Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Afrodit a przeczuwałaś coś? Miałaś jakieś objawy zanim zobaczyłaś upragnione kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
nana może Twój mąż będzie lepszym spacjalistą :D bo ja jak mojemu mówiłam zanim zrobiłam test, to mówił, że teraz to sobie wszystko można tłumaczyć że to objawy ciąży i dopóki nie wyszły 2 kreski to jakoś uważał, że wymyśłam :P a mnie zastanowiła jedna bluzka w tamtym tygodniu, bo zakładam pod nią ten sam stanik i zawsze była luźna, a nagle zaczęła się dziwnie ciągnąć w biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szukałam pomysłu na obiad :) będzie spaghetti :) ja miałam bolące piersi i właśnie takie pełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella cieszę się że Cię zainspirowałam :) Afrodit mój też raczej jest z takich facetów co się nie doszukuje niczego wcześniej i studzi mój zapał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
a z objawów to jednodniowe odczucie grypy, które na drugi dzień minęło, wyskoczyło mi zimno na ustach, zaczął boleć pęcherz :P ale to może zbieg okoliczności, chociaż ten stan grypowy mnie zastanowił, bo gorączki nie miałam, a czułam się jakbym miała się rozchorować, ana drugi dzień już mi nic nie było, a tak z takich racjonalnych objawów, to ciągnął mnie brzuch i kuł jeden jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam taki jakby jeden dzień grypowy i dziś czuję jakby ucisk w dole brzucha i kłucie też było. A piersi wydają mi się dziwnie większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
co do wizyty do idę w przyszłym tyg, miałam ją już umówioną kilka tyg. temu tak, kontrolnie a teraz nie będę jej odmawiać, pójdę, zobaczymy co lekarz powie, chociaż na bijące serduszko jeszcze za wcześnie i to mnie trochę smuci, ale może chociaż coś tam zobaczy, a tym bardziej, sprawdzę lekarza, bo jeszcze nie wiem do kogo będę chodzić, a ta wizyta akurat na NFZ, więc i tak za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrodit a jak ze śluzem u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
stella gdyby u mnie pojawił się wstręt do kawy to na 100% bym wiedziała, że jestem w ciąży bo potrafię wypić nawet 5 dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo objawów. U mnie się zaczął 7 tydz a wraz z nim wymioty. A ciagniecie w pachwinach to już miałam tydz przed terminem om. A jak i reszty kwietniowych? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Co do pierwszych objawów to ja podobnie jak Afrodit - piersi zaczęły boleć tak po bokach bardziej, tak jakby od strony pach, sutki były wrażliwe na dotyk i ogólnie pełniejsze trochę piersi ale rosnąć zaczęły dopiero tak naprawdę później. Od ok 14tc zmieniłam juz wszystkie staniki - z 70B na 75C. A piersi zaczęły mnie boleć od 8dpo, na 4 dni przed @. Zimno na ustach tez dostałam zaraz jakoś na poczatku, ale teraz już nie pamiętam czy to było przed terminem @ czy tuż po nim. A "grype" przechodziłam kilka dni po terminie @. Gorączki nie miałam także to grypa nie była ale ogólne osłabienie, bóle mięśni i stawów i meeeega katar. Tylko ze ten katar to nie był taki z zatok tylko taki strasznie wodnisty i cieknal tak po odrobince - skutek był tego taki ze wycieralam co chwile nos, wydmuchac go się nie dało bo tak jakby pusty (trochę "wody" i tyle) i baaardzo piekly mnie sluzuwki tak jakbym je wysuszyla. Pamiętam ze kilka razy dziennie robiłam unchalacje i po jakiś 3 może 4 dniach przeszło. Gdyby nie te katar to byłoby nawet git bo cała reszta objawów ustąpiła szybko po 1 czy 2 dniach. No i moim objawem jeszcze przed @ był sluz - przed @ zawsze wysychałam a tym razem miałam sporo białego kremowego śluzu. Trwa on do teraz chociaż bywaja dni ze jest go troche mniej, ale nie ma tak ze jestem sucha. No i takie charakterystyczne pobolewanie brzucha jak na @. Po terminie @ doszło takie klucie i ciągnięcie w pachwinach. Nie pamiętam dokładnie od kiedy ale też dość szybko zaczęła bolec mnie kość ogonowa, ale to ma chyba związek z praca bo od kiedy poinformowałam w pracy o ciąży to więcej siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma rację ze wszystko można sobie wmówić :P ja juz chyba tak robię. Tez mnie bolą z boku piersi. Pewnie i tak nic z tego. Ktoś ma smaki :D spagetti na obiad a później czekolada hehehe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
A może mimo ciąży boleć brzuch jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy zauwazylyscie zmiany w służbie zaraz na samym początku ciąży zanim jeszcze wiedziałyscie ze jesteście w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jaki macie staż związku? Ja z moim Mężem jesteśmy razem od 8,5 roku i prawie 8 miesięcy po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
