Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gośćGabi
Wybaczcie ze tyle postów dodałam ale chyba się coś zwiesza na tym forum :) Malla dlaczego nie możesz o pregnylu? Mąż ma wynik badania "niby dobry" ale w dolnej granicy normy, ma sporo uszkodzonych plemników stąd pomysł lekarza żeby podnieść jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nana, musisz skopiować cały adres (link zrobił się tylko z połowy adresu strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Mi tez pokazuje ze bledna strona. Skopiuj jeszcze raz:) Witaj gabi:) Baska2016 trzymam kciuki za przytulanko :) Malla świetnie ze wycieczka sie udala. Becik29 co u ciebie? Czy ktos będzie w najbliższych dniach testowal ostatnio znów troche ucichlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell jak tam mąż wyjechal? Daleko? Wiecie co totalna porazka .... Chciałam zmienić gin ale to niezbyt dobry pomyśl :) bylam dzis na wizycie to koszmar nawet aparatu nie bylo i nie zrobiono mi usg tylko dostałam skierowanie żeby następnego dnia na innym piętrze zrobić. Lekarz tez niezbyt miły ale wypisał cala listę badan :) chociaż tyle skorzystalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
GoscGabi nie pomogę, ponieważ nie mam na ten temat żadnej wiedzy;(. Może inne dziewczyny pomogą. Kojarzę tylko tyle ze ten zastrzyk pomaga by pęcherzyk puknął? Dobrze mysle? X Caroline z tymi lekarzami to jakiś koszmar, ja zaliczyłam w ostatnim czasie 4 i tylko 2 zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Ważne ze dała Ci skierowania na badania? Co masz wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wiecie, mój maz ma 19wrzesnia urodziny, chciałabym mu dać w prezencie dobre wieści. Ale watpię by sie nam udało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Caroline - wyjechał, ale ma przyjechać znowu na weekend :D (akurat owulacja będzie) na szczęście nie daleko, bywało gorzej ;) A ja byłam dzisiaj u nowego ginexa. Obrałam go sobie kiedyś na lekarza, który mi bedzie prowadził ciążę. Ma super opinie i dodatkowo chodziła do niego moja koleżanka. Przekochany facet! uspokoił mnie trochę ze wszystkim. Moje usg książkowe, kazał wysłać męża na badanie nasienia, podał nr do swojego "ziomka", który się tym rzetelnie zajmie (hehe, jak to zabrzmiało! :P) mamy dalej się normalnie starać, a ja mam przez 2 miesiące mierzyć i zapisywać temperaturę, na podstawie tego będzie wiedział od czego zacząć, jeśli dalej nie zaciążę (przyszłam juz do niego z wynikami tarczycy i prolaktyny, wszystko było w normie). A Ty Caroline bylas prywatnie? Jestes na ovufriend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Małła mądra dziewczyna jestes, dokładnie tak pregnyl działa ;) a o clostilbegyt słyszał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie klikajcie w link tylko skopiujcie go same w całości włącznie z tą końcówka i wklejcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell to owocnego weekendu:) na nfz bylam w szpitalu ale chodzę troche dalej do przychodni na nfz i nie ogólnie nie mogę narzekać tylko lekarz taki sobie albo ja za dużo oczekuje :) Malla na pewno prolaktyne z obciążeniem a wiecej nie pamiętam jutro napisze. Ale mowil tez ze dzien cyklu nie ma znaczenia. Nie wiem czy jestem na ovulfriend kiedys się logowalam ale nie pamiętam czy z sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Bluebell zazdroszczę ze znalazłaś dobrego lekarza. Odnoszę wrażenie, ze niektórzy lekarze jak widza problem to umywają ręce i wręcz nie chcą leczyć. Najlepiej przyjmować zdrowe pacjentki. Niech maz idzie na badanie:) lepiej wszystko sprawdzić;) X Gabi oj nie wiem czy na tym foru ktoś go bierze. Może ja zacznę w przyszłym cyklu, zobaczymy co mi lekarz powie we wrześniu. Plotka głosi ze po Clo można mieć bliźniaki;)Gabi w jakim jesteś wieku? Dobrze ze do nas dołączyłam;) który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella_88
Masakra jakie Wy "plodne" w pisaniu jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętacie kiedy należy wykonać badanie na poziom TSH? Czy w przypadku tego badania cyklu ma znaczenie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Dzięki Małła za ciepłe przyjecie do grona :) mam 28lat i 28 dzień cyklu, staram się o pierwszą dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę założyć konta na ovufriend :( Pisze: Próbujesz po raz drugi zarejestrować się w serwisie. Regulamin w ovufriend pozwala na posiadanie tylko jednego konta. :( kiedyś miałam tam konto ale usunęłam, a teraz nie mogę się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Bluebell super, że Twój mąż przyjeżdża :) ja też będę działać w weekend :) 3mam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGabi
Dzięki Małła za ciepłe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1028
Witam :-) jestem pierwszy raz na tym forum. Od tego miesiaca staramy sie z narzeczonym o dziecko. Mam jeszcze 11 dni do okresu robilan juz test ale narazie jedna kreska wiec nie wiem czy juz wszystko stracone czy jeszcze moge miec nadzieje ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1028
Niewiem czy post sie dodal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Hej dziewczyny widze ze starania pelna para :) u mnie rowniez dzis mam14 dc w piatek mam gina nowego zobaczymy co powie. Trzymam za wszystkie kciuki oby byly II kreseczki. Witamy nowa kolezanke :) jezeli masz jeszcze 11 dni do @ to zaden test Ci nie wyjdzie nawet jezelijestes w ciazy, czego bardzo Ci zycze ale poczekaj do @ i wtedy zrob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1028
:-) a ja juz dwa zdazylam zrobic , no coz bede czekac choc to bardzo trudne takie czekanie :-) mam nadzieje ze sie uda , to dopiero pierwszy miesiac naszych starań. A z krwi tez by nie wyszedl pewnie bo za wczesnie ? Pozdrawiam i uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Ona - spróbuj na ovufriend zalogować sie z innym mailem. Nana - ja za Ciebie tez trzymam ;) Monia - wiem, jak trudno wytrzymać :) ale dziewczyny mają rację, poczekaj do terminu @ i wtedy testuj. Teraz jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×