Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawiczek 44 letni pozna panią do związku

Polecane posty

Gość gość
i całe szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krakowianka
Koleżanko zza miedzy :),nawet jeśli to prowokacja, to sam scenariusz możebbyć nader interesujący...pierwszy dotyk kobiety, pierwszy pocałunek, szał uniesień.Wszystko takie pierwsze, takie niewiadome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krakowianka
Koleżanko zza miedzy :),nawet jeśli to prowokacja, to sam scenariusz możebbyć nader interesujący...pierwszy dotyk kobiety, pierwszy pocałunek, szał uniesień.Wszystko takie pierwsze, takie niewiadome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz nie mam 15 lat i 44 letni koniobijca mnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krakowianka
Rzecz gustu, a jak wiadomo de gustibus non est disputandum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki post, na pewno nie zachęci kobiet, ja mam 38 lat, jestem w podobnej sytuacji, ale ja założyłem sobie kartotekę w biurze matrymonialnym. Proponuję, abyś zrobił to samo, choć jeśli wyglądasz mało atrakcyjnie, jak ja, to musisz być cierpliwy, ja czekam już pół roku, na list z odpowiedzią, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwianka
uwielbiam być pierwszym dotykiem dojrzałego faceta ,taki facet to dynamit,nie ma porównania z takimi po innych ,przynajmniej ja miałam przyjemność zakochać się w prawiku ,najlepszy był ze wszystkich,takiego gorącego lata w życiu nie miałam ,niewyczerpana energia ,tej energii nie da się nauczyć ,mogłam mieć każdego więc wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwianka dziś ile masz lat że tak sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwianka
wtedy miałam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krakowianka
Już sobie to wyobrażam...mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Pani Krakowianko, to ja, ta "zza miedzy": chybaśmy się źle zrozumiały. Ja pisałam, że jesteś fajna bo wyróżniasz się na tym topiku elokwencją i "charakterem" i to mi się spodobało a lubię niebanalnych ludzi. Mój wpis był BEZ PODTEKSTÓW, bo ja facetów lubię i jetem 100% hetero. Jeszcze raz pozdrawiam. Myślę, że ten topik to był żart (głupi zresztą) lub provo Autora, bo szybko "zmył się" po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krakowianka
Myślę, że jednak odczytałam dobrze intencje. Bez podtekstów również w Twoją stronę, lecz już z podtekstem dla pozostałej gawiedzi :) A o Autorze tematu już raczyć zapomniałam sen, mara ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no wiesz nie mam 15 lat i 44 letni koniobijca mnie nie kręci X Mezczyzni bedacy w zwiazkach tez sie masturbuja jakbys nie wiadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to przegryw życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja jestem 30 kilku letnim prawiczkiem, gdyby któraś z dziewczyn miała ochotę pokonwersować, a może coś więcej to zapraszam na maila: samuel2016@wp.pl, szczególnie chciałbym zapoznać się z Tobą _krakowianka lub gośćwianka, bo odnoszę wrażenie, że wy najbardziej jesteście realne i najlepiej rozumiecie sytuacje - bez urazy dla pozostałych. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem już zainteresowana. Tamto to był kaprys, chwila ulotna i takoż też się stała :-) Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu tej, która skradnie Twe serce dłużej niż na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznam panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, mimo wszystko dzięki za odpowiedź (zmieniłaś nazwę nicka? - bo nie jestem pewien o który post chodzi) P.S. jestem w okolic stolicy, ale jestem w pełni mobilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:), tak też myślałem, że to Ty, mimo wszystko żałuje, ale cóż!!!! Gdybyś jednak z różnych względów się zdecydowała poznać mą skromną osobę, odezwij się proszę. A póki, co może uda mi się tu znaleźć koleżankę z podobnym temperamentem (tak mi się wydaje, po powyższych postach) co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę sie wtrącić? A jaki to temperament ? Kogo poszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o jej (_krakowianka) język pisany, wydaje się naprawdę sympatyczną osobą :), kogo szukam?, sama dyskusja jakby o tym mówi, nie chciał bym jednak się tutaj publicznie rozpisywać, jeżeli już to w prywatnej korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wtrącić możesz się zawsze, w końcu to forum publiczne, chociaż co niektórzy lepiej żeby nie mogli, bo ich wypowiedzi niczego nie wnoszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję się zazdrosna i niedowartościowana :-( Jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna? o kogo? Niedowartościowana? dlaczego Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosna o krakowiankę. Niedowartościowana bo tak pisac nie potrafię. Małgośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu, bądź zawsze sobą. Dla kogoś, kiedyś będziesz całym światem, własnie taką jaką jesteś. Nie smuć się, podnieś głowę. jesteś na pewno piękna, mądra. Każdy ma w sobie piękno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może potrafisz, tylko o tym nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel2016 Bartek
Może potrafisz ładnie pisać, tylko o tym nie wiesz :), _krakowianka przemyśl to jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×