Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monik900
Sierpniowa a znowu wszystko porozwalane, odkurzyć trzeba co 3 dni bo koty latają Sierpniowa a Ty święta robisz u siebie? Strasznie niewyspana jestem, ale mały dał popalić tej nocy Muusia moze kwaśne jabłko było? Lecę do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja latam z odkurzaczem co drugi dzień. A i tak następnego dnia sie wnerwiam bo jak nie włosy to okruszki. Ja dzis ciasto zrobię. I tylko tyle z gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej. U mnie wielki sajgon. Kacprowi się poprzestawiało i za nic sam nie chce zasnąć, lulanie nie pomaga tylko ręce i ręce. Wczoraj się przekręcił na plecy z brzucha. Jak na brzuszku leży to unosi się na wyprostowanych rękach i sporo czasu tak wytrzymuje. A do siadania to tak się ciągnie że boję się żeby krzywdy sobie nie zrobił. Porządki w trakcie już tak naprawdę niewiele mi zostało. Jeszcze dziś muszę biszkopty na tort córki upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga to wszystkie nasze dzieci maja jakiś bunt na spanie. Ja myśle ze to albo zeby albo skok rozwojowy U mnie juz ugotowane, teraz czeka mnie pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój bez nowości, zasypia jak zawsze. Monia ale mysle ze to będą zęby u was. Mnie to tez czeka ale mam nadzieja ze syn przejdzie to łagodnie tak jak corka. Dzis jeszcze jedno ciasto musze upiec i klatkę zamieść. Stroik chciałam zrobic ale wyrzuciłam w zeszłym roku ta piankę florystyczną i nie mam nowej. Moze jutro kupie. Jeszcze mężowi sie przypomniało ze rodzice maja 40lecie ślubu. I teraz musze szukac kwiaciarni co bedzie tyle róż miała na dzień przed świętami. Nie wiem czy taka znajdę. Jutro jeszcze cmentarze musze objechać i koniec. Komo 16stej u teściów na kolacji będziemy. A i przeziębienie mnie wzielo. Gardło i katar dokucza. Nie mam smaku a tu tyle dni z pysznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa zaglądałam mu do buzi i nic nie widzę...ale buc moze. Ile takie wychodzenie zęba moze trwać? RZSowa a musza być róże? Moze jakiś inny ładny bukiet uda Ci sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzis z pól banana zjadła i sporo brokula. Skonczylam prezenty pakowac:/ Choinka ubrana. Ide spać zaraz Chciałabym.juz nowy rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Przyłaczamy sie do życzeń. Dla Was, Waszych pociech i rodzinki Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
No i jakos przeżyliśmy ren dzien. Pare zabawek musiałam pochować na porę tyle tego wszystkiego... Ja tez zadowolona jestem z prezentów jak dziecko:) Jutro idziemy na imieniny tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My tez juz w domu. Maly usnął przed chwilą. Balam sie ze bez mleka nie da rady ale szybko poszlo. Corka została u babci. Jestem wykonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Zdrówka, spokoju i pogody ducha. Uśmiechu na twarzy i spokoju w sercach:) Kacperek dostał uczulenia na płyn do kąpieli. Ma wysypkę dosłownie wszędzie. Co gorsza musi go swędzieć bo trze rąsiami gdzie da radę sięgnąć. Jest przez to bardzo marudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Hej kochane, przepraszam ze nie zdążyłam złożyć Wam życzeń. Mam nadzieje ze miło spędzacie święta. Niech to będzie blogi czas odpoczynku spędzony w gronie rodzinnym. Ja jestem troche zmęczona tym jeżdżeniem od rodziców do teściów i spowrotem Mały ma napuchniete dziąsło wiec potwierdziła ze teoria zęba, to chyba dolna dwójka Muusia pochwał sie co dostałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i polowa swiat za nami. Mala dzis pól banana zjadła. Na obiad troche marchewki. Późno ten obiad miala bo o 18. Mala fajnego ślimaka dostala. I jeszcze dwie zabawki które na razie schowalam. Ciągle w sumie sie