Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
Moj się obraca ale czytałam ze czesto w 5 miesiącu dziecko się obraca wiec ma czas. Muusia a ile teraz wazy? Moj dzisiaj tez nie chce spać, spał dwa razy po 20 minut ale rano za to do 8:30, pierwszy raz tak długo wiec matka w 7 niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
co tu taka cisza dziewczyny?czyzbycie zajely się przygotowaniami do swiat? my ostatnio z synkiem siedzimy caly czas sami, maz ma wazny projekt do dokoczenia i ciagle jest w pracy. nie lubię strasznie byc sama, do rodziny daleko, wiec cale dnie albo sprzatam, albo bawię się z synkiem, nawet nie mam jak wyjsc bo nie mam go z kim zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mój też się jeszcze nie obraca. Zamówiłam opłatek z Maszą i niedźwiedziem na tort urodzinowy dla córki, mam nadzieję że dojdzie w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a nie masz tam żadnych koleżanek? Wiem jak to czasami jest ciężko i troche smutno tak siedziec samej w domu z dzieckiem. U nas byla moja koleżanka rez ma córkę z sierpnia ale byla ze starsza. Tylko. Aga mój tez masze i niedźwiedzia lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Odwiedziła mnie ostatnio koleżanka z pracy, ale to raz na ileś tam...ja do tej pory strasznie towarzyskie życie prowadziłam, rzadko wracałam po pracy od razi do domu. Przeważnie szlam na zakupy albo kawę z koleżanka, ewentualnie jakieś kino albo jechałam do rodziny. Cieżko mi sie teraz przyzwyczaić. Auto mamy jedno i mąż jeździ do pracy a komunikacja nie chce narazie z małym jeździć bo duzo zarazków. No i siedzę w domu albo wychodzę tylko na spacer, czasem mam takie dni ze mi to przeszkadza. Mam nadzieje ze jak maluszek będzie większy to będzie ze mną współpracował i razem bedziemy jezdzic. Byłam juz dzisiaj trzy razy patrzeć jak śpi, jakos rozczula mnie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Monika to piękne to co piszesz o tym rozczulaniu :-) mnie Maks też rozczula na maxa :-) potrafię się długo w niego wpatrywać jak śpi... Dziś pierwszy raz nie wpitolilam go w otulacz na noc... Zaparlam się ze skoro nikt nie potrafi mi pomóc to sama musze jakoś zwalczyć to jego drapanie w nocy... Podjęłam kolejną próbę.... Usypialam go z 3 h ale teraz pięknie śpi, nie otulony z rączkami jak bobas do góry :-)... Jejku gdyby tak spał cała noc bez drapania to jutro chyba padne ze szczęścia! W niedziele robimy z mężem imprezę :-) dla rodziny tzn 4 miesiecznice Maksa, dziś zamówiłam pyszny tort z bitej śmietany a od piątku czeka mnie sprzątanie, gotowanie... Królika mam zamiar zrobić w sosie smietaniwym z warzywami korzennymi i zrazy wołowe i zupę krem z pieczonej papryki.... Pycha!, mam nadzieję że mały da mi to wszystko ogarnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Monia to rzeczywiście zmiana stylu życia diametralną. Ale maly tez chyba sporo rekompensuje. Może kupicie jakis maly samochód dla ciebie? Jola co za menu! Smialo możesz brać udział w ugotowanych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia mamy tylko jedno miejsce postojowe w garazu podziemnym wiec bylby problem gdzie stawac, poza tym narazie nie chce go ciagac po centrach handlowych, a na dworze zimno na dlugie wyprawy. mam nadzieje ze wiecej zmieni sie wiosna, bo maly podrosnie i pogoda będzie lepsza my zaraz lecimy do lekarza na ta kontrole wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Zabieram dziś męża i córkę na zakupy, małego zostawiam z babcią. Ciekawa jestem jak długo córka wytrzyma bo do tej pory na takie łażenie jej nie brałam. No i kiedy dostane telefon za ile wracamy, bo ostatnio tak się kończy zostawianie dzieci z babcią mimo że umawiamy się co do czasu powrotu to i tak na dużo przed jego upływem dzwoni. Niestety nie mam nikogo innego z kim mogła bym zostawić maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
