Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Monika Twojemu nie idą zęby przecież jak ma białe dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jak to nie ida zeby? ma spuchniete dziaselko w dwoch miejscach i w tych samym miejscu ma biale…to co mu niby wychodzi?kosc sloniowa? coraz wiecej tutaj tych irytujacych 'gosci' ;/ chcialam Wam opisac dzisiejsza wizyte u fizjoterapeuty, ale juz mi sie odechcialo bo za chwile znowu się znajdzie ktos madry i zyczliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no opisz jak byli? Ja jyz mam dość dzisiejszego przedpoludnia:/ I nie chce mi się jutro tam jechac:/ Malej dzis chcieliśmy dac kaszke mannę ale Malo zjadła i jyz mleka pic nie chciała. Po prostu id 5 nic nie jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika miękkie te dziadka sa? Mi sie kojarzy ze są wtedy miękkie i czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ma rozpulchnione dziaslo, tak jakby skora byla tam naciagnieta, takie wypukle i biala plamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a co sie stalo ze masz juz dosc przedpoludnia? muusia ja dzisiaj w koncu ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
poza tym maly jeszcze bardziej sie slini i wklada wszystko do buzi, trze sie po policzkach. w czwartek idziemy na szczepienie to pani doktor zobaczy i powie czy to zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja mojemu dzis kupiłam maść na dziąsła ale nie są rozpulchnione ani czerwone. Maly poprostu gorzej ostatnio zasypia. Bardzo wtedy stęka i sie pręży i wyciąga. Takich nerwów dostaje. Wydaje dużo takich dźwięków jakby się denerwował. W dzień zresztą tez. Monia puknij łyżeczką w te dziąsła. Moze bedzie słychać te ząbki. Gościu mój tymek 4stycznia skończy 5mcy. Tez uważam ze jest duzy ale nie z powodu jedzenia/nadwagi ale poprostu jest dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A mi sie wydaje ze jest normalnych rozmiarów :) U nas dzis pierwsza marchewka. Mały jak widział łyżeczkę to od razu otwierał buzie, dobrze nam poszło Dziewczyny czy Wasze dzieci jak leżą na brzuchu to wyciągają ręce po zabawki? Moj jeszcze nie A długo potrafią leżeć na brzuchu? Bo moj chwile ładnie poleży wysoko podnosząc głowę po czym daje ręce na boki i sie kołysze. Nie moze załapać równowagi i robi taka kołyskę zamiast ładnie leżeć podpartym na brzucchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia cierpliwości i czasu potrzeba i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika mój od daaaawna już leżąc na brzuchu bawi się zabawkami. Ale każde dziecko inaczej się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Narazie jak leży to przyciskamy mu pupę zeby na pupie był ciężar i wtedy ładnie leży, moze sie nauczy, bo jak leży sam to podnosi pupę do góry i leży na samym brzuchu przez co sie szybko meczy i kołysze na wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo Kacper byl niegrzeczny. Uderzył siostrę. Potem juz lepiej bulo. Mój na piczatku tez ladnie buzie otwierala teraz to za lyzeczke lapie i pcha paluszki do buzi. Mysle ze przez dokuczajace dziadka tak jest. A dzis wyraźnie wyczulam przebita lewa jedynke! Ale lyzeczka nie nie wyczuwam ale pod paznokciem czuje i plastikowa fiolka. .moja na brzuchu jak leży to tez lapie grzechotki czy gryzaki i sobie gryzie. Na lokciach oparta i wklada do buzi zabawki. Na wyprostowanych przedramionach tez się unosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Będę ćwiczyć z moim zeby tez tak robił chociaż czesto łapie sie na tym ze np RZSowa coś pisze ze robi Tymek a u nas to następuje za jakiś czas, pewnie przez to ze jednak te 3 tygodnie różnicy między dziećmi to sporo Jak spędzacie sylwestra? My a domu, bedziemy mieli gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kladz go dużo na brzuchu i wystarczy. Dwa trzy tyg to spora różnica w tym wieku wiec samo mu to z czasem przyhdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia taki mam plan, przynajmniej kilka razy dziennie chociaż na troche go położę Muusia gdzie spędzasz sylwka? My wlasnie z mężem ogarniamy mieszkanie, potem on skoczy na zakupy a ja zabieram sie za jakieś przekaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Dziewczyny wasze maluchy już się kręcą z pleców na brzuch i z brzucha na plecy i tak w kółko? Monia a jak mały leży na pleckach to chętnie wyciąga ręce po zabawki? I czy wyciąga tylko dłonie czy unosi całe ręce wysoko do góry? Pytam bo moja jak leżała na plecach i wyciągała tylko dłonie, ewentualnie podnosiła ręce, ale tylko do łokci po zabawkę to na brzuchu nie sięgała po przedmioty, a od kiedy zaczęła podnosić tak mocno do góry całe ręce jak sięga po grzechotkę to i na brzuchu zaczęła sięgać po to, co przed nią leży, ale tak robi dopiero od jakiegoś miesiąca. Od kilku dni strach ją zostawiać w bujaczku bo się podnosi i siada, boję się, że fiknie na twarz z tego bujaczka bo bierze się do siadania, a potem cała leci do przodu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się jeszcze nie przekreca- tzn potrafi bo pare razy to zrobił ale nie chce mu się widocznie. Z brzucha na plecy częściej niż z pleców na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa wyciąga całe raczki po zabawki. Przekręca sie z brzucha na plecy a w druga stronę jeszcze nie. On ma problem z dobrym podporem bo nie podpiera sie na pupie tylko na brzuchu, wyciąga ręce i robi kołyskę dlatego tez nie umie wyciągnąć rak po zabawki jak leży na brzuchu. Fizjoterapeutka mówiła ze ma na to jeszcze czas, on jest tu jednak najmłodszy, ale musimy kłaść go cześciej na brzuchu i przyciskać lekko pupę, wtedy powinien sie nauczyć i utrwalić dobry nawyk. Jak juz sie nauczy stabilnie leżeć to mam nadzoeje ze wtedy będzie sięgał po zabawki Zauważyłam ze jak jest w pozycji polsiedzacej to tez podciąga głowę i ciało do pozycji polsiedzacej ale tylko jak leży na mnie, na bujaczku nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Jak to w końcu jest z tym przekręcaniem się? Myślałam, że trudniej jest z pleców na brzuch niż z brzucha na plecy, a w kalendarzu rozwoju malucha jest napisane, że maluch przewraca się z pleców na brzuch w 5 miesiącu, a z brzucha na plecy dopiero w 7:/ "Czasem zdarza się, że dziecko leżąc na brzuszku, obciąża całkowicie jedna stronę tułowia, podpierając się na jednej ręce i tak mocno się przechyla, że w końcu upada na plecki. Ale nie jest to świadomy, aktywny obrót z brzucha na plecy, na taki przyjdzie czas dopiero w 7 miesiącu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Szczęśliwego Nowego Roku !!! Tymkowi przebil sie ząbek! Lewa jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny dawno mnie tutaj nie było. jakoś czas tak szybko zlecial niedawno urodziły a tu już prawie 5 nasze dzieciaki mają. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku Wam życzę. Tymkowi wyrżnęła sie lewa jedynka! Moze się powtarzam tym postem ale nie wiem czy ten z wieczora sie ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
wszystkiego dobrego dziewczyny w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za slodziaki na ostatnim spotkaniu z Panem Bogiem i co z tego co wiem to nie jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×