Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Toska88 mysle ze na testowanie stanowczo za wcześnie jak owu się przesunela to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa- gratuluję i trochę zazdroszczę :) tośka- za wcześnie na test :) - wiem, że łatwo się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi przenoś sie z nami na ovufriend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Tak dziewczyny jestesmy na ovufriend. Link do stronki wyżej. Tytuł taki sam jak na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek31
Witam was dziewczyny. '' obserwuje'' Was od jakiegoś czasu i długo zastanawiałam sie czy dołączyć. Dziś postanowiłam , ze tak. Rownież staram sie o dziecko.., i jakoś mi nie idzie. Jestem aktualnie w 12 dniu cyklu co znaczy, ze ostro działamy i mam nadzieje, ze tym razem sie uda. Gratuluje tym którym sie udało i trzymam kciuki za cała resztę starających sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
anulek dołącz do nas na ovufriend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ,niestety nie przechodze na ovuforum,bede tu zagladac ...to forum to dla mnie osobiscie dosc sentymenalne ,,miejsce,, dziewczyny ,ktore poznalam ,ktore dawaly mi wiele wsparcia ...dziekuje kate za zalozenie tego forum i dziekuje reszcie za to ,ze bylyscie ...do ,,zobaczenia,, na porodowkach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa - oczywiście będziemy tu zaglądać do Ciebie, mam taką nadzieję, a przynajmniej ja na pewno :) Ty też tu zaglądaj czasami i pisz co tam u Was kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja będę tu zagladac:)anulek a robilas badania? 12 miesięcy to dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja zagladam tu i tu :) oj w pracy sie nie chce siedziec a do lekarza dopiero jutro wieczorem. Ale co drugi dzien meza meczylam he he zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Badania robiłam, ale jestem w 12 dniu obecnego cyklu. Staramy sie od maja☹️. Boje sie ze bedzie to długo trwało. Jestem po odstawieniu środków anty... I chyba przyczyniło sie to do zaburzeń mojej owu.... W tym miesiącu zainwestowałam w test owulacyjn i mam nadzieje , ze coś sie zacznie dziać. To są starania o moje jz trzecie dziecko i z dwójka nie miałam problemu, dlatego tez moja panika. Dziewczyny a wy korzystacie z testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja korzystam z testow owulacyjnych ale u mnie nie dokonca sie to sprawdza jutro porozmawiam o tym z lekarzem. U mnie testy jednej firmy wychodza ciagle blado a innej robione z tej samej sprobki juz wychodza pozytywnie. Ale czytalam ze wielu dziewczyna pomogly wiec zycze powodzenia i trzymam kciuki uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek31
Ja robię testy clearblue ( te z uśmiechnięta buźka)- pokazują 4 najbardziej płodne dni w cyklu. Jestem właśnie na etapie kiedy buźka jest uśmiechnięta i mam nadzieje ze sie uda może tym razem. Tych zwykłych tez używałam i ciagle miałam problem z ich poprawnym odczyatniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Oo to moze i ja zainwestuje w taki test bo z tymi zwyklymi roznie bywa. Zobaczysz uda Ci sie trzeba myslec pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa te twoje podziękowania brzmiały jak pożegnanie - nie odchodz ! :) ja na co prawda przeniosłam się z dziewczynami na to drugie forum, ale tam tak wszystko szybko się dzieje, że nie nadążam czytać czasem a siedzę w domu na chorobowym obecnie do jutra. W poniedziałek wracam do pracy i nie wiem jak ja sie tam na tym nowym forum odnajde hehe także będę tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtysiac
Witam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Anulek to dzialajcie;) oby się udalo. Moze to wina tabl anty. Ja naszczescie nigdy nie brałam. Z testów ovu tez jeszcze nie kozystalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Becik 29 co u ciebie? Dawno cie tu nie bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Darla 29 i australia28 jak dobrze pamiętam was tez dawno nie bylo . Co u was ??? Jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Również zagladam i tu i tu. Nadal jestem z Wami, ale myślę, że będziemy próbować jeszcze tylko we wrześniu. Później raczej odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka ale calkuem sie nie poddajecie tak jak kiedys pisalas? Moze faktycznie troszkę odpuści i sie uda ;) oby synek miał rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
Ja dziś ponownie test o czułości 10 i jedna krecha a jutro mam dostać @ więc raczej nic nie wyszlo z tego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×