kiedy ubieracie choinki dziewczyny?mnie kusi zeby niedlugo ubrac zeby się nia nacieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są dzieci w rodzinie to choinkę ubiera się coraz wcześniej ;-) w zeszłym roku ubrałam już na Mikołaja. W tym pewnie podobnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga a czemu dzwoni?nie radzi sobie? my nikogo nie mamy na miejscu, do rodzicow i tesciow 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
my juz po wizycie, maly przybral w ostatnie 2 tyg 230 gram czyli jest lepiej niz bylo, jak to lekarka stwierdzila, tragedii nie ma. Kazalam jej sprawdzic centyle bo jednak mimo wszystko dziecko wciaz przybiera malo, a przeciez je sporo, ma apetyt i zachowuje się normalnie. I wedlug jej siatek jest na 10 centylu czyli spadl :( nie mam zielonego pojecia dlaczego :( jakby mial infekcje to raczej nie chcialby jesc, a on ma apetyty. Kazala nam dawac jeszcze jedną porcje wiecej, co 3 godziny i mamy skierowanie na badania: mocz, morfologia, crp i tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, a co z mlekiem? Nadal będziesz dawać pepti?czy robicie prowokacje zwykłym mlekiem?może to pepti jakoś mu nie służy. Mój synek miał infekcje a nie odbiło mu się to na apetycie więc nie koniecznie infekcja odbiera apetyt.zobaczysz po badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
kupie normalne mleko i zaczne powoli wprowadzac, najlepiej juz dzisiaj. zrobie to stopniowo, najpierw jedna butelke, na drugi dzien dwie itd. kupie bebilon zeby nie zmieniac chociaz marki bo ponac dzieci źle znosza zmiane mleka i nie będę wiedziala czy to reakacja na zmiane czy jednak uczulenie na bialko mleka krowiego zmartwilam się dzisiaj po tej wizycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pytalam lekarki czy mozliwe ze mleko jest za chude albo mu nie sluzy, powiedziala, ze nie od dzis mam dawac 6 razy po 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze,wszystko się wyjaśni po badaniach. A ile teraz je na dobę?i jakie kaloryczne jest to mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dużo....,sprawdziłam te kalorie, są takie same jak w innych mlekach. A wypije takie duże porcje co 3 h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Teraz jadł co 4 godziny 180. To taki typ ze zje tyle ile mu dam, nie odmawia jedzenia ale starałam sie zawsze nie przesadzić zeby go nie bolał brzuch. Nie wiem jak to będzie co 3 godziny, jak sie okaże ze duzo ulewa to nie ma sensu wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nie wiem czy to taki dobry pomysł rozpychać dziecku żołądek skoro nie wola jeść co 3 godziny tylko spokojnie wytrzymuje 3,5-4. No ale co zrobić zeby dziecko przybierało na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ta lekarka twierdzi chyba cały czas ze skoro wszystko jest ok, dziecko zachowuje sie normalnie i ma apetyt to poprostu więcej potrzebuje zjeść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dobrze ze macie skierowanie na badania. To mleko zwykle zacznij mieszac z pepti. Mi tak kiedys pediatra kazala wprowadzać. Moja ostatnio przerwy sobie wydluza i chce jej co 5 h i to daje 150! mysle ze to przez dziasla:/ W koncu niedługo wyjda mi tylko 4 karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu a jak Twój synek miał infekcje to po czym poznałaś? Były jakieś niepokojące objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupki jakie robi i czy ma z nimi problem?jak często?wyszła się? Zastanawiałam się nad kaszkami ale może to też spowodować że kupki się "zepsuja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 6 razy po 180ml to przecież przesada:O Twojemu dziecku coś jest bo normalnie dzieci jedząc 5 razy po 120 przybierają po 300g tygodniowo, a Twój tylko 100g jedząc porcje po 180ml, lepiej zobacz czy nie ma w kupie jakichś robaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moja mala karmie nadal piersia a ostatniciagle robi zielone kupy.Pediatra powiedziala ze moze byc 150 powodow zielonych kup.wyniki krwi i moczu ok. Juz sama nie wiem czy jest sie czym martwic czy te zielone kupy moga byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×