Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
O za mną chodzą pączuszki serowe.. Mąż już pytał czy zrobie na tłusty czwartek takie tradycyjne z marmolada ale może te serowe tez zrobie, na tłusty sobie pozwolę ;) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny mysle ze wasze dzieci moglyby juz spokojnie jesc po 180ml. oczywiscie same znacie je najlepiej ale juz dlugi czas dotaja 150, a sa przciez starsze. na pudelku chyba tez juz jest napisane 180ml.przynajmniej ja tak daje swojemu i zjada bez problemu muusia czemu chcesz zakladac nowy temat? dlatego, ze ten sie tak zawiesza? chyba tez musze ten vibulcor wyprobowac bo moj maly byl wieczorem starsznie niespokojny. w nocy spal w wozku a rano juz wstal o 5 i nie umial ponownie zasnac. widac, ze go meczy RZSowa a Ty konsultowalas ten vibulcor z pediatra?bo ja bym chciala ale nie mam teraz zadnej wizyty zaplanowanej, zadnego szczepiania a przeciez nie bede szla tylko o to zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja te paczki robiłam na serkach homo. Łyżką kładzione. U fryzjera teraz siedze. Poprawiam to co ostatnio bo za bardzo nie czułam sie ok. Muusia a czemu nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Nie wiem z kąt nagle ten brzuszkowy problem. Znowu nie mogłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia mi viburkol kazał kupic jak maly miał taki dziwny swist przy placzu. Stwierdził wtedy ze może to być infekcja jakas i kazał podawać. Ale ja sama jak zobaczyłam ze on jest tez na ząbkowanie to potem podawalam na żeby właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa i przez ile dni podawalas? wlasnie tez wczoraj doczytalam, ze to na zabkowanie. a od ilu miesiecy mozna podawac? jest napisane na opakowaniu? ja dzis siedze w domu, maly cos marudny a ja mam sporo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malej dzisiaj przebil sie drugi zabek, pewnie dlatego ostatnio taka marudna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to twój glodomor jest:D Nieźle sie ustawil ze te drzemki tez ci tego nie burza schematu. Kaszki żadnej nie dajesz? Monia mojej juz od dawna daje po 180 i mysle czy juz nie zwiększy. NP na noc czy rano. Je mleko 4 eazy ale wczoraj zjadła 3 razy. Mojej mleko co 5 h daje a w miedzy czasie co 3 h ten deser czy obiad. Tylko mi ten obiad późno wypada przeważnie. Moja o 9 kaszke zjadła a teraz jak wstanie dam owocki. No a potem mleko ale wczoraj tego mleka nie zjadła tylko wlasnie obiadek o 15. Mój przed spaniem strasznie marudzila ale chyba taka spiaca byla. Chyba odsypia pare ostatnich dni bo spala Malo w dzien. Dzis do siebie wracam a z środy na czy m przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie ze tak kolejnej strony nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia viburcol jest z tego co pamiętam na przeziębienie, ząbkowanie i ogólny niepokój dziecka z tym związany. Jest to lek homeopatyczny wiec niby lek niby nie. Ja łącznie w okresie grudzien-styczeń podalam małemu na pewno 4 opakowania a nie wiem czy nie 5. W szafce mam jeszcze chyba 5fiolek. W opakowaniu jest 15. Lekarz mi zalecil dawać pól fiolki 3x dziennie. Pozostala część fiolki wyrzucasz. Jak podawalam na zęby to tez tak dawkowalam. W związku z tym lek starcza na 5 dni. Kosztuje ok 30 zl i jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia wlasnie tez sie zastanawialam nad tym, czy wieczorem nie dac 210ml, bo maly zaczal wstawc na jedzenie o 2-3 zamiast o 5 tak jak wczesniej ale od dwoch nocy znow bylo karmienie o 5 wiec narazie sie wstrzymam bo 210 to chyba jednak duzo narazie je mleko 5-6 razy i zjada kilka lyzeczek obiadku - nie jest zbyt chetny, nie wiem czy to kwestia wieku czy bedzie z niego niejadek RZSOwa dzieki za informacje, jak bedzie bardzo źle znosil to chyba kupie, a jak da rade wytrzymac bez to poczekam do wizyty pediatry i zapytam lekarza o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny doczekałam sie, moje dziecko woli leżeć na brzuchu niż na plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mysle ze jakby byl niejadkiem to by nie jadl tyle mleka:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
W sumie on mleka faktycznie nigdy nie odmawia, zjada w każdej ilości Moze będzie wybredny? A moze poprostu sie przekona i z dnia na dzien będzie jadł lepiej te stałe pokarmu Dzis śpi po 10 minut, nic nie mogę zrobić a wieczorem mamy gości i chciałam posprzątać i przygotować cos do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzis cos wczesniej ma te drzemki. Pewnie w samochodzie tez sie zdrzemnie jeszcze. Monia a co za gości nasz? Co będziesz gotowala? Ja ostatnio caly tydzień prawie makaron hadlam . Dzis w koncu ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia rodzinka była, spagetti robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to spoko. Ja we czwartek bede miała gości i tez bym chciała czymś ciekawym ugościć. Jutro pomysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Cześć Dziewczyny, pytanko mam czy wasze dzieci już siedzą samodzielnie? Mój Maks 2 dni temu skończył 6 miesięcy i sam nie usiądzie a koleżanka w jego wieku już sama siedzi i raczkuje na dodatek... W szoku jestem.... Czy to tylko mój taki leniuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no tamto dziecko wyjątkowo szybko się rozwija ruchowo ale ty tym się nie stresuj i tak nie porównuj bo nasze dzieci maja na to jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Max jutro kończy 6 miesięcy, posadzony na chwilkę siedzi ale szybko leci na bok, do raczkowania jeszcze mu daleko, tydzień temu dopiero zaczął się przekręcac z pleców na brzuch , ale robi to rzadko....woli leżeć na plecach ,choć kładę go dużo na brzuchu, mam nadzieję że się mu za niedługo odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Jola dzieci mają czas żeby usiąść samodzielnie do 8 miesiąca życia więc spokojnie ;-) widocznie nie jest na to gotowy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola to chyba mało które dziecko w tym wieku potrafi takie rzeczy Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam jeszcze ponad to co jest w tych butelkach w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj ma 5,5 miesiaca, strasznie sie ciagnie do siadania i chce, ale samodzielnie jeszcze nie siedzi Jola absolutnie nie masz czym sie martwic, dziecko ma jeszcze czas zeby usiasc, gdzies nawet czytalam ze malo dzieci w wieku pol roku siedzi samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymek mi wczoraj spadł z kanapy. Zadzwoniłam do lekarza , kazał obserwować. I tak na niego caly czas patrzę i patrzę. Nie mogę sobie darować. zostawiłam go przy córce a jej zapowiedziałam ze ma go pilnować. Zdążyłam wstac z kanapy i sie odwrócić. I usłyszałam tylko o boże jak corka krzyknęła . Odwrocilam sie i maly juz leżał na podlodze. Plakal krótko przestał jak go wzięłam na ręce. Mysle ze corka sie przestraszyla jak jej się raz przekręcił i juz nie zareagowala jak przekrecil sie drugi raz i spadł. Strasznie sie czuje. Nie życzę nikomu. Jak corka byla mala tez spadla ale z lizakiem. Jechaliśmy wtedy na przeswietlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×