Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Afrodit testuj bo jak tobie wyjdę dwie to dla mnie nie nie ma nadzieji a jak nie wyjdzie to w sumie na tivsani wychodzi hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! przyznam,ze podczytuję Was od dłuższego czasu ale dopiero teraz mogę oficjalnie do Was dołączyć :) otóż zaplanowaliśmy, że następny cykl jest nasz! aktualnie jestem w 14 dc więc ten miesiąc jeszcze odpuszczamy a do następnego bierzemy się do roboty :) dodam jeszcze, że mam 28 lat, super męża i nadpobudliwego dwulatka :) i marzy mi się jeszcze jeden chłopczyk...ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell po 48 dniach męki przyszla @ dzis 2 dc hehe. Stella witaj w gronie staraczek:) Ma££a ja dostałam luteine na 3 cykle i mam ja brać od 14dc przez 12 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Bluebell1984 a widzisz a ja brałam 3 misiące, nawet w czasie brania szczepionki mnie złapało i brałam antybiotyk. Posiew też robiłam oczywiście E.coli myślałam że po szczepionce, i antybiotyku będzie spokój. Robiłam nawet usg nerek i tam czysto, lekarze mówią, taka pani uroda, ale dle mnie to brednie, bo jeszcze kilka lat temu nie wiedziałam co to zapalenie, jak się zaczęło raz tak od tamtej pory non stop. wioolochna oj kusisz :P ja narazie nie robiłam, bo starania były w tamtym tygodniu więc w tym tygodniu mija dopiero tydzień od przytulań, więc test nie wykryje, ja mam cykle 26, a czasem nawet krótsze. Martka10 a Ty testowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kupiłam sobie zestaw witamin dla starających sie i olej z wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodit jeszcze nie robiłam testu. Jeśli nie dostanę @ to zrobię test po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Afrodit, doskonale Cię rozumiem, szczególnie że przytulania wcale nie ulepszają sprawy. Spróbuj tą cytrynę z wodą, mi jak już nic nie pomagało to kurowałam się tym. I piwko też pomaga - bo chodzi o to, żeby parę razy wysikać te bakterie na "pełnym baku" ;) Caroline, ufff. Dobrze, że już jest @ i możecie znów zaraz zacząć starania. Bierz luteinkę i może hormony zrób sobie prywatnie? Witaminki nie zaszkodzą, natomiast olej z wiesiołka to dla mnie masakra - tak mnie wysypało po nim, że w życiu jeszcze nie miałam tyle pryszczy :( a czytałam, że właśnie poprawia jakość skóry i włosów. Nie sprawdził się tak, jak siemię lniane też pod względem śluzu. Ale pewnie co organizm to inna reakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
caroline Twój jeden to jak moje dwa cykle ;/ Martka a masz jakieś objawy ? jak długie masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Dodam jeszcze tylko, że wiele moich koleżanek zaczynało ciążę właśnie zapaleniem pęcherza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Na koniec mies mam wizytę u innego lek na nfz zobaczymy co powie:) moze da na badania a jak nie to nic straconego za tydz mam prywatna wizytę to poproszę to wypisze odrazu nie musze robic:) ale pogoda pada pada i zimno brrr a do pracy trzeba iść aby do 22. Dziewczyny trzymam kciuki to juz tylko kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Bluebell1984 a ile cytyny na szklanę wyciskasz ? czy w plasterkach wrzucasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodit typowe u mnie objawy PMS, lekko bolące i nabrzmiałe piersi, zero śluzu, czasami kłucie w podbrzuszu, lekkie mdłości i wymioty, wypryski na twarzy. Co miesiąc to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Afrodit, daje całą cytrynę na szklankę wody. Wyciskam, albo blenduję np. z natką pietruszki - bo tez ma właściwości moczopędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Caroline, daj znać, niech coś ogarną na te Twoje długie cykle, żebyś nie musiała się męczyć. Ale trzymam kciuki żeby ten cykl był owocny to i problem cykli się rozwiąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Nela ja robiłam dwa dni przed terminem @ to był 25dc i beta wynosiła 117,7. Dwa dni później 328,5 :) Dziewczynki.. jestem już po wizycie. Czekając w kolejce już sobie wyobrażałam to i owo i miała łzy w oczach, myślałam, ze się tam rozbeczę zanim wejdę. Mąż od początku do końca był ze mną :) Na początku czułam się głupio bo siedziały kobiety w zaawansowanej ciąży i były same a ja z jakimś ziarenkiem w brzuchu i ciągnę męża ;D No ale sam chciał, powiedział, ze nie mogę mu zabronić bo jest tam połowa jego hehe :D U nas wszystko książkowo, ginekolog założyła mi dzisiaj kartę ciąży! Poród mam wpisany raz na 6 kwietnia a raz na 5, chyba zależy czy z USG czy z daty ostatniej miesiączki ale moje USG pokrywa się z datą ostatniej miesiączki co do dnia! Dzisiaj jestem w 5t6d i według USG też :) Cóż za precyzja ;D Najpierw pokazał się pęcherzyk i Pani powiedziała, że piękny ;D później obejrzała jajniki i resztę macicy by upewnić się, ze jest jeden :) a później zanim