Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość smutnaJaaa
o to ju zakupy od razu zrobiłąś:) i takie bardziej męskie kolory :) pomysł fajny chociaz ja wolę takie subtelne tak jak ktoras pisała pod talerzem czy gdzies w ukryciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
haha, przynajmniej się przydały rzeczy z mojej kilkuletniej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
haha, przynajmniej się przydały rzeczy z mojej kilkuletniej kolekcji ;) Generalnie ja osobiście naprawdę się dziwie jak ktoś jest w stałym związku, jest pewny drugiej osoby i zwkleka z decyzją o dziecku. W dzisiejszych czasach gdy tyle się słyszy o problemach z zajściem w ciąże, nie wspominając o poronieniach ;( Mam 25 lat i naprawdę nie uważam, żebym miała być młodą mamą, albo raczej za młodą... Bardzo byśmy chcieli mieć 2 lub 3 dzieci a to wszystko trwa... W naszym przypadku powiedzieliśmy sobie na początku, że jakbym do 30tki nie zaszła w ciąże, to bardzo pomyślelibyśmy o adopcji. Zawsze mażyłam o byciu mamą a nie wyobrażam sobie obudzić się w wieku 40lat i zdać sobie sprawę z tego, że może już być za późno... Trzymam za Was Kochane kciuki! Nie myślałam, pomimo wielkich marzeń, że mimo wszystko tak szybko się uda tym bardziej z moimi problamami hormonalnymi. Oby teraz wszystko było okej.... Ps. Macie jakieś oczekiwania co do płci dziecka? Wiem wiem, że najważniejsze żeby było zdrowe... ale tak strasznie marzy mi się Córka - Kaja :) Może mój limit szczęścia jeszcze nie został wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Gawronkowa gratulacje kochana :) super niespodzianka dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Różowy_Kordonek - wszystko na to wskazuje, że kwiecień ! kalkuluje na 8mego dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Gawronkowa ślicznie;) Jak kwiecień to będzie Baran ;) ciężkie charaktery u kobiet. Za to mężczyzn bardzo lubię z pod tego znaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gawronkowa 25 lat to dobry moment na podjęcie tak ważnej decyzji wydaje mi ze nawet idealny :) KateA92 ja jak wychodziłam za mąż miałam 22 lata. A wy dziewczyny? U nas duchota i tez idzie burza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
caroline19 dziś robiłam rano ale 1 krecha. nakupiłam ich tyle że sobie co 2 dni dla emocji robie:-) he he. owulka była 22 lipca a @ ma być piatek / sobota więc jeszcze ze 3 razy sobie zatestuje a co tam:-) jestem dobrej myśli ale się okaże. fakt że testy sa czułosci 25 . dziś zamówiłam takie o czułosci 10. na allegro dużo tańsze a zawsze dają jakąs nadzieje:-) w piątek urodziny męża i chciałabym dać mu 2 kreseczki w prezencie ale różnie to w życiu bywa. śluz zanikł ( jest ale nie tak dużo ja było i kremowy i gęsty) piersi obolałe strasznie i to charakterystyczne kłucie które daje mi nadzieje. to pierwszy cykl starań więc jak się nie uda to jeszcze wiele przede mną:-) ale po datach 2@ patrząc to kilka dziewcząt przede mną powinno się chwalić osiągnięciami:-) mąż by chciał żeby się jeszcze nie udało bo teraz wniebowzięty a jak się uda to może często boleć głowa w łózku:-) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Czuje sie tu staro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
gawronkowa również miałam z synem termin na 8 kwietnia ( a raczej z domniemaną córką:-)) urodził się 28. marca. ale to naprawde fajna pora roku na malucha dlatego teraz staramy się o nastepne bo też bym chciała żeby było kwiecień /maj. do lata już całkiem fajne dziecko mój nawet się już kąpał w basenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
toska to miałąbyś super preent dla męża, do piątku jest troche czasu wiec kto wie :) a co do wieku w jakim braliśmy śłub to ja miałam 25,5 a MM 26,5 i wszysyc sie dziwili i odradzali bo w takim młodym wieku, gdzie nam się śpieszy przecież wśród znajomych nikt jeszcze nie myśli o ślubie itp itd w sumie może i młody wiek na ślub, ale na dziecko dla nas był zdecydowanie zamłody bo 25 lat to sie konczy studia a gdzie aplikacje, podyplomówki itp itd. ale nie śłuchaliśmy i zrobiliśmy jak chcieliśmy :) najbliższa rodzina dostała zaproszenia z data i godzina i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
małła wiek nie ma znaczenia! mamy tyle na ile się czujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
ja w lutym skończyłam 25 lat a w sierpniu wyszłam za mąż :-) męża znałam 1.5 roku po 3 miesiącach mi się oświadczył:-) 10 sierpnia już 3 rocznica ślubu :-) i wcale nie uważam że to za szybko tym bardziej że on jest 5 lat starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
