Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gość
Oj martyna, chyba twoja rada troche srednia, wiesz tak to sobie mozna mowic jak starania trwaja jak twoje jeden cykl, a jak sie ma problem przez kilkanascie miesiecy, to nie da sie o tym nie myslec i trzeba pomoc naturze lecząc sie, bo inaczej to mozemy sobie czekac na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Po pierwsze nigdzie nie napisalam , ze udalo mi sie w pierwszym cylu i nigdzie nie napisalam, ze nie nalezy sie leczyc, wrecz przeciwnie, sama zrobilam badania juz po drugim miesiacu staran lub trzecim nie pamietam. Po prostu napewno nie pomozemy sobie stresem i zamartwianiem sie co miesiac, wiec najüierw ja postanowilam sprawdzic czy wszystko ok, poszlam na badania i dobrze, ze to zrobilam, bo szybciutko sie wtedy udalo. Najpierw trzeba czytac ze zrozumieniem, mi sie udalo w 4 cyklu, ale w tym samym co zaczelam brac leki. i wyraznie napisalam, ze bylam na badaniu u gina i to samo polecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
martyna zgadzam się z tobą co do bety. jaw pierwszej ciązy robiłam tylko test i poszłam do gina po 3 tygodniach . wszystkie moje znajome również tylko przez test i wizyte u gina potwierdzały swoje ciąże . wioloochna to wspieramy się na nowo :-) dziecko do spania , męża do łóżka i hejaaaa...:-) my w środe wyjeżdżamy na urlopik a w piątek wypada owulka:-) także próby będą wyczerpujące w innym klimacie ale jakie przyjemne! jak dojde do siebie bo ledwo syn z tej cholernej bostonki wyszedl to mnie coś złapało i od 3 dni mega migreny i gardło spuchnięte i bolesne że tylko płyny wchodzą... ehhhh także sezon chorobowy w tym roku uważam za otwarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj kuchcinka w gronie staraczek:) Wioloochna szkoda ze nadeszła @ Dziewczyny czy któraś przekaze dzis nam dobre wieść. Jak tam testowalyscie czy wstrzymujecie sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchcinka witamy w gronie. Mówisz że raz Wam się udało w sensie ze doszło do zapłodnienia. To w zasadzie zapala światło nadziei co do stanu plemników ze jednak dają radę. Jeśli było to samoistne poronienie to wydaje mi się ze nie powinno wpłynąć na utrzymanie kolejnej ciąży. Nie jestem ekspertem w tej sprawie ale wydaje mi się ze jeśli mąż przyjmuje jakieś leki na swoją przypadłość to powinno i Was zaskoczyć. Nie chce prorokowac kiedy Wam się uda. Wydaje mi się ze szansę macie dużą. Powodzenia i wytrwałości życzę Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Dzięki wielkie za odpowiedź, jeszcze jedno pytanie - a propos prolaktyny. Badalyscie sobie? Ja badałam prolaktyne 2 miesiące temu i wyszła mi ok 16 przy normie od 4 do 24 , teraz badałam ponownie tym razem z obciążeniem i wyszła mi 25,5 przed, a po obciążeniu 220. Niby wynik po obciążeniu ok, bo dopiero 10x wzrost dopiero świadczy o nieprawidłowościach, ale wynik przed obciążeniem tym razem wyszedł mi trochę powyżej normy. Nie wiem jak to interpretować skoro 2 miesiące wcześniej była dużo niższa. Wybieram się oczywiście z tym znowu do lekarza, ale może któraś z Was była w podobnej sytuacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Witam. Otóż, od kilku dni jestem pełna obaw odnośnie ciąży. Na początku maja urodziłam córcie, karmię piersią do tej pory, brałam tabletki limetic jednak odstawiłam tydzień temu bo bardzo źle się czułam. Po porodzie miałam miesiaczke, normalną trwała 7 dni tak jak przed ciążą. Dostałam 5 lipca. Cykle zawsze miałam 28 dniowe. Poza tabletkami (które jak pisałam wyżej odstawiłam) nie stosowalam żadnej antykoncepcji. Według standardowych cykli powinnam była dostać krwawienia 2 sierpnia Ale do tej pory nic nie zwiastuje nadchodzącej miesiączki. Test robiłam w zeszłym tygodniu wyszedł negatywny. Dodam jeszcze że czuję się nie najlepiej mam częste zawroty głowy, jestem senna i dokuczaja mi bóle mięśni i stawów jak przy chorobie. Czy jest możliwość ze mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu karola mysle ,ze jest taka szansa,poprzedni test mogl ciazy nie wykryc ,poniewaz np.byl wykonany zbyt wczesnie,dla spokoju ducha zrobilabym jeszcze jeden test a jezeli wynik takze bedzie negatywny ,powinnas wybrac sie do swojego lekarza.Pozdrawiam cieplutko i zycze takiego wyniku testu jakiego bys sobie życzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumko
