Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Lili91
Nana u mnie to samo, kłuje i brzuch boli ale @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Lili a który masz dzień cyklu? Jak długie masz cykle? Kiedy myślisz testować? Może się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
32 dc juz dzisiaj. Zwykle mam 29-30. Mysle ze moze jutro rano chociaż troszke sie boje :) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tu takie świeżonki ,normalnie czuje sie jak dinus wsrod mlodych mam(przyszłych i obecnych) :o zostane mama z 35swieczkami na torcie ,wyszlam za maz 14lat temu ,meza znam niemal cale swoje zycie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się możesz śmiało jutro zrobić :) 3mam kciuki bardzo mocno daj od razu znać :) Ja robiłam dziś ale negatywny, mam 28dc a zwykle trwają ponad 30 dni. Więc czekam kilka dni co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja mam 27 lat i mój Mąż to praktyczne mój pierwszy facet na serio odkąd miałam 18 lat, więc też mam wrażenie, że znam Go całe życie. Ale to jest właśnie prawdziwa miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Dam znac oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
A ja 2 lata po ślubie a razem kilka lat więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny minęło 10 dni od stosunku, 2 dni temu zauważyłam podczas korzystania z toalety ze na papierze mam jakby nutkę krwi a przy następnym skorzystaniu troche zabarwione na jasny braz sluzu, dziś od rana czuje piersi, sutki wrażliwe co nigdy tak nie miałam. Myślicie że to może coś znaczyć ? Testu jeszcze nie robiłam i czekam ze stresem kiedy mogę go zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Angelowa piękny staż małżeński i to wasze pierwsze maleństwo ? Wiek nie ważny najważniejsze ze udalo się :) jakos wcześniej specjalnie sie zabezpieczaliscie ze tyle lat i nic ? Lili trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie! Nana266 tez jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
A wy dziewczyny jak dlugo jesteście mężatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Moje pierwsze objawy zaczęły się zanim jeszcze pojawiła się @ i nie wiedziałam o ciąży tj. strasznie szybko meczylam się, w pracy co chwile musiałam usiąść bo byłam zalana potem, wybuchy goraca, czułam się osłabiona jak przy jakiejś grypie. I ciągle chciało mi się pić wodę co utrzymuje się do tej pory. W dzień po spodziewanej @ dostałam okropny katar, zatkane zatoki i uszy. Teraz jest prawie 6tc i miewam małe mdłości w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malła
Lili skoro cykle masz 30 dniowe to w 33 możesz spokojnie zrobić;) wynik powinien byc już wiarygodny. Trzymam kciuki Mocniusio :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Gościu który to dzień cyklu? Jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Gościu , oczywiście to moze cos oznaczać ale nie musi. Trzymam gorąco kciuki zeby okazało sie ze było to plamienie impelentacyjne ale lepiej sie nie nastawiać. Obserwuj swoje ciało i czekaj do terminu @ a potem testuj, wcześniej lepiej nie bo wynik moze byc przekłamany. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Lili, testuj jutro rano koniecznie i daj znać :) trzymam bardzo można kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gościu jak miałam cykl wydluzony to od 27 dc przez 3 dni pokazywał mi die śluz zabrazowiony z niteczkami brązowymi ale z opóźnieniem w 48 dc przyszla @ testy byly negatywne ale jak dziewczyny piszą moze oznaczać wiele :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
powtórzyłam dzisiaj test, wyszły znowu dwie kreski, chociaż ta druga nie była jakaś szałowa... ale test był z innej firmy.... za to od wczoraj mam stan podgorączkowy 37, dzisiaj zmierzyłam znowu to samo :( czuję się przeziębiona, osłabiona, nie wiem czy tak organizm reaguje na ciążę, czy się robię chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Hej dziewczyny wróciłam :) Z całego serca gratuluję wszystkim którym się udało ;) wszystko nadrobilam a było trochę tego :) miło czytać takie pozytywne informacje. A za oczekujące testowania trzymam kciuki :) ja wypoczelam tzn. Wycieczka objazdowa więc dużo chodzenia ale super a wczoraj jak wróciliśmy to dostałam @. Chce się zapisać do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela2987
