Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Malła, Prolaktyna po Bromergonie ładnie spała już po 1,5 miesiąca; najpierw brałam pół tabl., potem całą i jak spadła do połowy normy wróciłam znów do połówki na podtrzymanie tego poziomu. Dobrze reagowałam na ten lek a słyszałam o różnych objawach. A co do miesiączek nic nie wskazywało na mój problem z PRL ponieważ miesiączkuję bardzo regularnie co 28-29 dni. Ale moje siostry mają z tym problem dlatego pierwsze badanie jakie zrobiłam to właśnie PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do niedrożnych jajowodów nie ma objawów. Nie widać tego także w zwykłym obrazie USG. Trzeba zrobić badanie-zabieg żeby się dowiedzieć. Nie wiem co dalej czy mój gin będzie chciał udrażniać drugi czy na razie będziemy czekać na efekty po tej dobrej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że poruszacie tematy testów owulacyjnych i robieniu testów ciążowych przed @. Na początku też robiłam ale postanowiłam odpuścić, żeby nie zwariować. Miesiączkuję bardzo regularnie-owulacja przypada mi książkowo w połowie cyklu -kilka miesięcy USG pod rząd to potwierdza. Nie robię żadnych testów owu tylko regularnie się przytulamy z mężulkiem i cierpliwie czekam czy przyjdzie @. Niestety dotychczas cały czas przychodzi :( Nie badam też śluzu ani temp bo bym chyba oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska @ za 9 dni plus minus.. zobaczymy. . A jak nie to zaczniemy od Nowa Może nam uda się strzelić na 9 rocznice ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wiolochna o które maleństwo się staracie? Australia skąd jesteś? Jestesmy dzielne i nie poddajemy sie wiec walczymy do konca zwłaszcza o maleństwo. Ana ja robiłam wczoraj test i negatywny w 44 dc a 27 - 30 dc miałam ten pokażą sie w niewielkiej ilości śluz z brązowymi niteczkami utrzywywal sie 4 dni i znikł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
caroline29 u mnie @ ma być 16 sierpnia. do czwartku bolał mnie lewy jajnik, czyli jak zwykle do końca owulacji, albo mam na nim torbiel, tego jeszcze nie wiem, bo te same objawy mam w sumie co miesiąc a w ciążę i tak nie zachodzę. Jak syn wróci po wakacjach do szkoły to wybiorę się do lekarza rodzinnego, niech zleci wszystkie badania i da skierowanie do ginekologa. Czasami mam mieszane uczucia. Chciałabym rodzeństwo dla syna, a z drugiej strony boję się tej ciąży. Nie boje się, że sobie nie poradzę, ale boję się komplikacji. Uzgodniliśmy z mężem, że jeżeli nie zajdę w ciążę do końca roku, on podda się wazektomii, ale nie wiem czy nie przyspieszyć tego. Trudna sprawa. Dzisiaj nie wiem dlaczego mam doła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka nie poddawajcie sie walczcie o kolejne maleństwo . Mysle żebyś nie czekala powinnaś zapisać sie jak najszybciej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża przy endometriozie jest to ciąża wysokiego ryzyka. Endometrioza może sprzyjać krwawieniom z dróg rodnych, co w początkowym etapie ciąży grozi poronieniem, a w końcowych miesiącach – porodem przedwczesnym, urodzeniem dziecka z małą wagą ciała i przedwczesnym odklejeniem się łożyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline29 o drugie. Z synem się udalo w drugim cyklu "mocnych " starań a teraz będzie 4 cykl tylko już nie mamy parcia i już nie wspolzyjemy tak czesto jak za pierwszym razem ;) nic na siłę jak będzie to będzie :) pierwszy syn ma 4.5 roku. Ja mam 31 mąż 32 ale ja coraz młodsza nie będę więc pomału się staramy o drugiego malucha. Mam nadzieję że jak się uda to będzie córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wiolochna uda sie niebawem na pewno a moze i juz sie udalo:) Martka czy poronienie u ciebie o którym wspominałaś bylo właśnie z tego powodu. Będzie dobrze nie martw sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! Drogie Panie tak na początek powiem że cuda istnieją. Staramy się z mężem od 13 lat o dzidzie kilkadziesiąt testów zrobionych negatywnych, kilkadziesiąt lekarzy, klinik, jedna inseminacja bez powodzenia. Daliśmy spokój wszystko na luzie powiedzieliśmy trudno zostaniemy sami :(. Pogodziliśmy się z sytuacja lecz patrząc na kobiety w ciąży myśl się sama nasuwała. Od jakiegoś czasu nie mam okresu lecz nie chciałam robić kolejnego testu który był by zawodem. Ale moje samopoczucie itd wskazywały na ciąże. Dla świętego spokoju zrobiłam test i co dwie piękne kreski potem szybko do lekarza dla upewnienia i co mówi piękna ciąża potem z niedowierzaniem kolejny test i kolejny. I co