cześć dziewczyny, i ja się melduję :) mam nadzieję, że wszystko u każdej z nas będzie super szło :) a jeśli któraś jeszcze nie jest pewna swoich wyników to poczytajcie jak obserwować u siebie wczesne objawy http://mynta.pl/pierwsze-objawy-ciazy/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Kuchcinka prolaktyna może Ci sie zmienić nawet z dnia na dzień. To jest jeden z tzw. hormonow stresu. Ja miałam bardzo wysoka w poprzednim cyklu co wyklucza zajście w ciaze, a w tym cyklu musiało być ok bo zaszlam. Byl urlop brak stresów i zaskoczylo :) Tez robiłam z obciążeniem i wzrost byl sześciokrotny. Nie zdążyłam pójść z tym do lekarza bo jest fasolka :) takze nie wiem co by na to lekarz powiedział pewnie jakies leki na zbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gość Karola również uważam ze powinnaś powtórzyć test lub zgłosić sie do lekarza :) Jakas cisza dzis panuje na forum ? Dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kuchcinka którego dc robilas badanie na prolaktyne? Ja mam skierowanie moze jutro sobie zrobię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Ja właśnie miałam bardzo przyjemne przytulanie z Mężem :) czekam jeszcze z testem do czwartku lub piątku. Na razie @ nie ma i piersi robią się bardziej wrażliwe zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie miałam bardzo przyjemne przytulanie z Mężem :p na razie @ nie ma a z testem czekam do czwartku lub piątku:) na razie piersi bardziej wrażliwe ale zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie miałam bardzo przyjemne przytulanie z :p @ nie ma na razie piersi bardziej wrażliwe ale na test czekam do czwartku lub piątku. Zobaczymy co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline29 prolaktyne zrob miedzy 3-5 dc, czyli w trakcie @. Jejku dziewczyny .. ten czas tak sie dluzy , mamy sierpien, a ja swoja dzidzie bede miala dopiero pod koniec kwietnia? O matko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Caroline29 - mi i mojej bratowej lekarze kazali robić badanie 2-3 dc. Rano na czczo oczywiście. Ważne żeby dziwne cześciej sie wyspać. Warto robić od razu prolaktyne z obciążeniem (nawet jak lekarz nie kazał) bo badanie takie daje dużo więcej informacji. W Poznaniu na polnej takie badanie kosztuje 35 zł bez skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
*dzień wcześniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ale tu pustki dziś:( my wróciliśmy z wesela i taki senny mamy poniedziałek;) Maz mi wczoraj powiedział ze on by czekał jeszcze miesiąc bo sie boi ;( kurczę ja tak pragnę dziecka ze nie chce odwlekać ;( eh. Obecnie czekam na @ zanim będzie owulacja to minie jakieś 20 dni to prawie miesiąc;) z tymi moimi długimi cyklami. Jak sobie przypomnę jak lekarka mi powiedział ze widać ze był bardzo duży pęcherzyk i ze ładnie pękł, to mi go szkoda ze poszedł na straty ;( ale jak mus to mus. W ogóle czuje ze gdybyśmy spróbowali to bym czekała teraz nie na @ tylko na ||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malła
Aaaajak byliśmy na tym weselu to czułam sie taka osaczona. kuzynka zapytał sie mnie czy pije? Chociaż nie chciała mi niczego nalać ani polać ;( dziwnie mi sie zrobiło;( zapewne przesadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Malla i my się doczekamy ll kreseczek :) który dc u ciebie. Czytałam ulotkę luteiny i tak jak lekarz piwiedzial żeby skrocilo cykle i wyregulowalo to trzeba brać ja min 3- 6 cykli a ty bralas po jednej tab i pod język ? Och tak dzis pustki prawie nikt nie zagląda ale mysle ze jutro z rana będą dobre wieści bo sporo dziewczyn miało testowc :) Nana266 te forum tak ma ze nieraz sie zawiezsza:) dużo osób zagląda i dlatego poprostu ma zawieszkę :) Becik 29 i iwona24 dawno was nie bylo tu co u was ? S992 pamiętasz jeszcze o nas :( Bluebell a jak u ciebie jak samopoczucie ? Aifoz testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline brałam 2tabletki pod język 3razy dziennie. A teraz mam nie brac nic. Zobaczymy jak z owu będzie w tym cyklu. Na razie 28dc jeszcze 3 dni do @. Temperatura z 36,9 spadła do 36,6 ale tylko po 2h snu wiec mało wiarygodna:(. Caroline u Ciebie który dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Onaaa nie mam raczej zadnych. Moze troche bardziej zmeczona chodze, ale to chyba dlatego, ze pije slabiutka kawe, a zawsze pilam mocniejsza. Onaa a jak u Ciebie starania? Jestem ciekawa co u gawronkowej, bylas juz na badaniu usg pierwszym? Jestes z nami jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Caroline, Ty to jesteś niesamowita, że nas wszystkie potrafisz tu spamiętać :D ja zaglądam często ale kojarzę tylko kilka nicków :P u mnie samopoczucie niezłe, nie wiem kiedy mam dostać @, bo aplikacja w telefonie wyznacza mi na środę, a ovufriend wyliczyło na przyszły poniedziałek. Owulację miałam 2 dni później niż ostatnio, więc termin powinien też się ciut przesunąć, zobaczymy :) temperatury już nie mierzę od tygodnia, objawami też sobie głowy nie zawracam... Więc luzik ;) A jak u Ciebie, Caroline? Na jakim jesteś etapie? Małła - oj ile ja znam historii, gdzie dziewczyny zaciążały od razu po takiej przymusowej przerwie ;) będzie dobrze na pewno! A jak już będziemy miały te nasze wymarzone i zdrowe maleństwa, to uwierzcie, że długość starań przestanie mieć znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell wszystkich nie jestem w stanie zapamiętać :) U mnie dopiero @ sie skonczyla moze mam 2 dni spokoju. Dzis mam wolne wiec jadę na badania dostałam na prolaktyne i tsh . Jutro mam prywatna wiz u gin bardzo dobry lekarz z warszawy :) ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
wczoraj w dniu spodziewanej @ zrobiłam test wyszły 2 kreski, druga trochę bledsza ale jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×