gawronkowa ja również marze o córci.miała by na imię NELA:-) no ale jak by był 2 syn to też by bylo dobrze bo wszystko dla niego zostało po Natanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jaa pisałam wcześnie moze nie doczytałaś, pytalam skąd jesteś bo pusalas ze jej jakiś dobry lekarz w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gawronkowa cudowne! Szczegolnie ta kartka zostaniemy rodzicami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Gawronowa moje gratulacje ;) też jakoś stara się tu poczułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anq05
25 lat i za młoda mama? Ja mam 25 lat i się staramy z mężem o drugie maleństwo! :D Pierwszy za miesiąc skończy 3 lata ;D Wyszłam za mąż mając 21 lat, urodziłam rok później w wieku 22 lat ;) i teraz poczułam, że czas na rodzeństwo :) ale ja zawsze inna byłam, chciałam męża dzieci :D nie cieszyły mnie imprezy, może też temu, że ze wsi jestem ;p bo u nas to nomralne ;) nie udzielałam się ale z czytaniem jestem na bierząco ;) więc wszystkich 2 kreseczek gratuluję i trzymam kciuki za pozostałe :D ja testuję w środę ;D wtedy mam dostać @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Witaj anq05:) Uważam ze w kwestii planowania dzieci wiek nie ma znaczenia. To trzeba poczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Witaj anq05:-) to w srode obue bedziemy czekac zeby @ nie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnajaaa
caroline jestem z Zamojszczyzny. nie wiem o jakim lekarzu była Nowa bo gin poprostu powiedział za w razie jakichś badań itp to trzeba pojechać gdzieś dalej ale nie do Zamościa bo tam niema sensownych a do Lublina. a 25 lat to ja słyszałam że na ślub to jest zamłody wiek a o dzieciach nie było m owy. zresztą moja mama która bardzo młodo miała dziecko czyli mnie powtarzała żeby uczyć się małej błędach bo to nie jest wiek do pieluch itp. a urodziła mnie jak miała 25 i 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny patrzcie jak dziwnie jest odbarwiony test z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce się pokazac link :-( w kazdym razie test caly się zaciemnil, widać kreske kontrolna a w miejscu gdzie powinna byc druga jest tlo biale nie zaciemnione. Pierwszy raz widze ze tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Trzymam za wszystkie testujace kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anq05
Małła dokładnie ;D S992 mam nadzieję, że tym razem zobaczysz te dwie kreseczki ;* że obie zobaczymy :) Każdy ma inne spojrzenie na wiek i macierzyństwo :) Ja gdybym się cofnęła w czasie zrobiłabym dokładnie to samo :) Uwielbiam być żoną i mamą :) A mam koleżankę, która ma 37 lat i twierdzi, że ona nigdy za mąż nie wyjdzie i nie chce słyszeć o własnym dziecku. Tak że co jedna to inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
To i ja dołączam to grona staruszek :) anq trzymamy kciuki za testowanie! Ewelina robisz testy jeszcze czy ten śluz co pisalas świadczył o ovu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam 25 lat i wiecie co? Wole teraz za mlodu sie "pomeczyc", mam duzo sily, odchowam dzieci i po 40 bede szalec z mezem :-) czasami sie wszystko odklada a potem po 30 okazuje sie, ze nie mozna miec dzieci. A poza tym tez mysle o tym, ze chcialabym miec wnuki, patrzec jak dorastaja, spedzac z nimi aktywnie czas, dozyc byc moze prawnukow. Wiec dla mnie to idealny czas na zostanie mama , a nawet nie uwazam, zeby to bylo jakos za wczesnie, wrecz troche za pozno. A ktos napisal, ze to nie jest dobry czas na pieluchy. Ja natomiast po 40 nie chcialabym juz chodzic na wywiadowki i uczyc dziecko liter czy wierszy na pamiec, wtedy juz chcialabym korzystac z mezem z zycia. Teraz mam sile i checi na wychowywanie dzieci a im bede starsza tym mniejsze prawdopodobienstwo. Ale oczywiscie sa przypadki kiedy ludzie decyduja sie pozni na dziecko, nie uwazam tego za zle, kazdy ma prawo miec dzieci kiedy chce . No moze troche nie rozumiem kobiet po 40 roku zycia bo jednak wzrasta prawdopodobienstwo chorob u dzieci. No i dzieci szybko moga stracic rodzicow, a wnuki dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ten gosc to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz z tym wiekiem to różnie. jest. u mnie w pracy dziewczyn które mają 3 dzieci np. i mają porównanie bo pierwsze miały po 20 c ostatnie 35 + to mówią że to późniejsze macierzyństwo jest lepsze. człowiek na więcej cierpliwości czasu chęci. dużo więcej czasu poświęca dziecku i robi to dużo bardziej świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Tak Caroline dziś zrobiłam jest już kreseczka widoczna ale blada więc negatyw ale widzę ze coś się dzieje a co do sluzu to dziś już takiego nie mam jak wczoraj zobaczymy co wyjdzie. Już się nie nastawiam że się uda. A Caroline co tam u Ciebie dalej czekasz @ kurczę moze faktycznie to ciąża jak masz szyjke wysoko zamknięta, a masz jakiś sluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×