nie obraca. Jak ja przebieram i biorę ja na bok to tak bokiem sie podpiera jak do siadania. Widac ze silna jest a przekreci. Jej sie nie chce Monika nic szczególnego nie dostałam bo pościel. Takie kule świecące. Książkę. Koszulkę pasek. Kasę i jakies tam p*****ly ale ja sie cieszę. Syn dop usnal. Zaraz myje butelkę posprzątam po Kacpra kolacji i sie klade. Monika i co dajesz na to ząbkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Synio w najlepsze szaleje w łóżeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia narazie niczym nie smaruje bo mały jest dość znośny, kupiłam maść na wszelki wypadek ale sie zdziwiłam bo ma alkohol w składzie. Jest dla niemowląt wiec moze nie ma czego sie bać ale narazie wstrzymałam sie z podawaniem. A Twoja maść tez ma? Patrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak sie ta twoja nazywa? Nie wiem czy ma mija. Dzis byliśmy u moich rodzicow i mój m juz spu:P Córcia tez:) Mala dzis strasznie mali w dzien spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nazywa sie dentinox, posmarowalam teraz małemu na noc ale mam wrażenie ze on językiem wszystko zlizal Czy to w ogóle skuteczne? Muusia a Twojej małej które zeby idą? Po czym poznałaś? Ja tez jestem zadowolona z prezentów Mały dostał mate piankowa skop hop, taka szaro żółta, bardzo mi sie podoba zmęczona jestem tym jeżdżeniem po rodzinie, zostajemy jeszcze do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z synem na poczatku tego żelu używaliśmy ale można stosować ja tylko 3 razy dziennie a calgel 6 razy. Po prostu poznalam po tym jak smoczek od butelki wolała gryźć niz ssać. Wklada paluszki do buzi i je gryzie no i wszystko momentami by gryzla. Ma takie dziasla pagórkowate. No i wczesniej cos tam wyczulam. Moja dostala no siostrzyczke szczeniaczka i śpiewa fajne pioseneczki takie kolysanki. Mala pare razy usnela przy muej:). Ubranek sporo tez dostala. Taka fajna koronkowa sukieneczkę nawet tez. U mnie wszyscy juz śpią. Musze jeszcze przynieść z auta pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas tez ciuchów sporo ale wszystkie na 74 wiec mały ubierze dopiero za jakiś czas, na oko widać ze duże. Dostał tez misia tego uczniaczka, bardzo fajnie śpiewa. Do tego jakieś grzechotki, szczerze to juz za duzo ma tych p*****l i nie wiem co z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem sałatkę z tuńczyka od mamy . Calkiem.dobra. Kiedys czesto podobna robilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się wziac tez za siebie bo mam.straszne boczki:/ Nigdy takich nie mialam.i zle mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, pisałam wczoraj ale oczywiście sie post nie ukazał. Minia najpierw idą jedynki i z pewnością u małego tak będzie. Tymek tez wszystko gryzie. A najlepiej moje palce. Jakos z gryzakami nie przepada. Ale wszystko co moze włożyć do buzi to pcha. Dzis dalam mu na dwa razy caly słoiczek brzoskwiń z jablkiem. Oczywiscie placzu nie bylo konca jak dotarlo do niego ze juz zjadl ostatnia łyżeczkę. Jutro ugotuje mu ziemniaka. Moze z marchewka od razu. Kilkakrotnie tez można bylo usłyszeć u niego jak mówi mama. Oczywiście brzmi to tak mmmmmmaam-mma. Prezentów dostal mnóstwo i jeszcze mąż dzis przywiezie kolejne od dalszej rodziny. Mysle ze dużo czasu minie jak kupie mu coś od siebie. Nie objadlam sie zbytnio tzn jadlam ale nie czuje sie pełna. Oglądałam dzisiaj płytę z wesela na ktorym bylam trzy tyg przed porodem. I z perspektywy czasu który minął mogę powiedziec ze wyglądałam pięknie w stanie blogoslawionym:P Znów sie łapie na tym ze zazdroszczę ciężarnym stanu w jakim sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za mało czasu na takie coś nie weszla na pewno jest w stanie surowym otwartym oknie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×