Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawiczek 44 letni pozna panią do związku

Polecane posty

Gość Samuel2016 Bartek
_Anno_ odezwiesz się na pocztę? bardzo bym chciał z Tobą porozmawiać. Mimo kilku wymian zdań, żadna z Pań nie chce mi pomóc w sprawie, gdyby któraś się zainteresowała zapraszam na priv. To forum to straszny zjadacz czasu, więc pewnie zajrzę tu najwcześniej za kilka dni, dlatego zależy mi na kontakcie mailowym. Dla przypomnienia: samuel2016@wp.pl. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel2016 Bartek
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel2016 Bartek
Hej, jest szansa że znajdzie się jakaś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz na imię Bartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel2016 Bartek
A ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Bartku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel2016 Bartek
Jeżeli ten mój poboczny wątek i jeszcze żyje i Twoje pytanie jest realne to odpowiadam - z stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samuelu...Samuelu, nadal nie znalazłeś swej wybawicielki z trosk wszelakich ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel2016 Bartek
Cóż, jak widać nie ;(. Myślę, że czas kończyć śledzić owy wątek (jako, że autor raczył już wcześniej zrezygnować) i pozwolić mu umrzeć śmiercią naturalną, jakich w sieci wiele. Po za kilkoma pytaniami które padły wyżej w temacie mojego odrębnego wątku, brak chętnych kobiet. W związku z powyższym temat zamykam, gdyby jednak któraś z dziewczyn miała chęć na kontakt, mail jest powyżej, dodatkowo gg 59490809 (raczej, nie będzie aktywne zbyt długo). Pozdrawiam wszystkich śledzących wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seksik teleofn. Czasami aż za bardzo otwarta, czasami zaś nieśmiała brunetka, która niedawno ukończyła 21 lat z chęcią podzieli się swoimi pierwszymi doświadczeniami seksikualnymi. Moje zdjęcia są tutaj:http://www.sextelefon.co.pl/9.html Mam miły i ciepły głos, który opowie Ci o tym jak wyglądam i jakie uwielbiam pozycje seksikualne w trakcie intymnych spotkań. Jeżeli tylko wykonasz do mnie telefonik opowiem Ci o tym wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam 18 lat i poszukuje milego Pana z kultura osobista na sex telefon. Tutaj są moje fotki i nr tel:http://sexphone.pl/32.html. Jesli podobnie jak ja strasznie podnieca Cie cos takiego zadzwon, a obiecuje, ze moje jeki podczas masturbacji sprawia, ze poczujesz sie jak w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×