Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość muusia
Działa w koncu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Witajcie dziewczynki po świętach! Nawet nie dałam rady Wam życzyć wesołych bo mi się net spierdzielił:/ ale od wczoraj mamy już internet od nc+ i mam nadzieję, że wreszcie będzie ok:) W związku z tym opóźnieniem i nie złożeniem życzeń świątecznych chciałam wam życzyć udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2017!:) Żeby wasze maluchy były super uśmiechniętymi bobasami, pięknie się rozwijały i szybko nabywały nowych umiejętności:) Tego Wam życzę razem z Lenką;) http://www.fotosik.pl/zdjecie/65031480833f8c2b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pulpet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja Lili też pulpecik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzicie z dziecmi na spacery? Bo ja dawno nie byłam :/. Wlasnie wieszałam pranie na balkonie i strasznie mi dłonie zmarzly i nie wie. Czy chce mi sie w taki mróz wychodzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymko WP_20161229_11_19_21_Pro.jpg Jak zwykle ulany. Właśnie zblendowalam mu banana. Najpierw skrobalam łyżeczką i jadl ale potem zblendowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tu jestem: WP_20161229_11_19_21_Pro.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie udaje mu sie cos wrzucić tego zdjecia. Moze pozniejwrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa wrzuć na fotosik:) I smakiwal mu banan? Tez bede dzis malej takiego banana miksowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie was goście. Dzieciaczki wcale nie są pulpecikami!wrzuccie swoje- ocenimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam plastikowa tarke.tre jablko i banana na niej.ponoc to lepiej niż na zwykłej tarce.Mojemu dziecku takiejablko plus banan bardzo smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
muusia ja nie byłam wieki na spacerze z małą, spacerze w sensie takim, że teraz wychodzimy typowo na spacer, ale byłyśmy w drugi dzień świąt 3 x po 20 minut na "spacerze" do kościoła, potem do restauracji i z restauracji do domu bo miała tego dnia chrzest. Macie dziewczyny jakieś fajne przepisy na sałatki? Obojętnie z czym. I z czym robicie sałatkę z tuńczyka? Podpowiedzcie jakiś fajny przepis na smaczną sałatkę. muusia a pisałaś coś o ślimaku, który dostała Twoja córka. To nie przypadkiem taki jeżdżący, kręcący na boki głową ze zdejmowaną skorupką?:) gość z 12:54, dobrze, że wrzuciłam zdjęcie, gdzie małej w ogóle pyzów nie widać bo leży i jej oklapły:p jakbym wrzuciła takie jak siedzi w dodatku nie z taka poważną miną tylko roześmianą to wtedy by się posypało, że dziecko to pulpet:p W ogóle jest tu chyba jeden gość, który pisze normalne komentarze, wnioskuję, że to Ty, więc może będziesz pisać pod jakimś nickiem żebyśmy wiedziały, że to Ty, a nie Ci inni gości-hejterzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję sierpniowa.tak czasem pisze.daleko mi do hejtowania bo zwyczajnie tego nie rozumie.na marginesie -śliczne dzieci:-). Dakota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość normalny
Ok będę się podpisywać że jestem normalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc normalny-czy to sarkazm?Dakota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej kochane, ja wlasnie wrocilam do domu, nareszcie bo juz zmeczona bylam tym siedzeniem w gosciach nie ma to jak u siebie! zabieram sie za sprzatanie, potem kapiel malego. jutro idziemy do fizjoterapeuty z malym bo neurolog mowila zeby pojsc na jedna wizyte, zeby pokazali jak malemu stymulowac ta jedna strone. teoretycznie nie ma asymetri ale lekko sie wygina wiec zaproponowala cos takiego fajnie bylo zobaczyc w koncu Wasze dzieciaczki :) jak sie wypakuje i troche ogarne to tez potsraam sie wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa ale on już duży!!! Kiedy kończy 5 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny a ile moze wychodzic taki ząb?maly ma cale biale dziąselko i do tego takie wypukle, po jednej i po drugiej stronie ale po jednej jest bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa to ślimak taki muzyczny. Z pianinkem i odglosami i lusterkiem i na tym lusterku wyskakują animacje i to mnie tak zachwycilo Ja w końcu poszlam na pól godzinny spacer. Mala caly czas obserwowala. Potem byl brat męża z zona i corka. Dzieci fajnie sie bawimy a my ze szwagierka wypiliśmy triche grzanego wina z pomarancza i poplotkowalysmy :D Sierpniowa moja mama na święta robila sałatkę z tuńczyka. Ryżu. Kukurydzy kons. Fasoli czerwonej. Troche cebuli tez czułam i troche ogórka bylo ale nie wiem czy kuszony czy kons. I nie wiem czy pueczarek nie bylo. Nie pamiętam. Ja kędyś robiłam z tuńczykiem ryzem kukurydza i papryka swieza. I majonez. Ja jutro robię sałatkę z gurosa. Mam super sprawdzony przepis i zawsze wszyscy ja zachwalają ci co lubią takie salatki. Nawet moja tezciowa co czesto gotowala na weselach i imprezach chciała przepis ode mnie. Ide spać bo cos mnie Glowa ćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ktoś pytał czy inni maja tez problem z kafeteria, ja tez mam, nie da sie czasami w ogóle wejść na stronę, myśle ze to problem po ich stronie My dzis wcześnie zaczynamy dzien, małemu nie chce sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie będziesz miał chwilę czasu na nic się w końcu to nie tylko na wynos w tym tygodniu nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×