zdążyłam cokolwiek rozpoznać Pani zakomunikowała, że jest piękne serduszko!!! Widziałam pęcherzyk żółtkowy i obok tykające malutkie serduszko ;D Mój mąż był w szoku jak to tyka szybko ;D Jestem przeszczęśliwa! Chyba już oficjalnie możemy przestać się ukrywać przed rodziną :) Wiadomo, że zagrożenie mija dopiero wraz z końcem pierwszego trymestru, ale rodzina to rodzina.. męczące są sytuacje kiedy muszę się na przykład tłumaczyć czemu nie piję alkoholu. Następną wizytę mam za 3 tygodnie bo za dwa wyjeżdżamy akurat na urlop. Nie poprosiłam niestety o zaświadczenie do pracy a ginekolog też nic nie wspomniała, ale upomnę się na kolejnym badaniu :) Życzę Wam wszystkim takich szczęśliwych chwil jak moja dzisiaj! Jestem już dużo spokojniejsza :))) Niestety nie mieliśmy pendriva bo nie wiedziałam, że jest możliwość zgrania zdjęcia, ale Pani pozwoliła nam zrobić zdjęcie :) Mąż się tym zajął a ja w tym czasie ważyłam się i mierzyłam ciśnienie, dlatego zdjęcia trochę rozmazane, ale myślę, że czytelne :) Później zorientowaliśmy się, że mogliśmy nagrać filmik jak serduszko pika, ale może następnym razem :) Moja dzidzia http://www.fotosik.pl/zdjecie/ac49e58beb440db8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
ale super się czyta takie wpisy Różowy Kordonek:) gartulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Różowy Kordonek taki wpis az na duchu podnosi :) ogromne gratulacje dla Ciebie, cieszcie sie tym ile mozna. Ja tez juz bym rozważyła powiedzenie najbliższej rodzinie na tym etapie, mysle ze i tak by sie w koncu zorientowali ze cos jest na rzeczy ze nie tykam alkoholu. Ja w piątek mam dzwonić po wyniki bety, troche dziwnie sie bedzie dowiadywać o to przez telefon ale chyba takie dziwne zwyczaje tutaj... Trzymajcie kciuki :) Ja trzymam za was wszystkie i tym testującym niebawem życzę pozytywnych wyników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Różowy Kordonek super wieści! Mam nadzieje że u mnie też będzie wszystko dobrze :) a ja betę zrobiłam w 32 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowy Kordonek gratulacje. Ja też już byłam u lekarza potwierdził ciążę, beta rośnie jak szalona zamiast się podwajac to się potraja. Obecnie zaczęłam 6 tydz. Usg mam na 24.08 wtedy wypadnie początek ósmego tygodnia. Nela a Ty kiedy sie wybierasz do lekarza i który to u Ciebie tydzień będzie? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowy Kordonek gratulacje. Ja też już byłam u lekarza potwierdził ciążę, beta rośnie jak szalona zamiast się podwajac to się potraja. Obecnie zaczęłam 6 tydz. Usg mam na 24.08 wtedy wypadnie początek ósmego tygodnia. Nela a Ty kiedy sie wybierasz do lekarza i który to u Ciebie tydzień będzie? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Ana wizytę mam w przyszły czwartek. Ta wizytę wyznaczyłam jeszcze przed urlopem tj. Na początku lipca bo miałam iść do gina z tymi złymi wynikami prolaktyny... a pójdę z ciążą hehe:) dziś jest 4t6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela to mamy tylko 2 dni różnicy. U mnie 5t1d. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten poprzedni gość to ja Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy kordonek tak s ie ciesze:):):):):) Takie wpisy moge czytac nin stop :):):)az buzia sama sie usmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline bierz luteinę i pewnie okres będzie jak w zegarku. W piątek idę do gina ciekawe co powie?! Czy tez każe luteinę brać. Zobaczymy...ciekawe ile ona każe sie wstrzymywać ;). U mnie tak dziwnie...sutki bolą mnie od owulacji, ale tak leciuteńko. Jakbym sie starała w tym cyklu to bym podejrzewała ciąże...a pózniej sie rozczarowała. Co cykl to inaczej. X Jeśli chodzi o kłopoty z pęcherzem to tez mnie to tez miałam do póki pani w aptece nie kazała mi wybrać całego opakowania furaginy do końca:) bo ja tak...przychodziło zapalenie pęcherza brałam 5-6 dni leki i odstawiałam i zapalenie wracało co miesiąc. Wybrałam do końca i 3 lata spokoju. X Różowy ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała. Pracujesz z ludźmi i to pewnie 70 procent jak nie więcej ludzie chorzy. Po co ryzykować? Możesz złapać wszystko! Fotka piękna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
witaj stella:-) lec na całość już teraz 14 dc to akurat ok owulacji:-) widze ze w tym samym wieku jesteśmy i ja też mam 2 latka. jak zwykle musze mieć urozmaicenie w życiu bo za tydzień wyjazd a tu dziś wizyta u pediatry bo mały złapał CHOROBĘ BOSTOŃSKĄ! co za dziadostwo! plamy od spodu dłoni i stópek bardzo bolesne do tego na podniebieniu też a zeby było malo wybijają się 4 ostatnie zęby i wszystko naraz! biedny! w takich chwilach odechciewa mi się rodzeństwa:-( tym bardziej że moje dziecko nie moze nigdy złapać normalnej grypy tylko same wynalazki. także mamusie wszystko przed wami .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×