Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mężczyźni depilujcie klatę bo obrzydzacie tym widokiem kobiety

Polecane posty

Gość gość
..a po jej wydepilowaniu pomalujcie jeszcze paznokcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy facet ma jebać potem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam owlosiona klate
a skoro same lubicie owlosionych facetow, to jak z wasza depilacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety się depilują to meżczyzni powinni taki facet jest bardziej zadbany i nie obrzydza płc***ięknej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam owlosiona klate
miało być: z waszą depilacją? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewydepilowany facet to brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odruchy wymiotne jak widze faceta z niewydepilowaną klatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie pacz dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo tak gladki tors, zero wlosow pod pachami i wygolone jaja:) estteyczniej i bardziej higienicznie taki facet zawsze ma u mnie plusa a slowy na plecach albo cala klata we wlosach i fredzle pod pachami jeszcze latem -rzyg:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak depiluje to dba o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I najczęściej tylko o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. i o te dziewczynki coby nie rzygały gdzie popadnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak... i do tego jeszcze brwi wydepilowane i odrysowane od ajfona :p paznokcie wymalowane i co jeszcze? błyszczyk na ustach? a potem chodzą takie zniewieściałe trąby bez jaj. Wydepilowany to nie znaczy czysty i higieniczny, nie mylić proszę pojęć. To tak jak powiedzieć, nie muszę się kąpać bo używam antyperspirantu, a on działa 48h tak w reklamie mówili!!! Puste dziewczynki... rzygać to się chce od waszych tapet, wapno i tynk to się na budowie kładzie a nie na dziobie, a oponki zimowe w garażu a nie leżakuje z nimi na słońcu... o zgrozo... w stroju dwuczęściowym lub co gorsza topless!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak trąby bez jaj? :O Z jajami.. łysymi jak kurze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam owlosiona klate
a ja sie pytam: sa tu owlosione dziewczyny, czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba se kpisz. Nawet nie ma mowy żebym golił klatę. haha ale pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORILLA
tak tlumaczcie to sobie ze jak wydepilejexcie klaty i pachy to bedfziecie pedzie i zniewiesciali wiekszych glupot nie czytalam znam meskich przystojnych facertow bez wlosow w tych miejscach ktorzy z pedalstwem nic wspolnego nie maja a dla was meskosc to te oblesne wlochy lewandowki to pedal? kazdy sportowiec prawie go;li klate i pache? oni wszyscy to pedale? tak samo modele i wiekszosc znanycch ludzi? pedziem jest Ryan Goslin ojciec 2 dzieci ? i mnostwo innych bo maja gladkie torsy? mozna sie myc ale wlosy zatrzymuja pot i brud, higiena owlosionej skory jest trudniejsza, dodatkowo wlosy sa nosnikiem zapachu bardzo duzym wiec o wiele lepiej pachnie facet tam na dole ktory przynajmmniej podgala jaja niz taki z buszem. Tak samo pachy.Psikacie te pachy dezodoprantem i potem dzisiw sie ze sie pocicie jak polowa produktu na klakach sie zatrzymuje:-O jeszcze lepsi sa tacy co wymagaja wygolonej na 0 cipki i gladziutkiego ciala a sami zarosnieci jak malpy i to w XXI wieku nawet moj ojciec majacy 60 lat dba o siebie i latem goli pachy a na klacie to ma 15 wloskow i plecy i brtzuch gladki a nie klaczory ale wmawiajcie sobie dalej ze z brzuchami piwnymi i innymi wadami wygladu jestescie taaacy mescy bo nie golicie zbednego owlosienia a ci co robia to pedzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taki Tfuj fetysz to wąchanie faceta od dołu i pod pachami? :O fuj! fuj! fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tlumaczcie to sobie ze jak wydepilejexcie klaty i pachy to bedfziecie pedzie i zniewiesciali wiekszych glupot nie czytalam x A ja nie czytałam większych głupot, niż "facet z niewydepilowaną klatą to brudas". Czysty, zadbany mężczyzna z futrem - to jest to. Golenie nie zastępuje mycia, ale niektórzy o tym nie wiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do CORILLA Nie umiesz czytać? Nie chodzi o pachy, tylko o klatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam owlosiona klate
gość dziś , a u Ciebie z depilacją jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam takiego problemu, nie rosną mi włosy na piersiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam owlosiona klate
chodzilo mi o strefe intymna rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORILLA
nie wacham idioto ale przy seksie oralnym czuc zapach tych wlosow nawet jak facet sie myje a spocone pachy czuc nawet z daleka umiem czytac , ci co nie gola klat zcesto tez nie gola pach i miejsc intymnych umiarkowane owlosienie na torsie ok- ale niektorzy chodza z buszem dla mnie gladki tors jest ladniejszy a w pedalach nie gustuje w Niemczech jest norma ze mlodzi faceci gola zbedne owlosienie, a tu ciemnogrod nie chcesz to sie nie depiluj ale nie nazywaj innych ktorzy to robia zniewiescialymi albo pedalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma być męski, dobrze zbudowany, z klatą owłosioną, najlepiej jak Perepeczko, który grał Janosika. Jakimiś pedziami z wygoloną klatą to się jarają dziewczynki z gimbazy, a nie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORILLA
tak to sobie tlumacz wiekszosc kobiet 25-35 woli gladkie cialka a nie owlosione jak u malpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak można lizać penisa masakra to nie służy do lizania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corilla czy jak ci tam, może przedstawić jakieś badania, gdzie rzekomo kobiety wolą wydepilowanych lalusiów? Bo ty śmieszna panienko z gimnazjum to nie jest większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak można lizać penisa masakra to nie służy do lizania :/ x Jak najbardziej służy do lizania, to jest prawdziwy odlot dla faceta. Nie wiesz dziecko co dobre, ale jak dorośniesz, to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam owlosiona klate
a mnie boli, jak kobieta woli owlosionych facetow, ale sama sie goli "na zero"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×