Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to będziesz się musiała powstrzymać się od razu po włożeniu cyca do buzi zasypial nawet nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia dużo zdrowia dla córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musia twoje dziecko kolejny raz powaznie chore, moze cos robisz nie tak i na biednym dziecku się to odbija? kolejny raz antybiotyk w ciągu pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala tez chora :-( .w sobote bylismy na IP dostala antybiotyk.Dzisiaj bylysmy na kontroli.Osluchowo czysto,ale antybiotyk ma brac do czwartku.Meczy ja katar i kaszel:-( . I teoria niektorych goscina temat KP sie nie sprawdza.Bo ja nadal karmie piersia ,a mala i tak zachorowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie,moze ktoras z was sie orientuje.Niedlugo konczy mi sie umowa,a jestem w trakcie macierzynskiego.Czy po zakonczeniu umowy urlop macierzynski przeksztalca sie w zasilek macierzynski wyplacany przez ZUS?Musze dostarczyc do ZUSu jakuis dokumenty czy robi to pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu moze zle ze w masce nie chodziłam z synem zeby jej nie zarazić. Ale jak 3 tyg temu bylam chora to malej nic nie bylo. Mój syn jak byl niemowlęciem jak pól roku skończył to częściej mial antybiotyk. A jak skończył rok to juz tak poważnie nie chorowal. I rzadziej juz te antybiotyki byly. Nie wiem co miałabym zle robic. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia u takiego malucha to chwila moment i zapalenie płuc, ponac strasznie duzo dzieci teraz choruje. O jedzenie to moze podpytaj lekarza skoro masz pod ręka. Jak dzisiaj w dzien będzie ładnie jadła to ja bym w nocy nie budziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym budziła bo 12h bez jedzenia dla takiego malucha tym bardziej chorego to jest za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi to wspolczuje :( inhalacje tez robicie Moja tez odluchowo ladnie a na rtg wyszlo. Dzisvcosvtam isluchowo sie zmienilo. Monia no nie pytalam lekarza o to jedzenie bo zapomnialam. Moze ja rak micno spalam ze nie slyszalam. Ale co jakis czas sie budzilam i zerkalam na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ale ona sie obudzika rano i byla pogodna i nie marudzika od razu za jedzeniem. Brzydko prykala przed spaniem plakala i sie prezyla to moze brzuszek jej dokuczal i taka przerwa dobrze jej zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a jak teraz w dzien je? Regularnie? To pewnie troche tam posiedzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a tym gosciom tutaj to Ty nawet nie odpowiadaj...to jest tak jak z tymi matkami ktore przypisuja sobie zasluge, ze ich dziecko samo zasypia itp itd. pamietacie jak o tym pisalam? to teraz kolejne matki ktore przypisuja sobie zaslugi, ze ich dzieci zdrowe a Twoje jak chore to Twoja wina że tak powiem karma wraca, wiec matko zdrowego dziecka dziekuj Bogu,ze Twoje dziecko zdrowie i zeby sie zycie na Tobie kiedys nie zemscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dzieki za to wstawiennictwo. Niektórzy juz tak maja ze zamiast po cieszyć. To sie wymądrzają albo dowalają. Jak moja starsza siostra tylko się wymądrza i pisze jak to jej dziecko chore bylo jak ciężko przechodzilo chorobę. Monia moja zjadła od rana mleka 180. Kaszki troche owsianej i troche jabłka startego. Teraz jak wstanie dam jej obiadek. Dostaje sloiczki dla malej. Potem mleko jej dam i przed spaniem mleko. Sierpniowa a u ciebie co? Outa tez dlugo sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia jakie tam warunki w szpitalu ? Masz łóżko do spania? Co z małą robisz cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lóżko. Mala ma łóżeczko. We dwie jestesmy na sali w sensie matki z dziecmi. Jest kuchnia z mikrofala i lodowka i czajnikiem. obiady mam od teściowe. Mala śpi na mnie. Widocznie tego potrzebuje. Całymi dniami to karmimy sie i śpimy. Troche sie sama pobawi w łóżeczku czy na moim łóżku. 3 razu dziennie jest inhalacja. Sporo ja nosze tak przodem a ona tylko macha ciągle tymi girkami:D juz bardziej towarzyska sie robi to znaczy ze wraca do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba faktycznie trzeba założyć nowy temat bo to już jest przesada z tym zacinaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia no to ladnie je,nie martw się, szybko wroci do zdrowia no wlasnie a jak tam warunki?masz lozko do spania? RZSOwej tez cos dzis nie slychac moj maly zjadl dzisiaj tylko polowe obiadku, ale daje mu tyle na ile ma ochote, na sile go nie karmie bo jak bedzie glodny to nadrobi mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musia a Twoje dziecko miało kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka jak konczy ci sie umowa to jak dostaniesz świadectwo to powinnaś dostać tez od razu dokument od pracodawcy Zus Z3 który zanosisz rade z swiadectwem do zusu.Ja zawsze wydaje ten dok ze świadectwem ale moze byc tak ze twój pracodawca wysle go poczta do zusu. Ty i tak powinnaś tam pójść i pokazac swiadectwo. Lilka moze przy chorobie nie mieć apetytu i to jest normalne w takich okolicznościach. Muusia ja bym nawet obiadków nie podawala i deserkow tez nie. Tylko mleko i kaszke z butli. Ogólnie plynne pokarmy. Ale zapytaj lekarza. Ja na balu wytanczylam sie ze ho ho. W nowych i jak dla mnie wysokich butach dalam rade cala noc. I mnie stopy nie bolały. Ale stawy jak leki puścił to nad ranem juz czytam bol. Ale bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia kupki tymka sa normalne. Zielonych juz dawno nie ma. Sa brozowo pomarańczowe i prawie czarne sie zdarzają też. Ale to dluzej w jelitkach poleżą to tak jest. Monia skoro zjada juz cale słoiczki to mu tak juz zostanie . No chyba ze cos mu nie zasmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde to nie wiedziałam że tak późno ale dopiero po kilku dniach od razu po włożeniu cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×