Afrodit ja odkąd dowiedziałam się o ciąży, i akurat dostałam okropny katar tez miałam cały czas stan podgoraczkowy. Myślałam że to od tego przeziębienia ale on utrzymuje się cały czas. Gdzieś później wyczytałam ze to tak jest w ciąży :) nie wiem jak inne zaciazone mają też tak? ?? a ja z mężem po ślubie jesteśmy dopiero 3,5 miesiąca ;) a razem 3,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Afrodit ważne, że kreski są dwie :) U mnie kończą się powoli dni płodne i znowu będzie oczekiwanie.. w tym cyklu jednak się nie nastawiam i na pewno nie robię testów przed terminem @. Angelowa ja mam 31 lat :) Z mężem jesteśmy razem 8 lat, a po ślubie 2,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej dziewczyny. Zrobiłam dzisiaj test i jestem w ciaży. Smieszne jest to ze to 5 cykl i takmi w którym byłam sama u rodziców i mąz tylko po mne przyjechał i w tym cyklu kochaliśmy sie 8, 14 i 16 dc. Ale jak widać wystarczyło. Pierwszy cykl w ktorym nie kupowałam testów i nic nie licyzłam. Teraz jak policyłam to mi wyszło ze 14 dzien był akurat. Więc u mnie było tak że dopóki nie mina plamienia ( to 3 cykl ) z duphastonem to szans nie byłomimo super owulacji. Teraz 22 mam wizyte u lekarza bo nie wiem czy bgrac duphaston w sumie nie mam plamień. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina szybko zleciało fajnie ze wycieczka udana :) szkoda tylko ze @ przyszla ale masz racje zmień lekarza :( Ja tez za 2 tyg ide do innego zobaczymy co powie. Aifoz ciężko powiedziec oby nie przeziębienie chociaż pogoda taka zwariowana ja tez z samego rana kichalam . Moze zrób dla pewności bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kurczę pomyliłam to wcześnie do Afrodit :) Aifoz gratulacje ... ! :) Sorki jakos was pimylilam takie podobne te nnicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
hehe spoko. Tyle nas tutaj więc nie dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Angelowa ja mam 33 więc tez Dino a ważne ze masz kogoś kto będzie na zawsze u Twojego boku :) Taki "bekap" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nie dodalo postu :( Aixoz gratulacje !!!! Super wieści u mnie 4 cykl narazie od @ nic hehe wstrzymujemy sie żeby żołnierzyki byly mocniejsze :) moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Aifoz gratulacje :) Widzisz znowu potwierdza się reguła, że im spokojniejsze nasze działania w kierunku ciąży tym lepiej :) Ja to chyba za bardzo się staram, bo jak tylko dni płodne się zbliżają to już trzeba codziennie męża zaciągać do łóżka :D, żeby żadnego dnia nie przepuścić hehe, ale w następnym cyklu to zmienię i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Caroline coś w tym jest. Nie pamiętasz pewnei ale zaliłam się tu ze wiesz owulacja mega dzien w dzien w czasie owuli i dupa. A teraz patrz zaraz po okresie 8 dzien ze tak powiem na pozegnanie. A pózniej dopiero 14 nie wiem czy miałam wtedy owukacje ale na poprzednich cyklach jak badałam to miałąm skok w 14 dc więć moze ten raz 16 dc ale więcej nie było. POzycja na zasadzie uwaga bo zaraz ktos wejdzie ( bylismy u moich rodziców). Ale z racji ze anonimowe forum i kiedys kushina czy Angelowa pisały top tez była pozycja od tyłu. Nie wiem czy to tez cos dało czy wyposzczenie męża... Chyba Katea pisała ze miała kata ja 30 dc miałam taka wodę z nosa ze 100 szt chusteczek poszło a na 2 dzień nic no i szczypały mnie oczy . Piersi nic ale nigdy nie miałąm przed okresem były tylko sutki sterczące. Brzuch gniótł jak na okres ale delikatniej. Jak 28 dc zobaczyłam na papierze krew to mnie dziak kurwica ogarnęła. Ale 29 dc tylko lekko brudno 30 prawie nic a pozniej tylko biały sluz. co prawda nawet teraz mam takie uczucie jakbym była mokra cała ale widzocznie tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×