Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Aifoz
Gościu ja byLam tydzień po ale wysuchawszy mojego wyznania ze mam pozytywny test ciażowy kazał mi za 2 tyg iśc na usg dopochwowe więc Twoj albo Ci bete zleci ( mój to olał) albo każe się umowic tak około 6 tyg na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
i ja zaczynam starania o pierwsze dziecko, to nasz pierwszy cykl, ostatnia @ 21.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Afrodit
ja też zaczynam starania, ostatnia @21.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
gościu za wcześnie tydzień po @. ginekolog zobaczy ciąże dopiero ok 6 tygodnia wcześniej wizyta nic nie da bo bedzie kazał przyjść za miesiac a więc gratuluje 2 kreseczek ale umówić się radze dopiero koniec sierpnia/początek września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
i ja zaczynam starania o pierwsze dziecko, pierwszy cykl. Ostatnia @ 21.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toska 88, ale czy jak zrobi usg dopochwowe to nie zobaczy ? coś mi się wierzyć nie chce, skoro pęcherzyk owulacyjny widzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina2605, Martyna1111 - pójdę do niej jeszcze w czwartek i zobaczę, jak będziemy się dogadywać, powiem jej jeszcze raz, że staramy się o pierwsze dziecko itd, jak będzie nie miła i będzie mi prawiła morały, to zrezygnuję z niej i pójdę do innego, bo już nawet szukałam jakiegoś :) a termin @ u mnie niedługo, za 3 dni niby, ale te moje ostatnie cykle są różne i dość długie niż poprzednie miałam, więc nie wiem dokładnie kiedy mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Aifoz fajnie tak totanie odpuscic i nie myslec i widzisz jaki traf mieliscie :) oby teraz sie tez szybko udalo. Afrodit trzmam kciuki zeby szybko sie udalo:) tak samo mialysmy @ ilo dniowe masz cykle? Onaa trzymam kciuki obys zobaczyla II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Gościu ale co Ci z pęcherzyka. Ze jest to ci beta skacze ale czy jest serce jest ważne a to przed 6 tyg bez szans a to Cie przecież najbardziej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Ona a nie za wysokie troszkę cos mi się zdaje ze do 2 jest norma. Ja miałam 1,6 zawsze - badam często bo mam guzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 września 2015 robiłam też tsh i wynik był: 1,66 mlU/l, a dzisiaj 2,16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
hmmm to wygląda jak w normie tylko ze pamiętam jak mi endokrynolog zaznaczył ( nie mogłam sie z nim spotkać po odbiorze wyników) ze jak jest mniejsze niż 2 to ok a jak większe to mam przyjść..Wiesz mną się nie sugeruj bo może mówię źle tylko odpisałam bo pytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Lisa i anq gratulacje. Ewelina2605 u mnie cisza nadal nie ma @ rano brałam nospe a teraz w normie ale powoli zaczynam się martwic. Aifoz dawno cie nie bylo? Juz po urlopie? Becik29 a @ sie rozkrecila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Bo Tsh do 4 to norma laboratoryjna, a poziom powinien sie utrzymywac do 2 albo 2,5 zeby mozna bylo powiedziec, ze jest ok :) Gosc - Pecherzyk widac bo pecherzyk jest wiekszy niz komorka jajkowa :/ a ta dopiero rosnie, wiec ani serduszka jeszze nie bedzie ani zarodka zapewne... takie badanie pomoze Ci tylko okreslic czy jajo zagniezdzilo sie tam gdzie trzeba czyli w macicy. Ja na pierwsza wizyte ide 2,5 tyg po tym jak test wyszedl pozytywny. Bedzie to 5t6d czyli koncowka szostego tygodnia. Poszlabym pozniej ale musze brac dzien wolny a ciezko z sezonie urlopowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
gościu tu chodzi o bicie serduszka wcześniej lekarz nie jest wstanie stwierdzić czy to ciąża czy zbliżająca się miesiączka. ja byłam w pierwszej ciązy po miesiącu od zapłodnienia i kazał wrócić za miesiąc także dopiero od 6 tygodnia założą ci książeczke ciązową. poza tym wiele wczesnych ciąż... ah nie ważne nie będę nikogo straszyć. 6 tygodni i już:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny beta 2,63 :( zostaje mi tylko czekać na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Ja dzisiaj po drugiej becie. Wyszła ponad 400 także wszystko okej bo w 48h wzrosła o ponad 100%. Jak na początek piątego tygodnia to wszystko w normach. Ide w czwartek do gin. pewnie jeszcze nic nie zobaczy ale chce się chociaż troche uspokoić przed wyjazdem na wakacje, bo kolejna wizyta bedzie mogla byc dopiero w drugiej polowie sierpnia. Jak narazie mówi, że niepotrzebnie się denerwuje bo póki co jest wszystko okej. A jak u was DZiewczyny wyglądały pierwsze tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam linie od pepka w dol czy to oznaka ciazy? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawronkowa super wynik, dbaj o siebie i maluszka :) Karolcia głowa do góry może w następnym cyklu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Karolcia przykro mi :( ale nie trać wiary uda się zobaczysz. Gawronowa super gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomozcie z ta linia prosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaa tsh masz zdecydowanie za wysokie jezeli chodzi o zajscie w ciaze. Moja ginekolog mi powiedziala, ze max do 1,5. Mimo ze normajest niby do 4. Ja dla porownania mam 1,23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina ja tez lubie takie rozne igraszki, jeszcze z polaczeniem z alkoholem to juz bomba :-) teraz mam ochote wczuc sie w obca kobiete i zapomniec o jakichs staraniach, o malzenstwie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Aifoz sorry mialo byc fo ciebie, ze tez tak lubie :-) a fo Eweliny mialo byc, ze u mnie w sumie prolaktyna jest za wysoka po obciazeniu, ale ja mam troche stresu czasami i ogolnie to dopiero wzielam dwa razy ten lek wiec watpie zebym terazzaciazyla alemoze w przyszlym cyklu sie uda. Teraz mam 8 dni do @. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Martyna, ja właśnie nie wiem, kiedy mam spodziewać się @. Zakładam, że gdzieś 12-13 sierpnia. Moje cykle są coraz dłuższe... :( Byłaś na tych badaniach i widzę że już coś działasz. A ja się zastanawiam, czy może powinnam się wybrać... parę lat temu miałam badane jajniki przy okazji zapalenia pęcherza i lekarz powiedział, że mam małe torbiele... zastanawiam się, jak jest teraz i czy może to jest jakiś problem... Caroline, a jak dzisiaj? Nadal bez @? Jeszcze tydzień i trochę i ze mną się zrównasz :P Skoro tak długo @ się nie pojawia, to może się udało? S992, a jak u Ciebie? Który dzień cyklu? Ja też chyba daruję sobie testy owu i monitorowanie.. a może w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Martyna nie martw się niczym fajny wieczór się Wam szykuję, zapomnijcie się i poszalejcie :) uda się napewno jak nie w tym cyklu to w następnym zobaczysz kiedyś się nie doczekasz @ ;) jak masz wysoką po obciążeniu to naprawdę nie ma się czym martwić to unormujesz. Ciesz się z fajnego wieczorku z mezem może o to chodzi żeby właśnie się zapomnieć i nie myśleć o tych staraniach tylko czasami ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Karolcia :( ale w końcu musi się nam udać, w lipcu dużo II kreseczek było, my też je w końcu zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wysokie mam tsh? naprawdę? ciekawe, co mi powie na ten temat ginekolog. Czy najpierw muszę iść z wynikami do rodzinnego i z nim skonsultować i w czwartek do ginekologa, czy tylko wystarczy do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×