Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Nasz 4 cykl zaczęliśmy na koniec kwietnia:) ale tez nie jest latwo bo mam stwierdzona macice dwurozna tez juz pisałam wczesniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana współczuję tych wszystkich perypetii ale dobrze ze wszystko się ułożyło :* Tusia a macie odpowiednik Gucci guilty? A my z Mężem będziemy 26 grudnia obchodzić 1 rocznicę ślubu a 14 sierpnia minęło 8,5 roku odkąd jesteśmy razem :) Czy któraś z Was jest tak jak ja po @ i w okolicach owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja po owu juz :) ale tu dzis cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja po owu juz :) ale tu dzis cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita82
No witam ;) oj chciałabym być w okolicy owu ;) ale u mnie zaczęła się właśnie @ Gdyby nam się udało 2 cykle wtemu w czerwcu to mielibyśmy piękny prezen na 10 rocznicę ślubu , no ale nie udało się jak widać.... Wiele z was pisze o przebytych poronieniach. Bardzo wam współczuję , bo sama nie wiem jak bym to przeszła. Ja miałam raz fałszywie dodatnią betę ( ktoś pomylił próbki). Przeżyłam wtedy mega załamanie bo to był cykl monitorowany i wspomagany clo. Tak się cieszyłam z bety przez 2 dni. Ba! Myślałam że bliźnięta będą bo wynik przewyższał moje oczekiwania. A po kontroli po 2 dniach wyszło 0 i z kolejnej bety w innym lab też 0. No nie mogłam się otrząsnąć i załamałam się bardzo. Pogoda dzisiaj piękna a ja w pracy do 19-tej ...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nana, jestem jestem, zaglądam codziennie;) U mnie chyba podobnie jak u Ciebie: 6 dzien cyklu, za tydzien owulacja ;) mam nadzieje tylko, że moj mąż bedzie mógł przyjechać na przyszły weekend :P Kuchcinka - jestem na ovufriend, nick ten sam :) Caroline, jestem jeszcze przed urlopem i już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Bluebell ja mam dziś 9d :) jak nie będzie mógł przyjechać to Ty jedź do Niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Onaa byliśmy kilka dni nad polskim morzem, a teraz nad jeziorkiem takze pełen relaks :) U mnie dzisiaj 10dc takze za pare dni powinna byc owulka. Starania na urlopie najlepsze wiec moze bedą owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili91
Tez tak mysle nana, nawet podobne objawy urojone w poprzednim cyklu hehe :) ja mam troche długie cykle, zwykle 30 dni, a ten ostatni nawet 32, wiec troche czekania mnie czeka. Ale tym razem sie uzbrajam w cierpliwosc, korzystam z urlopu i bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana ja tez juz po owu :) dzisiaj 17 dc No jakby jakimś cudem udało nam sie w tym miesięcy to na pierwsza rocznice ślubu będziemy mieli prezent :D kto wie moze maj okaże sie szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Lili ja tez mam cykle ok 30 dni a nawet dłuższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline29 i znow mamy cos wspolnego, 3 pazdziernik to tez moja rocznica slubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up up up Up Up Up Up Up Co za forum !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Ach te forum Up Up Up Up Od poludnia mi się zawiesiło Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA_87
Nana oczywiście taki odpowiednik również mamy :-) Gdybyście chciały to zapraszam odpowiem na każde pytanie :-) https://m.facebook.com/rozlewniaperfum1/ Ja dziś padam jutro poczytam co pisałyscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika de
Nie wiem czy mogę tutaj napisać ale z mężem staraliśmy się o dziecko od 2 lat. Na początku sierpnia test pokazał ukochane 2 kreseczki jednak nasze szczęście nie trwało dlugo. Poszłam do lekarza on mówi ze nic nie widzi ,ale ciąża może być młodsza niż wynika to z OM. Beta 37 jednostek. Co 2 dni byłam na badaniu beta i raz byłam w szpitalu bo plamilam. Jednak wszystko było ok beta rosła pięknie wiec lekarz kazał mi przyjść po tygodniu bo wtedy powinno być coś widac. Szczęśliwa stawilam się na termin -nic nie widać i ponowna beta. Po 2 godzinach dostałam wynik -beta wzrosła ale bardzo mało -za tydzień kolejne badanie. Niestety nie zdążyłam wczoraj podczas zakupów strasznie rozbolal mnie brzuch ,pojechaliśmy do szpitala . Wyrok -ciąża pozamaciczna i szybka operacja z powodu krwi w brzuchu. Pamiętam gdy lekarka mnie obudzila to cały czas powtarzała ze musze oddychać bo tętno spadalo. Teraz leżę z bulem brzucha i brakiem upragnionego dziecka. Mieszkam w Niemczech -pielęgniarki są bardzo miłe bo wiedzą co się stało . Gdy tylko ich potrzebuje to pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj Angelika!!! Oczywiście ze możesz do nas dołączyć . Bardzo mi przykro z tego powodu co cie spotkalo. Nie martw się niebawem ujrzysz znów ll kreseczki i będziesz w upragnionej ciazy:) 3maj sie Martyna to będziemy razem świętować rocznice nawet bym nie pomyślała ze mamy ten sam termin rocznicy mam nadzieje ze i u nas we trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×