Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety po 30 roku życia wolicie młodszych czy starszych mężczyzn do związku?

Polecane posty

Gość MeeMee
Dnia 22.07.2016 o 14:30, Gość gość napisał:

Taka stara baba po trzydziestce to sobie może woleć, ale i tak fuks, jak w ogóle kogoś znajdzie. A już młodszych? A który niby młodszy chciałby starą babę? Chyba tylko taki, który szuka drugiej mamusi.

Mam 34 lata, mój były miał 33 ale mentalnie... Teraz byłam na randce z 30 - poza tym, że brak chemii i totalnie mi nie spasował to Twoja teoria jest z dupy 😛 Teraz zaczynam romansować z kolejnym trzydziestoparolatkiem. Młodszy... może i dobry na romans, ale jeśli mentalnie - bo wiadomo, że faceci zawsze są do tyłu od kobiet z dojrzałością - jest poniżej poziomu to niestety... Dlatego też kobiety wolą starszych jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amam
4 godziny temu, Gość MeeMee napisał:

Mam 34 lata, mój były miał 33 ale mentalnie... Teraz byłam na randce z 30 - poza tym, że brak chemii i totalnie mi nie spasował to Twoja teoria jest z dupy 😛 Teraz zaczynam romansować z kolejnym trzydziestoparolatkiem. Młodszy... może i dobry na romans, ale jeśli mentalnie - bo wiadomo, że faceci zawsze są do tyłu od kobiet z dojrzałością - jest poniżej poziomu to niestety... Dlatego też kobiety wolą starszych jednak.

Masochistka, co to starsi  od ciebie się tobą nie interesują ze z młodszym się musisz umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arklaa

Starsi są i dojrzalsi i przystojnkejsi. No tak do 40, potem faktycznie dziadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Młodszy. Bo aktywny, energiczny, z ikrą, iskrą, chce mu się żyć, no i to cialo, ta skóra itd... 🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat bez sensu, bo żaden normalny (nie desperat) facet nie zwiąże się ze starszą kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKEA
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Temat bez sensu, bo żaden normalny (nie desperat) facet nie zwiąże się ze starszą kobietą. 

No to znam jednego takiego desperata. Własne mieszkanie, 4100 na rękę, auto, 70 000 na koncie, związany z 10 lat starszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Temat bez sensu, bo żaden normalny (nie desperat) facet nie zwiąże się ze starszą kobietą. 

To ty nie wiesz że NA STAREJ PICY MŁODY SIĘ ĆWICY ?

Widać mało wiesz o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość łysy82 napisał:

To ty nie wiesz że NA STAREJ PICY MŁODY SIĘ ĆWICY ?

Widać mało wiesz o życiu.

A co ćwiczy stary na grubej zboczonej prostaczce? Co nim kieruje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tak samo
On 22.07.2016 at 16:47, a guest guest wrote:

I prefer younger people, I've always voiced. Maybe because I look very young myself and in my heart I am a childish little :)

I subscribe to it because I have exactly the same. I look pretty high-school despite being 31 years old. And people feel me like I'm 10 years younger.  I do not like older men (I am talking about a specific difference of about 10 years, because such a 2-3 years difference is nothing).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość IKEA napisał:

No to znam jednego takiego desperata. Własne mieszkanie, 4100 na rękę, auto, 70 000 na koncie, związany z 10 lat starszą. 

A świnie latają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaa
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A świnie latają.

a czemu? moj ojciec to samo, mama 10 lat starsza i o niebo zdrowsza od niego, gdyby nie ona to nie mialby sie kto nim zajac boto rzadka choroba. Wiek nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolę starszych bo młodsi mi się jacys tacy dziecinni wydają... Ale sporo starsi z drugiej strony mają swoje wady takie, że bywają trudni z charakteru, tacy już mają swoje nawyki i tego nie zmienisz, poza tym często lubia rządzić młodszą partnerką. Ale za to czesto są bardziej poukładani życiowo i bardziej staraja sie w łozku, wiec coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskownica

Starsi to tragedia komunikacyjna, nawyki, dewiacje, nałogi. Odsetek normalnych po 40-tce może gdzieś siedzi, ale widocznie nie szuka związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość piaskownica napisał:

Starsi to tragedia komunikacyjna, nawyki, dewiacje, nałogi. Odsetek normalnych po 40-tce może gdzieś siedzi, ale widocznie nie szuka związku.

No to prawda, zazwyczaj faceta po 40-stce juz nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa33

Najlepszy równolatek, albo starszy do 10 lat max, lub młodszy, ale z 2 3 lata max, nie więcej. Mam 33l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Te, co wolą starszych to pewnie mlode 20letnie siksy,  lubiące facetòw po 30tce. 

Ja mam 31lat i preferuję rowiesnikow oraz 2-3 lata mlodszych bądz starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stare baby tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja jestem po 40  :classic_blink: Ciężko w tym wieku dociera do człowieka ile ma lat :classic_biggrin:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdod

ja przy wyborze facet kieruje sie innymi rzeczami, sama np. wyglądam na dużo młodszą niż mój wiek wskazuje nikt mi nie daje tyle lat co mam i nie chciałabym faceta którzy szybko by sie posypał. Taki 26 latek przypuśćmy może teoretycznie jeszcze długo wyglądać a taki 35 latek? oni już w tym wieku wyglądają poważnie. Teraz piszę trochę jak mężczyzna, ale oni mogą takimi kryteriami oceniać kobiety to ja też mogę ich starcze ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdod

w życiu nie można mieć wszystkiego albo bierzesz młodszego i może być lekko dziecinny albo starszego co będzie mu sie nic chciało albo będzie rządził młodszą na zasadzie ja starszy to ja wiem lepiej. Chyba najlepszy jest ktoś w zbliżonym wieku do nas, tak mi się wydaje. Chociaż jak byłam dużo młodsza to wolałam dużo starszych facetów bo wydawali mi sie dojrzalsi, ale to było kiedyś. Rozumiem młode dziewczyny które wolą starszych, przecież taki 20 latek jest zazwyczaj mentalnie niedorozwinięty i dziecinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdod
Dnia 20.11.2019 o 18:16, Gość gość napisał:

Młodszy. Bo aktywny, energiczny, z ikrą, iskrą, chce mu się żyć, no i to cialo, ta skóra itd... 🤤

Znam poważnych i zrzędzących 20 paro latków i bardzo energicznych facetów po 30-stce a nawet 40-stce. Wiek o niczym nie przesądza.... nie tworzy reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×