Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety po 30 roku życia wolicie młodszych czy starszych mężczyzn do związku?

Polecane posty

Gość gość

młodszy czy starszy? i dlaczego tak wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy. Bo lubię starszych facetów. Nigdy się nie spotykałam z równolatkiem albo młodszym. Z młodszych to są fajni kumple, ale nie patrzę na nich pod takim kątem nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko starsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo aspiruję w górę, nie w dół. Od starszego mogę się czegoś nauczyć, starsi są seksowniejsi, poza tym, nie bardzo widzę się z 10 lat młodszym chłopakiem. On idzie na studia, imprezuje w akademiku, a ja mam własne mieszkanie, samochód, pieniądze i jestem zmęczona po pracy? Nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie każdy imprezuje, studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvalch ca
No to będzie przykład. Ona: kobieta około lat 30, trzy stopnie studiów, pracuje w zawodzie. Załóżmy, że jest psychologiem klinicznym. On: chłopak 20 lat. Skończył gimnazjum, potem pracował i robił zaocznie zasadniczą szkołę zawodową. Załóżmy, że to mechanik. Pytanie: O czym oni mają ze sobą rozmawiać? Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woleć to sobie można. Ja od zawsze preferowałam nieco starszych (tak około 5 lat). I co? Wyszło tak że zakochałam się i poślubiłam młodszego. Podobnie jest z wyglądem. Niby mamy jakieś preferencje, wyobrażamy sobie nasz ideał, a tracimy rozum dla osoby która zupełnie go nie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się zawsze trzymam swojego typu. Nigdy nie zakochałam się w facecie, który się w nim nie mieścił. Podobnie z wiekiem. 8 + chciałam i 8+ mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam zawsze mam mlodsza kobiete mozna z nia o czyms porozmawiac bo sa bardziej dojrzale niz faceci a co do tych stoni naukowych? To jezeli facet jest b wyksztalcony np lekarz a ona krawcowa. To o czym maja rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gvalch ca, obydwoje są fanami mangi i anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodszych, bo swa radoscia i energia umilaja zycia. staruchy juz ciagnie blizej do ziemi/do dola, zrzedliwe to i wyrachowane. tylko destrukcje sieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ja tez Wole mlodsze starsze sa do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Ja zawsze miałam starszego a i teraz tak jest. Nie wiem czy nadawalabym się do związku z młodszym ale chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety zawsze wola starszych dlatego 25 letni chlopacy sa w zwiazkach z 15 latkami a 30 letkowie z 20 latkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko te kobiety co są słabe wola starszych, silna kobieta nie potrzebuje drugich portek w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równolatek albo kilka lat starszy. Bylam keidys z 5 lat mlodszym i tylko czas zmarnowany. Nigdy nie bylam z facetem starszym o wiecej niz 6 lat ode mnie. Obecny facet jest rok mlodszy ale rok jeszcze moze byc, zreszta nie widac tej roznicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rozbija sie o to ze kobiety chca byc utrzymywane a mlodszy czy rowiesnik nie jest w stanie tego zapewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie facet po 25 roku życia zazwyczaj jest ułożony i ma własny sanochód i dobrze płatną prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka stara baba po trzydziestce to sobie może woleć, ale i tak fuks, jak w ogóle kogoś znajdzie. A już młodszych? A który niby młodszy chciałby starą babę? Chyba tylko taki, który szuka drugiej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka stara baba po trzydziestce to sobie może woleć, ale i tak fuks, jak w ogóle kogoś znajdzie. A już młodszych? A który niby młodszy chciałby starą babę? Chyba tylko taki, który szuka drugiej mamusi. no cóż dziecię moje drogi, ja tam mam 40 lat i mimo średniej urody i wyraźnej niechęci do szybkiego uprawiania seksu nie mogę się opędzić od młodszych adoratorów o 8,9, nawet 12 lat młodszych. i nie, nie trzeba im dopłacać. Co zabawne zdecydowanie preferują równolatków, albo nieco starszych ode mnie, a los podtyka mi ciągle jakiegoś małolata, który sie zakochuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mna tez ogladaja sie mlodsi i to duzo, zeby to jeszcze 5 lat ,a nie wiecej. Niewielka roznica wieku nie ma wiekszego znaczenia,ale te 10 czy powyzej to juz za duzo. Z przyczyn biologicznych pociagaja mlodsi;p. Ale do zycia...no nie wiem. Poznalam w swoim zyciu jednego ogarnietego 25 latka i gdyby byl ciut starszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole mlodszych, zawsze woalalam. Moze dlatego,ze sama wygladam bardzo mlodo i w glebi duszy jestem dziecinna troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żw24
Ci którzy piszą, że kobiety 30+ sobie mogą woleć itp. to chyba amatorzy małych dziewczynek >.< Właśnie po 30'ce zyskują kobiecości, a jak mają poukładane w głowie i o siebie dbają, to mogą przebierać wśród adoratorów jak chcą; na ogół to słabe mentalnie leszcze gustują w młodszych trzpiotkach, bo równolatkom nie mają czym zaimponować... o starszych nie wspominając. Jako facet sporo w życiu o kobietach przegadałem z innymi facetami (czy chociażby cholernie częste ocenianie nieznajomych) i za Chiny nie mogę sobie przypomnieć, żebym spotkał się z opinią starsze=gorsze, no ale co taki przeciętny gówniarz może zaoferować kobiecie? Trzeba być kozakiem i w tej akurat kwestii nie fizycznie, a po prostu życiowo (więc i też umysłowo). I chociaż sam preferuję najbliższą mi grupę wiekową, to za najzdrowsze uważam związki starsza kobieta z młodszym facetem, to zwykle związki silnych osób, jak wyżej facet kozak, kobieta raczej niezależna, a facet stary i młoda dziewczyna to kojarzy mi się, z typem zmuszonym do gustowania w nieogarniętych trzpiotkach i dziewczyną zdecydowanie zależną, nierzadko ordynarnie szukającą sponsora... Oczywiście wyjątków nie brakuje, ludzie są różni, a miłość ślepa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarena

Rozumiem że mozna mieć 40 i woleć młodszych w sensie takich co mają te 30-35 lat. W tym wieku faceci rzeczywiście są najprzystojniejsi. Ale żeby gustować w takich 20-25 latkach co wyglądają jak chude wypłosze? To już raczej desperacja. Ale tacy mają wysokie libido i nawet i 40latka im przypasuje więc te korzystają. 30 latkowie są już bardziej wybredni i na 40latki nie zwrócą już uwagi. 40 to juz tylko chcą młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola o kocim spojrzeniu

2-4 lata to żadna różnica w dzisiejszych czasach.Ważne żeby przypaść sobie do gustu z wyglądu i charakteru.

Sama mam faceta 2 lata młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młodszych😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy od kobiety, mam kolezanki ktore wola tylko 5-10 lat starszych, penie znajda sie takie co tylko 5 lat mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby

Młodszych 🙂 I młodsi wolą mnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×