jestem w 11 tygodniu ciąży :) po 13 latach starań. Nie umiem opisać mojego szczęścia. Zyczę tego wszystkim wiem jak to jest także głowa do góry drogie Panie. Teraz najważniejsze oby wszystko było w porządku. Kiedyś też czytałam jak wy o szczęściu innych i mówiłam na pewno nie ja. Wierzcie w siebie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSC gratuluje ze sie udalo. Warto było czekać i sie starać ;) ja sądzę że gdyby mnie to spotkało to po takim czasie chyba bym odpuściła.. nie mniej jednak gratuluję i cieszę się waszym szczęściem; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gościu gratulacje! Aby ciaza przebiegała pomyślnie jak do tej pory. Zdrówka do was :) najważniejsze ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małla
Caroline myśle ze masz ten sam problem co ja w czerwcu...czyli cykl bezowulacyjne i mega długi. U mnie wspomagany luteina trwał 51 dni. Ale ja zrobiłam dla potwierdzenia betę. Było smutno(delikatnie mówiąc)....ale tez ogromne pragnienie by w koncu@ przyszedł. Jeśli miałabym Ci cos doradzić to Beata bo daje 100% pewność i wizyta u gina po luteinę. Dodam ze jak byłam u gina to on sam chciał mnie tez wysłać na betę. Wiec pewnie i Twój Ci wypisze skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a oj tak pragnę dostać @ ! Wzięłam te 6 tabletek luteiny co miałam w domu. Idę w środę do gin nawet jak @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Hej dziewczyny ja już na urlopie 2 tyg :) w środę lecimy z mezem do Grecji mam zamiar odpocząć zwiedzać wszystko co się da :) nie chce już skupiać się na ciazy u mnie nie wiem czy owulacja była robiłam testy owu tak żeby zobaczyć co pokażą ale chyba nie było owu. Ale z mezem przytulami się na nic nie liczę. Jak teraz dostanę @ to idę do innego giną zeby mi zrobił monitoring i porządnie mnie zbadał niby ta moja gin byłam ok ale może inny gin inaczej spojrzy :) Caroline naprawde masz długi ten cykl kurka nie wiem moze zrób ta betę i wtedy z wynikiem pójdziesz do giną. Tylko kochana weź niech Cię porządnie przepada nie wychodz od niego :) Ana super gratuluję :) Gościu naprawde piękna historia ze w końcu sie udało duuuzo zdroemz dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline a kiedy zjadłaś ostatnia tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ewelina miłego wypadu;) i sie przytulanie ;) może z Grecji przyjedziecie z fasolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Dzięki powiem Wam ze potrzebuje takiego wypadu mam nadzieję sie zrelaksować. A co fasolki miło by było ale wg kalendarza niby teraz powinna być owu ale kto to wie kiedy będzie :) narazie nie wiem co mam spakować więc leżę he he Toska przykro mi ze @ kurczę ja też nie raz robiłam test i nic mi nie wychodziło ale po tej historii nie będę już robiła bo to musi boleć trzymaj się uda się zobaczysz :) A ktoś teraz testuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina to 2 tyg w Grecji ? Udanego urlopu i owocnego. Kiedy wylatujecie? Ma££a chyba we wtorek albo w srode wzięłam ostatnia tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Dziekuj***ardzo ;) W Grecji tylko 10 dni to taka nasza podroz poslubna tzn. Spozniona no slub byl w zeszlym roku we wrzesniu ale mieszkanie remontowalismy i jakos nie było kiedy. W środę wylot ale boję się bo nigdy nie lecialam. Ale mam zamiar myśli zająć czym innym niz starania i chociaż przez chwilę nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a a ty ile jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline29 lekarz mówi, że poronienie mogło mieć związek z endometriozą, chociaż wtedy jeszcze lekarze nie postawili właściwej diagnozy. Od dawna miałam problemy, już w szkole podstawowej usuwane miałam torbiele z jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina na wakacjach bawcie się dobrze, odpoczywajcie i cieszcie się sobą, może przyjedziecie w zwiększonym składzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline pod koniec miesiąca stuknie nam 2 lata. A ze sobą jesteśmy 11,5 :) Według ulotki okres od odstawienia luteiny powinien przyjść od 3 do 10 dni. Hym...może dopiero u Ciebie będzie po 10 bo tez mniejsza dawkę przyjęłaś. Ewelina dla mnie latanie to jak wizyta u ginekologa lub dentysty specyficzne odczucie ale do zniesienia:) natomiast nie wyobrażam sobie lotu np 12h...zwariowałabym! W prawdzie latałam tylko tanimi liniami jestem dość niewielka, a mnie tam zawsze mało miejsca, kręgosłup zawsze boli jakoś tak niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×