży grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj śpi tak po 20 minut. Przed chwila tak płakał ze nie mogłam go uspokoic. Usnął w końcu, pytanie na jak długo.. Muusia i jak pomaga ten preparat z ziaja? Twoja mała ma ciemieniuche czy miała? Z ta zabawka to super, fajnie tak obserwować postępy u dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka mij nie ma ciemieniuchy, starsza tez nie miala wiec nie pomogę. Ja z koleii w czwartek jadę do lekarza z tymi policzkami. Zobaczymy co zaleci. Monia zorganizowana moze nie jestem ale nie lubię odkładać obowiązków bo tylko sie namnażają. Przy prasowaniu kilka razy musiałam podchodzić do małego bo marudził a odkurzanie lubi nawet zasypia przy nim. Naprawde jak sie sprząta na bierząco to się człowiek nie narobi bo nie ma balaganu aż takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wy o postępach a u nas problem z podnoszeniem główki. Wcale nie chce jej podnieść. Mój to czasem tak fajnie sobie smoczek przytrzymuje ale raczej jest to nieświadome ale kilkakrotnie juz to zauważyłam. Wasze jak płaczą i je trzymacie na rękach to tez tak się wyginają do tylu i sa napięte. Bo mój strasznie. W zasadzie to on na rękach to się nie przytuli do ramienia tylko taki właśnie sztywny jest. Nie wiem czy to nie jest to napięcie wzmożone mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja ma troche tej ciemieniu hy w porównaniu z tym jak miał synek. Chyba cos pomaga. Synkowi to mąż potem odrywal po troszk*****skorupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa nie przejmuj się tym.podnoszeniem glowki. Syn mojej siostry tez długo nie trzymal bo mial za ciezka chyba. Moja tez nie boi się odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa moja jak placze to jak chce trzymać w pionie to tez tak sie wygina dlatego wtedy nosze ja tak do siebie i poziomo bardziej to sie troch wtula i trzyma sie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia mój to wcale nie chce tak przy piersi w poziomie leżeć. Jedynie przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa moj tez nie lubi na rekach być noszony, płacze i pręży sie. Dziwiło mnie to bo przeważnie dzieci lubią być noszone wiec dobrze wiedzieć ze nie tylko on jest takim dzieckiem. W takiej pozycji poziomej to juz w ogóle nie da sie go ponosić, nie poleży ani chwili aż mi czasem żal bo chce sie poprzytulać a sie nie da. Jedynie tak jak do odbicia to lubi bo wtedy patrzy na wszystko dookola Muusia a to normalne ze ta ciemieniucha otrzymuje sie tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia szkoda ze twój noe lubi na rękach w pionie bo fajne ćwiczenie na uda pośladki i brzuch oraz plecy jest. Przy okazji dziecko sie uspokaja przynajmniej moje. Bierzesz małego na ręce i siadasz samymi pośladkami na brzegu kanapy w rozkroku delikatnym. I podskakujesz pupą. Po chwili poczujesz ze pracuje mięśnie ud pupy nawet łydki ja czuje. Mysle ze to tak jakbyś ćwiczyła na piłce. Oczywiście możesz szukac momentu w ktorym mięśnie pracują najbardziej rozszerzając nogi lub siadając głębiej na łóżku. Ja jak z Tymkiem skacze ponad 10 minut. Az mięśnie szczypią. Ale oczywiście moze juz poznalas to ćwiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny co ucichlyście? Minia dzid do 14stej przezywalam z Tomkiem to co ty ze swoim kilka tygodni temu. Jestem masakryczne zmęczona. Wsral o 8 zjadl i zaczął płakać i plakal i plakal. Spał trzy razy na 40 min a poza tym plakal. Brakowało mi rąk. Jedna grzechotalam druga bujalam ,opowiadałam ci jest w ksiazecce, co chwila wkladalam smoczka. Bylam wsciekla. A maz spal. Po 14 poszli na spacer wrocili i dziecko śpi do tej pory. Mój syn nie chyba nie lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Kochana wiesz ze miałam takie same myśli?ze to dziecko mnie chyba nie lubi. Wtedy mąż wkraczał do akcji i przemawiał mi do rozumu. U nas 3 dzien bez kupy i mały płacze przez bolący brzuch. Nie pomogła herbatka rumiankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia np tak sytuacja maly leży ja do niego podchodzę i się uśmiecham a ten patrzy patrzy i zaczyna płakać. Jakos jak mąż go weźmie to jest spokojny. Nie wiem może ma mnie dość. Y nas tez dzis kupa powinna być ale narazie cisza. Monia nie martw się twój na pewno zrobi jak nie dzis to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Oby dzis bo jutro to juz będzie 4 dzien a