nana może boleć brzuch jak na @ ja tam miałam przed terminem, a w ten dzień co miałam dostać @ to już w ogóle gdyby nie zrobiony rano test to bym cały dzień myślała że na bank dostanę @.... co do śluzu, to ja nie miałam go jakoś więcej, miałam tyle co zawsze przed @, tylko w dzień planowanej @ jakoś bardziej mokro się zrobiło, nawet w pewnym momencie myślałam, że dostałam @ ale poszłam do toalety, a śluz biały, krwi brak. Teraz w sumie nie mam jakoś dużych ilości śluzu, nie jest jakoś ślisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
To i ja sie dołącze i powiem jak u mnie było kiedy zaszłam w ciąże. U mnie objawy wystąpiły dosłownie kilka dni po owu (słowo!) pamietam ze wspolzylismy w wielka sobotę i od razu potem pojechałam do rodziców na święta. Pamiętam ze pierwsze dziwne uczucie miałam juz we wtorek - zaczęły mnie bolec piersi jak przed @ ale do tego było jeszcze duuuuzo za wcześnie. W piątek wyjeżdżaliśmy na narty do Francji i pamietam ze jak dojechaliśmy na miejsce to cała niedziele czekałam żeby pójść w pon do apteki po test ciążowy (czyli w sumie 8 dni po współżyciu) test w pon oczywiście wyszedł negatywny, był jeszcze tydzień do @ ale piersi mnie juz tak strasznie bolały ze mogłam nosić tylko stanik sportowy. Z biegiem dni na wyjezdzie zauważyłam ze bardzo ale to bardzo odrzuca mnie od dymu papierosowego. Potrafiłam go wyczuć nawet jak nie widziałam nikogo palącego w zasięgu wzroku. 100% pewności nabrałam kiedy pojawił sie śluz który był biały i gęsty, a na tym etapie cyklu nie mam go już praktycznie w ogóle. W niedziele jak wróciliśmy do polski zrobiłam kolejny test w dniu spodziewanej @ i juz był pozytyw. Wniosek taki ze MOŻNA mieć objawy ciążowe baaaardzo wcześnie , ale powiem szczerze ze w moim przypadku były to niby podobne objawy do @, ale jednak inne i nie miałam watpliwości ze sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Sory za tak długi komentarz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Kuchcinka myślę, że Twój komentarz pomoże wielu osobom także nie przejmuj się że jest długi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Ja już od tygodnia mam takie kłucia w brzuchu i takie ciągnięcie jakby mi ktoś chciał jajniki wyrwać. Inaczej to odczuwam niż zwykle przed okresem. Już sama nie wiem... Zwariować można jak się tak poczyta :D Chyba rzeczywiście jutro zatestuję, chociaż trochę się boję ponownie rozczarować. Nana a to Twój pierwszy cykl starań? Nie pamiętam czy pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Tak mój pierwszy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaaaa
kateA92 dołaczam sie do tego co napisalas. ja tez wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i tak czytam co piszesz i mi tez wyskoczylo zimno przed miesiaczka. a wlasciwie nigdy nie mialam problemu z zimnem. i jeszcze przenosilio mi sie z miejsa na miejsce. na ten moment jestem w 6tyg. i zaczynam miec drazliwe sutki. oby obylo sie bez mdlosci bo pracuje i jeszcxe musxe szefa poinformowac:l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
Kuchcinka tak mogło być z tymi objawami, że tak szybko, bo my zaczeliśmy przytulanki od piątku tak do poniedziałku, a we wtorek już miałam ten stan niby grypowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nana266 my 7 lat po ślubie :) za dwa miesiące rocznica miejmy nadzieje ze okaże sie szczęśliwa siódemka :) nie wiem kiedy to zleciało . X Dziewczyny trzymam kciuki abyście zobaczyły ll kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana kazda kobieta to zupelnie inne objawy ,widzisz z ta kawą tez czytalam,ze dziewczyny odrzuca ...u mnie bez zmian ,zawsze pilam duzo kawy i teraz musze sie pilnowac ,bo.pachnie i smakuje tak samo pysznie :):):) Odnosnie innych objawow to poza potopem sluzu na etapie terminu @ nic mnie nie zaskoczylo,bol piersi,mdlosci itd itp pojawily sie dopiero ok7tc .Trzymam kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Kuchcinka u mnie wszelkie namacalne dowdy a raczej objawy ciąży zaczęły się właśnie 8dpo - wtedy zaczęłam odczuwać piersi (a zawsze odczuwalam tylko trochę sutki i to nie zawsze), zamiast wysychac to utrzymywał się dalej sluz i temp od 8dpo podskoczyla o 1-2kreski także już wtedy przeczuwalam, że coś jest na rzeczy :) a było to 4 dni przed terminem @ (4 dni bo u mnie faza lutealna trwala tylko 12dni a nie 14 jak to w książkach podaja) Także ja tam też wierze w przedterminowe objawy ;) Co do stażu zwiazku to jesteśmy z mężem razem od 5,5 lat a po ślubie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Dziewczyny praktycznie cały dzień boli mnie brzuch jak na @ i teraz czuję jakby kłucie prawego jajnika. Ale @ nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×