Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
hej, my dzis po poltora godzinnym spacerze, maly w dzien fajnie sie bawi ale wieczorami jest mrudny od jutra przechodze na diete! ciekawe jak dlugo wytrzymam trzyjmacie kciuki! :) Edyta fajnie ze do nas zagladnelas. jak Twoje dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to bezbolesnie mały przeszedł to wychodzenie zabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia no nie wiem czy bezboleśnie. Opisywalam wam ostatnio ze tak się napinal i denerwowal. I to chyba bylo to! Natomiast jak wczoraj zauwazylam tego zabka to od razu smaruje mu żelem. Bo kilka razy q ciagu dnie ma takie placze znikąd i nie wiem czy ten żel tak działa szybko ale po kilku minutach maly sie uspokaja. I zaraz bedzie widac zabka z prawej strony. Ogólnie zabek sie pojawił trzy tyg wczesniej niż córce. Źle sie czuje po nocnym świętowaniu. Spałam tylko 3godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny a którym dniu rozszerzania diety dalyscie dziecku juz cały słoiczek czy tez cała przygotowana miseczkę jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona my wczoraj pojechaliśmy do znajomych ok 230 km. Mala po drodze kupę zrobila. Trza byl przebierać i dierozwyla. Ale potem jz grzeczna byla. Wszyscy się dziwili zr taki ma sen ze jak usnie na noc to nc się. Nie przebudza i mam nadz ze tego nie zapeszyli bo dzis juz po 3 h snu placz chwilowy byl!. Xxx Rzosowa to ten sam zabek co u mojej! Ja spalam 4,5 h. Ale całkiem spoko się czułam i z powrotem ja wracałam Xxx Co do przekręcania to mój syn w wieku 3 m-cy z pleców na brzuch się przewracal a w druga stronę to po 5 jakos. W wieku 2 miesięcy na bok sie przekrecal co mala robi dop teraz. Xx Monia jak wczoraj zaczęłaś dawac dop marchewkę to moze jeszcze nie dawajcalej pocjii. J nie wiemile mój zjada jezeli sloiczek mialby byc miarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dzisiaj juz będzie 4 dzien, początkowo dałam 1 łyżeczkę, wczoraj ok 3, nie wiem kiedy dać więcej Musia to szybko Kacper to wszystko robił, moj przekręca sie na bok dopiero gdzieś od 2 tugodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojak mial 2 miesiące to lubil drzemnac sie na brzuchu a mala nie lubi tak odpoczywac tylko ciągle sie siluje.. Monia ja potem juz lyzkami odmirzalam .m 1 lyzke 2 a potem 3. Nie wiem ile w takim sloiczku jest lyzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja jeszcze nie daje codziennie innych posiłków. Do tej pory maly jak dobrze pamiętam zjadl trzy razy po pól słoiczka. I z pięć razy mu blendowalam. Oczywiscie były pierwsze dwa karmienia po kilka łyzeczek tylko. Dwa dni temu zjadł caly słoiczek deserku. A te porcje zblendowane to raczej tez byly takie jak sloiczek. Wczoraj zrobiłam mu po raz drugi marchewkę z ziemniakiem. Więcej marchwi bylo i bylo dość rzadkie ale mały nie chcial za bardzo jeść. Marudził ale to może przez tego ząbka. Bo w smaku nie bylo najgorsze. A jesli chodzi o porcje tego zblendowanego to np daje pól dużego jabłka i pól banana. I to zjadł ostatnio już za jednym razem. Moze się wydawać to dużo ale jak sie zblenduje na gładko to jest tego niewiele. Jak w sloiczku. Albo ziemniak wielkość jajka i 4kawalki marchwi troche grubszej niż kciuk. No ale tego akurat nie chcial zjeść. Tymek dzisiaj ciągle kichał i dostal katarek. Pomyślałam ze ten katar przy tym zabkowaniu jest bo tak cos mi się kojarzylo. Ale czytałam na necie ze nie ma to nic wspólnego. Ale zaczelam mu podawać ten lek homeopatyczny bo mi zostal z tej wcześniejszej niby infekcji. I jest on tez przy zabkowaniu wskazany. Noc tragiczna u nas. Syn ciągle marudził. Nie plakal i sie nie budził. No ale z każdy jego wydanym dźwiękiem (stękaniem) musiałam wstawać i dawać smoka i uspokajac glaskaniem. Ale nie zawsze smoka chcial. Kilka razy tez mu smarowal żelem. Teraz właśnie juz się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Katarek oczywiscie dostal juz wczoraj. Część postu pisałam wczoraj a część dzis:P stad ta niejasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to współczuje, u nas od urodzenia czesto sa takie noce wiec wiem jak to jest. A jak długo taki ząbek wychodzi jak juz go widać na powierzchni? Jaka maścią smakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
Monia zabek zauwazylam w sylwestra. Dzis jak smaruje mu żelem to czuć go pod palcem. Ogólnie ile czasu wychodzi to noe pamiętam. Smaruje Calgelem. Przy takim marudzeniu zastanawiam się czy jest coś czym można smarować bez ograniczeń. Bo calgel tylko 6razy/24h. Maly nakarmiony właśnie gruszkami ze sloiczka. Zjadl caly. Wasze pociechy tez tak plują jak jedzą. Tj jedzenie tak pryska bo dziwnie połyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj nie pluje ale wypycha językiem. RZSowa który to u Was dzien rozszerzania diety? U nas 4, jutro mu dam marchewkę z ziemniakiem, potem moze dynie Zastanawiam sie skąd wziasc dobrego brokuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika skąd weźmiesz dynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci wasze wypychaja jedzenie językiem bo nie są gotowe na nowe pokarmy ale wy oczywiście wiecie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu zapytaj pediatrę jaki jest pierwszy odruch dziecka jak rozszerza sie dietę. Wlasnie wypychanie jedzenia językiem! Nie ważne czy ma 5 czy 7 miesięcy, musi sie nauczyć skoro do tej pory piło tylko mleko z piersi czy tez z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:44 po co te komentarze?Dziecko ma naturalny odruch wypychania jedzenia językiem. Do tej pory tylko stało nikt je nie nauczył jeść inaczej. Odruch ten będzie stopniowo zanikal.Ale Ty musisz wtrącił swoje mądrości. Proponuję poczytać najpierw a później się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę szacunku i taktu. nikt Cię o zdanie nie prosił. No i nie znam takiego słowa jak taaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę.....pod blokiem na placu zabaw się tak mówi. Dorosły człowiek na poziomie nie kala swojego rodzimego języka takimi tworami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Co za tępota. Gdzie To się chowało! Monia nie powiem ci który to dzień bo nie daje jeszcze codziennie. Ale zaczelam jakos w kolo 10 grudnia czyli jakos tydzień po skończeniu 4mcy. I łącznie karmilam go z 10razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
zenada..takie osoby psuja nam tu niestety atmosfere dziewczyny macie pomysl gdzie mozna by sie przeniesc na rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzis jak tylko lyzeczke widziała to buzie szeroko otwierala.. Rzosowa to u nas aż tak nie czuć jeszcze zabka. Moja siostra smarowala ibufenem dziadka bo tym można nawet tak smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co najważniejsze jest pozytywne podejście jest na to ze jest ok to do mnie i dla tego typu są na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×