Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Afrodit
dziękuję Wam za miłe słowa, trzymam mocnoo kciuki za Was wszystkie i z całego serca życzę żeby w końcu każda zobaczyła dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nana266 poczekaj do terminu @ z testowaniem. Kuchcinka a mąż bierze jakies witaminki? Smutna ja a co u ciebie? Ana jakies pustki na forum ja mysle ze koniec wakacji i kazdy chce skozystac jeszcze z urlopu i dlatego taka tu cisza. A ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Afrodit wielkie gratki:) X Po moim mailu do szpitala dzwonił właśnie do mnie sam Kierownik dr profesor habilitowany;) mam przyjść za tydzień do przychodni przyszpitalnej i oni stwierdza czy badanie drożności w ogóle zasadne jest. Chciał bym jutro przyszła ale cos mi sie @ pojawia. Nie wiem czy sie sie rozkręci do jutra wiec wole pójść już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla nadal nie odbierali i bylas zmuszona wyslac emaila ? Skierowanie juz masz na drożność ? Z gabinetu nfz ? Mówisz ze @ zawitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Afrodit tak mysle ze będziesz trzymała za nas kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Małła - opłacało się zawalczyć o swoje :) ciekawa jestem na jakiej podstawie ten lekarz stwierdzi, czy zasadne jest badanie drożności czy nie. Daj znać jak bedziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Caroline29, tak mąż bierze fertilman od 1,5 miesiąca. Walczę tez żeby lepiej sie odżywiał ale cieżko mi to wyegzekwować :/ jak to z facetami... Nie ma łatwo. Generalnie on jest w bardzo dobrej formie wiec nawet lekarz patrząc na niego zezwolił sie ze ma problemy, wyniki tez są niejednoznaczne bo z jednej strony mała ruchliwość, a z drugiej bardzo dobra morfologia nasienia. Chce żeby powtórzył badania za miesiąc a w miedzy czasie będziemy dalej próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kuchcinka a ile masz lat? Wiem ze faceci lykaja kwas foliowy ale nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kuchcinka a ile masz lat? Wiem ze faceci lykaja kwas foliowy ale nie wiem dlaczego :) moze na plodnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Moze na plodnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
CAROLINE maila wysłałam w piątek po 19, jak mója bulwersacja sięgnęła zenitu. Skierowanie mam z Medicover, ale drożność mam mieć na NFZ. wszystko wskazuje @ biały śluz a jak badałam szyjkę to pojawiła sie krew...ale zanim doleci na dół to tak z 1 dzień w moim przypadku. Robiłaś te badania? Jak wyniki? Bluebell tez mnie to zastanawia:) kazali mi tez byc nadczczo bo może zrobią mi jakieś badania krwi. Ale to może! Dziś dzwoniłam z rana do tej przychodni przyszpitalnej bo myślałam ze maila mojego oleja i zapytałam kiedy mogą mnie umówić na najbliższa wizytę, kobieta mi powiedziała 4lub 7 listopada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Wiecie co dziewczyny biegłam przed chwilą po schodach na 4 piętro i poszłam od razu do łazienki i zobaczyłam na papierku coś jakby krew :( Nie wiem o co chodzi, na okres niby za wcześnie nigdy w życiu nie miałam w 27dc, zresztą nie boli mnie brzuch ani nic, więc co się dzieje? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Martyna1111 - u mnie starania? dopiero się zaczynają :) to będzie tak jak by 5 cykl chyba, bo właściwie w marcu podjęliśmy decyzję o dziecku tak na poważnie, ale nie zabezpieczamy się od lipca 2015... hmm... :( Afrodit - GRATKI, będzie dobrze, musi :) pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny biegłam przed chwilą po schodach na 4 piętro i poszłam od razu do łazienki i zobaczyłam na papierku coś jakby krew :( Nie wiem o co chodzi, na okres niby za wcześnie nigdy w życiu nie miałam w 27dc, zresztą nie boli mnie brzuch ani nic, więc co się dzieje? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Nela2987 Gratulacje :):) Różowy_Kordonek Gratuluje :) śliczne zdjęcie :) Carolina Bierz luteine, przytulaj się będzie dobrze :) Martka10 Jak w końcu nam się uda to dla synka jak na razie wybraliśmy imię Franio a dla córeczki Jagódka Martyna1111 Gratulacje :):):) Piękne kreseczki :) Martka10 Przykro mi :( Afrodit Gratulacje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Wiecie co dziewczyny biegłam przed chwilą po schodach na 4 piętro i poszłam od razu do łazienki i zobaczyłam na papierku coś jakby krew :( Nie wiem o co chodzi, na okres niby za wcześnie nigdy w życiu nie miałam w 27dc, zresztą nie boli mnie brzuch ani nic, więc co się dzieje? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok już 14 dc, miałam nie zaglądać, ale smutno bez Was... i chociaż raz dziennie musze Was poczytać. Na razie biore casta i wiesiołek, nie patrze na śluz nie mierze tempki, co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nana, a kiedy miałaś owulację? Ta krew była jakby wymieszana ze śluzem? Jest jakaś możliwość, że mogło dojść do obtarcia, np. po bardziej intensywnych przytulankach? Najważniejsze to nie panikuj, to może oznaczać wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline moje samopoczucie ogólnie dobre. Jedyne co to strasznie mnie muli wcześniej nigdy nie miałam tak solidnie jak teraz. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Nana może to nic złego, a może to jakieś plamienie ? Czy to raczej żywa krew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej moje drogie ja już po wizycie, dostałam dupka od 16 dc, i w razie następnej @ mam brać antykoncepcje przez miesiąc z racji tego ostatniego pojawienia się krwawienia, będę musiała wyregulowac cykl, gin się tylko zdziwiła tym że jeszcze widać końcówkę krwawienia a już mam pełno śluzu jak na owulacje... Dziwne... Wszystko mi się pomieszalo, Choć rzadko tu jestem bardzo mocno trzymam za was Wszystkie kciuki :) i gratuluję przyszłym mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Bluebell1984 owulacje określałam na 4 sierpnia ale nie jestem pewna na 100%, że była wtedy. 6 też było przytulanie do końca. Obtarcie raczej wykluczam. Afrodit krew była bardziej różowa niż czerwona i teraz sprawdzam cały czas i nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba lepiej żeby to była miesiączka niż plamienia na ,,dzień dobry,, w ciąży? Dziecko za wszelką cenę. Nie rozumiem tych sraczek staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Anna to może owszem byc @ albo plamienie implantacyjne mniej więcej może byc 7 dni po owulacji. Życzę Ci tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małła dzięki, ale jeśli miałoby to być plamienie implantacyjne to nawet gdyby owu była 6 to byłoby już 10 dni... Gość może masz rację ale wyczuwam jakąś złośliwość w Twoim komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wiecie co nie zrobiłam tych badan bo caly korytarz ludzi zwłaszcza babć i zrezygnowałam w poniedziałek będę miała wiecej czasu to zrobię i poczekam cierpliwie dzis miałam sporo spraw i juz nie czekałam a wogole to nie wiem czy bym sie doczekala babcie szalu dostaja a człowiek młody jak pójdzie to nie chca dawać skierowan na badania :) Malla na listopad uuuu kupe czasu :( Becik29 ja myślałam ze ty blisko @ jesteś :) a tu połowinki dopiero .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Gościu, nie rozumiesz? To po kiego grzyba ciągle tu zaglądasz? Jedno z drugim jakoś mi nie gra. Też byś chciała zajść, a nie możesz, więc po co ten jad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Nana nie chce robić nadziei ale owulacje trudno dokładnie wyliczyć. Mogła sie przesunąć kilka dni. Jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×