mały ewidentne sie meczy Nie martw sie, pewnie to przejściowe u Tymka. Mam wrażenie ze czasem niemowlaki płaczą bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ta ciemieniucha i pól roku moze być a jak dluzej to trzeba powiedziec pediatrze bo wtedy to moz i jakis steryd trzeba Mysle ze jakby m tego nie poodtywal to by dluzej mial syn:/ Rzosowa ale fajny sposób na ćwiczenie z dzieckiem! Znasz jeszcze jakies? Moja dzis prawie trzy h na dworze byla. Mze wasze dzieci maja te zaparcia od mleka . Moz zmieńcie ba inne? Ty mona za bardzo nie możesz jak.ma alergie. Jutro do domu w koncu jedziemy. M wraca dop w nocy w piatek. Chciałabym mec ten chrzest za sobą juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tu cisza wczoraj byla. Musze moja mala pochwalić bo druga noc z rzędu nie robi kupy na nocnym karmieniu i od razu usypia a nie jak zawsze się rozbudzala. 8 h bez mleka wytrzymals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia masz juz te upominki dla gości na chrzest? Jesli nie to ja kiedys na chcie dostałam magnes nas lodówkę ze zdjęciem dziecka i ojazjobalnym wierszyk UI em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
8h spała ciągiem bez żadnego przebudzenia sie?pieknie! Moj co prawda je dopiero teraz ale wcześniej wstawałam do niego kilka razy włożyć smoczek. Ale mogło być duzo gorzej bo bałam sie o ta nockę ze względu na jego brzuch, ze będzie go bolał i nie będzie spał. Muusia ja zamówiłam pierniczki w gwiazdki z białym lukrem i napisem chrzest św Leosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak tyle ze jadla o 18:30 a potem o 2:30. Czytałam ze teraz mamy ostatni dzwonek ny oduczy. Dzieci smoczkiw a przynajmniej spania z nim . Trzeba wyjmować jak usnie dziecko bo inaczej potem będzie sie dziecko budzic jak tylko smoczyek wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a jak to jest u Was z tym smoczkiem? u mnie roznie, jak spi twardo to wypluwa i spi dalej, a jak spi czujnie to jak mu wypada to placze pediatra stwierdzil dzisiaj ze maly moze miec asymetrie, dal nam skierowanie do neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala w poniedzialek skonczyla 10 tygodni i nadal budzi sie w nocy co 2 h na jedzenie.Dzisiaj obudzila sie juz po czwartej z wielkim placzem.Widac,ze bolal ja brzuch bo sie prezyla i podkurczala nozki.Zasnela na godzine i znowu to samo.Dopiero ok.9 jak zrobila kupe to sie uspokoila.Moze to dlatego ze tak czesto je w nocy i nie ma takiej dluzszej przerwy w jedzeniu i ma klopot z przetrawieniem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas smoczek jest dopiero od trzech tygodni,bo wczesniej nie chciala go w ogole,a mielismy trzy rozne. Staram sie jej nie dawac go zbyt czesto,zeby sie nie przyzwyczaila za bardzo.a jak spi i jej wypadnie to na to nie reaguje i spi dalej.Ale jak sie przebudza i wsadze jej znowu smoczka to jeszcze na troche przysypia. Tak ze u nas smoczek fajnie sie sprawdza.Wszyscy mowia,ze pozniej trudno oduczyc,ale tym bedziemy sie martwic pozniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj w końcu zrobił nad ranem kupę ale ciagle płacze jak oddaje gazy czyli boli go brzuch. Dostaje espumisan i probiotyk i juz długi czas było dobrze a teraz od wczoraj znów jakieś problemy. Macie jakiś pomysł od czego to? Karmić mm zaczęłam go 2 tygodnie temu to juz sporo dni minęło. Nie mam zielonego pojęcia czemu go boli. Teraz jeszcze go zaszczepiłam to dopiero moze być problem z brzuchem przez ta szczepionkę na rotawirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis teraz sama uważaj bys sie sama tym rota nie zarazila! Dokladnie myj ręce Moze to mleko mu nie sluzy bo co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas nocka po 4. Wczoraj kupy nie zrobil wiec byla w nocy podczas trzymania do odbicia. Niby juz zrobil to przebralam i wzięłam znów do odbicia a on dalej ta kupę robi:| Ja chrzciny tez chciałaby mię za sobą ale na razie nie ma ich w planach. My tez byliśmy dzis u lekarza z cerą. Przepisal pepti. Ale nie zapytałam i nie wiem czy to mleko jest bez bialka czy bez laktozy. Na co jest uczulony?Starsza tez je piła. Ale juz nie pamiętam w związku z jakim uczuleniem. Muszę poczytać. Gorsze jest to ze wspomniałam lekarzowi ze jest taki sztywny i napięty. I dal skierowanie na usg główki. Czy nie moze byc u nas normalnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×